Kolejna część postu, ponieważ przekroczył się limit 1000 komentarzy.
Niech to będzie temat przeznaczony dla osób szukających jakiegoś tytułu filmu i mających jakiś problem związany z danym filmem. Użytkownicy piszący wątki co z niego pamiętają (jak to często widać w temacie "FILM"). Zapraszam wszystkich poszukujących i kinomaniaków, którzy będą skłonni pomóc w potrzebie.

p.s."tekst skopiowany z poprzedniego postu, tak jakby miał ktos cos do praw autorskich"

żeby przeczytać ostatnie pytania to tu jest link do poprzedniej cześci postu: http://www.filmweb.pl/forum/FILMY/%22SZUKAM+FILMU%22+%22MAM+PROBLEM+Z+FILMEM...% 22+%28VII%29,1345020?page=20

Pozwoliłem sobie na wygenerowanie kontynuacji tego tematu, jako że mimo upływu paru godzin nikt się tym nie zajął, a sam jestem zainteresowany pomocą w kwestii tytułu do filmu. :P

mdv

witam szukal tytulu filmu, lecial chyba w TVP 1 kilka lat temu chyba z serii okruchy życia, pamietam cos ze byl o jakiejs patologicznej rodzinie, gdzie stara kobieta byla więziona cale życie w piwnicy, na koniec pamietam ze chyba jej wnuczka ja znalazla tam i zawiadomila policje, stara kobieta byla gwalcona i torturowana przez jakiegos faceta. zakonczenie filmu bylo takie ze ta stara kobiete znaleziono w tej piwnicy a malzenstwo ktore mieszkalo w tym domu zamknieto w wiezieniu, prosze o pomoc.

Marzenka312

To były wiadomości, które lecą przed okruchami życia

Alternative

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc:)
Kiedyś oglądałem stary film Sci-Fi w którym załoga leci na jakąś planetę. Częścią załogi był kosmita właśnie z tej planety, który miał jakąś misję na Ziemi, ale ginie podczas lotu. Po przylocie na ów planetę okazuje się że jest zamieszkana wyłącznie przez same kobiety. Kapitan załogi podaje się za męża kobiety, królowej.

No i jest jeszcze jeden film: pamiętam tylko końcówkę jak chłopak ginie(najprawdopodobniej topi się) przywiązany do ogromnego żółwia na którym były wyryte inicjały czy coś w tym stylu kiedy ten był jeszcze mały. Proszę was o pomoc! :)

karol_ek88

Pierwszy film to zdecydowanie jakiś artykuł z Faktu .

Ludziom już wszystko się miesza :P

aurora_21

Szukam filmu, o chłopcu małym bondynie, ktory miał na imie Steven z tego co pamietam.
Miał brata i razem z bratem widzieli kiedys jak chyba szeryf pobil tak jednego chlopca nad
rzeka, ze ten umarł. Szeryf zastraszyl tak jego brata, ze tamten powiedzial Stevenowi, ze
szeryf ich zabije dlatego nie mogą o tym nikomu mowic. Dla Stevena to byl taki szok, ze
przestał wogole mowić ..stracił mowe. Rodizce nie wiedzieli dlaczego, probowali go leczyc,
wyslali go nawet do psychiatryka, gdzie chlopiec zaczal powoli znowu mowic. W koncu
wszytko sie wydało i zakonczyło dobrze.

To tak w wielkim skrócie. Tylko za nic nie moge sobie przypomniec jaki tytuł tego filmu. Bede
wdzieczna za pomoc :)

maly_koalik

Witam was serdecznie :)

a więc jak wszyscy tutaj szukam pewnego filmu.. oglądałam go może z 7/8 lat temu i męczy mnie niestety już od jakiegoś czasu fakt, że nie potrafię przypomnieć sobie tytułu .. :/

a więc, tyle co pamiętam z tego filmu:

.. opowiada o małżeństwie, gdzie mąż znęcał się nad żoną, dochodziło do częstych awantur przy czym ją bił, z tego co pamiętam to dźgał ją nożem przy ludziach gdy próbowała uciec..

punktem charakterystycznym jest , że przyszła na rozprawę sądową o kulach prawie cała zagipsowana..

więcej niestety nie potrafię sobie przypomnieć :(

pomóżcie!

aniii0leqqq

To może (ale nie musi) być film "A Cry for Help: The Tracey Thurman Story". Jeśli nie, to przypuszczam, że też jakiś oparty na prawdziwej historii i mniej więcej z tamtego okresu.

noema

DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘ! :D

maly_koalik

http://www.filmweb.pl/film/W+pu%C5%82apce+milczenia-1999-34873

noema

Witam, poszukuje jednego albo dwóch filmów. Czemu nie wiem dokładnie ilu? gdyż chodzą mi po głowie pewne sceny lecz nie wiem czy to jeden i ten sam film czy już drugi.

Jak napisałem film był o wikingach.
W jednej z części tego filmu była scena kiedy wikingowie musieli uciekać na inna wyspę przed jakimś złowrogim królem i jego wojskami aby chronić swoje kobiety i dzieci. Wyruszyli oni na wojnę z wojskami króla, a na wyspie pozostał tylko jeden z nich i miał opiekować się kobietami i dziećmi. Niestety na ta wyspę łodziami przybyło wojsko króla i zabito wszystkich i spalono cała osadę. W filmie był tez jeden niewidomy wiking który z tego co pamiętam został okaleczony przez wojsko króla kiedy był u nich w niewoli.
Druga scena która chodzi mi po głowie (lecz nie mam pewności czy to ten sam film) to już sam koniec filmu kiedy to po jakiejś bitwie ten zły król chciał zabić ocalałych wikingów wraz z ich dowódca, lecz ten powiedział aby ustawili w szeregu wszystkich jego towarzyszy, odcięli mu głowie, i uwolnili tych których zdąży minąć tzn. przejść obok nich bez głowy zanim upadnie na ziemie. Minął coś około 12 jeśli dobrze pamiętam i tak zakończył się ten film. Bardzo proszę o każdą podpowiedz która może doprowadzić mnie do tego co to za tytuł tego filmu/ bądź filmów gdyż mogą to być dwa inne. I przepraszam ze tak bardzo się rozpisałem, ale chciałem opisać jak najwięcej szczegółów.

michalpl20

Najprawdopodobniej - http://www.filmweb.pl/film/Rob+Roy-1995-9182

k0chanka

Niestety to nie ten film. Bardzo proszę o jeszcze inne podpowiedzi. Najbardziej chodzi mi po głowie ta scena pod koniec filmu kiedy to po jakiejś bitwie ten zły król chciał zabić ocalałych wikingów wraz z ich dowódca, lecz ten powiedział aby ustawili w szeregu wszystkich jego towarzyszy, odcięli mu głowie, i uwolnili tych których zdąży minąć tzn. przejść obok nich bez głowy zanim upadnie na ziemie.

michalpl20

Dodam ze tytuł tego filmu jest to prawdopodobnie nazwisko dowódcy tych wikingów, ale nie jest to Rob Roy jak wcześniej podpowiadano.

noema

aa dziekuje :D ..super!!! to własnie ten film, ktorego szukałam :)

aurora_21

O jaki artykuł Ci chodzi, bo nie mam zielonego pojęcia czego dotyczy Twój post. Oglądałem taki film i nie wiem jak się nazywa.
P.S (do ludzi którzy wiedzą w jakim forum tematycznym piszemy) w pierwszym filmie były jakieś kamienne stwory:) zaś w drugim pamiętam że świeciły się jakiejś postaci oczy, chyba takiemu blondynowi z dłuższymi kręconymi włosami i to chyba on utoną:)

karol_ek88

Może to: http://www.filmweb.pl/film/Misja+na+ksi%C4%99%C5%BCyc-1958-187291

Alternative

Poszukuję dość starego filmu (lata 80 najprawdopodobniej), produkcja PL - niepewne.

Elementem przewodnim jest złota klamka z symbolem słońca.

Film o młodej dziewczynie, która wylądowała w szpitalu psychiatrycznym (umieszczona tam przez ojca, który wykorzystywał ją seksualnie)

W szpitalu dziewczyna ma problemy z opiekunkami które stosują bardzo różne metody na utrzymanie porządku. I ciągle przewija się motyw tej klamki, jest ona na drzwiach gdzieś na podwórku tego szpitala, drzwi z tą klamką są oczywiście zamknięte.

Pod koniec nasza bohaterka wywołuje pożar całego szpitala - ginie wtedy duża część pacjentów a ona albo ucieka albo jest złapana - nie wiem.

Po paru latach dziewczyna wraca do tego miejsca, znajduje drzwi z tą złotą klamką - okazują się one otwarte - a za nimi rozciąga się piękna łąka - i na tym film się kończy.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Alternative

czy ktos kojarzy taka akcje? bo mnie meczy..
plonacy las.. i zagubiona mloda dziewczyna, matka nalezala do jakiejs grupy strazackiej no i oczywiscie cala akcja ze szukaja tej dziewczyny i gasza pozar chyba z jakis helikopterow(?) sorryyy za spojler....... na koncu ta zagubiona dziewczynke matka oczywiscie odnajduje :)

Alternative

szukam tytułu filmu, ostatnio widziałam jak w jakimś programie o nim mówili ale nie zapisałam nazwy...z tego co pamiętam jest to francuska komedia i nie dawno wyszła na dvd, jest to o jakiejś rodzinie co ma sekrety i później ojciec dowiaduje się że jego córka jest chyba prostytutką. Wiem, że to nie wiele, ale może ktoś kojarzy?!

Alternative

witam wszystkich, poszukuję filmu, który oglądnęłam już bardzo dawno temu. opowiada on o pewnej samotnej, ciężarnej kobiecie, która podróżując pociągiem bez biletu natrafia na również oczekujące dziecka małżeństwo, wybierające się do rodziców męża, żeby przedstawić im ich nową synową. niestety, podczas podróży dochodzi do jakiejś katastrofy i właśnie owa para umiera. przed śmiercią jednak ta samotna kobieta miała okazję przymierzyć obrączkę mężatki i w wyniku tego rodzina, do której para się wybierała sądzi, że to właśnie ona była żoną ich syna/brata. Pamiętam jeszcze, że ten mężczyzna z pociągu miał bliźniaczego brata. Przepraszam, że tak to zagmatwałam i bardzo proszę o pomoc!

kolyska

http://www.filmweb.pl/film/Pani+Winterbourne-1996-8516

Alternative

A ja teraz zapodam hitem :) jako jedyny nie tyle co opisze fil ale tez go pokaze
http://www.youtube.com/watch?v=1HuMX26UvCM
to nie jest zart ten link jest do teledysku z urywkami z filmu niestety bez nazwy. blagam bo film a wlasciewie uklady w nim zawarte sa niesamowite. teraz krotki opis
w tym filmie tancza. :P

devillived

zagadka rozwiazana w innym miejscu :) gdyby ktos jeszcze szukal http://www.filmweb.pl/film/Rewanż-2004-107917

Alternative

Heya - Wielka prośba , podajcie Niezłe filmy typu:

1 - Wanted: Dead or Alive (1987) - Stone Cold (1991)
To jest jedno .

2 - Potworki Wodne. czyli - Leviathan , - Otchłań , - Obcy z głębin , - Rift, The
To jest drugie.

3 - O Gejach i Lesbach no i o Biseksualni
Pamiętam był taki film o dziewczynkach ,chyba 13 letnich które były lesbami , ale nie pamiętam tytułu .

4 - Mocny film , wstrząsający , szokujący !

5 - Zajebisty thriller , zaskakujący , klimatyczny !

6 - O robotach , cyborgach , androidach !

7 - Mało znany s.f. oczywiście ciekawy

użytkownik usunięty
TheSebek

6 i 7: Omega Doom (Rutger Hauer) , Hardware (Iggy Pop), Saturn 3 (Kirk Douglas, Farrah Fawcett - najsławniejszy aniołek Charliego)

Ew. 7, ale seriale - Babilon 5, Space: 1999, Space Precinct :)

użytkownik usunięty
TheSebek

5: Pandorum (zupełnie nie wiem czemu sklasyfikowany jako horror)

użytkownik usunięty
Alternative

Szukam tytułu odcinka i serialu, w którym grał Joe Penny ("Gliniarz i prokurator").
Niestety na jego stronie nie ma nic na ten temat. :(

Wydaje mi się, że to "Twilight Zone" ("Strefa mroku"), "Outer Limits" ("Po tamtej stronie") "lub "Storyteller"... albo inny w tym stylu...


Pamiętam że była książka, w której narysowane były czarne poziome linie i jak się w nie odpowiednio długo patrzeć to pojawiał się portal, który przenosił do innego świata, gdzie się było wilkiem.
Pamiętam że głównego bohatera chcieli zabić, albo wtrącić do więzienia i skądś miał tę jedną wydartą stronę, klęczał związany na podłodze i wpatrywał się w nią uporczywie. Zdaje się, że uprzednio na tamten świat (LOL) przeniosła się jego dziewczyna, być może to właśnie o jej morderstwo został oskarżony, ale nie pamiętam. A może ona przeszła dopiero po jego zniknięciu? Wiadomo było, że są szczęśliwie razem po tym że jeden z wilków, w które się zamienili miał na szyi medalion czy jakoś tak... :P
Serial z lat 80/90-tych.

Ślicznie proszę o pomoc, potrzebuję zrobić screenshot'a tej książki do graficzki ^^.

W takich sprawach lepiej pytać IMDB.
Joe Penny grał w "Strefie mroku" w odcinku "the Convict's piano": http://www.imdb.com/title/tt0734746/

użytkownik usunięty
Khaosth

Wiem, nawet pamiętam ten odcinek i że też mi się podobał.
Niestety to nie ten, o który mi chodzi.
Ale dzięki za dobre chęci :).

użytkownik usunięty

Hi, hi! Znalazłam - ale jajo! Aż muszę napisać:
Pamięć to jednak niesamowita rzecz.
Dzięki temu że byłam w 100% pewna iż główną rolę gra Joe Penny, doszukałam się że to "Strefa mroku" (bo żaden inny serial, w którym grał nie pasował do tak schizowatej fabuły). Idąc dalej tym tropem, znalazłam odcinek odpowiadający mojemu opisowi. Udało mi się go zdobyć. Oglądam - bingo - to ten.
Patrzę - a tu Joe Penny'ego...ani śladu!
W ogóle tam nie gra! :D
A przecież gdyby nie on, to mogłabym w ogóle nie znaleźć nazwy serialu, bo kojarzyłam tylko "Po tamtej stronie" i "Opowieści z krypty".
Niezły numer, co?
Główny bohater nawet nie jest podobny i mógł mi się pomylić z kimkolwiek, a tu akurat z tym, na którego stronie znalazłam potrzebny mi tytuł!
Czy to nie zabawne?

I dlaczego z blond chłopaczka pamięć mi zmiksowała 30-letniego bruneta??? (uprzedzę ew. złośliwców - bynajmniej nie w moim typie)
Owszem, pamiętałam odcinek "the Convict's piano" i że ten drugi to zupełnie odrębna historia, ale dlaczego połączyłam bohaterów w jedną osobę?!?

Zdarzyło Wam się kiedyś coś takiego? :D
________
Jakby co - tytuł brzmi: "Song of the Younger World" (gdyby nie powyższy zbieg okoliczności - w życiu bym się nie domyśliła, bo szukałabym raczej czegoś w stylu "książka", "biblioteka" itp.). Straszna chała, btw. Ale poszukiwana przeze mnie scena do graficzki - zaskakująco fajna, jak na tamte czasy. Niezła iluzja 3D.

Warto było pobawić się w detektywa. I jak to w kryminałach bywa - końcówka zaskakująca. :)

Alternative

witam szukal tytulu filmu, lecial chyba w TVP 1 kilka lat temu chyba z serii okruchy życia, pamietam cos ze byl o jakiejs patologicznej rodzinie, gdzie stara kobieta byla więziona cale życie w piwnicy, na koniec pamietam ze chyba jej wnuczka ja znalazla tam i zawiadomila policje, stara kobieta byla gwalcona i torturowana przez jakiegos faceta. zakonczenie filmu bylo takie ze ta stara kobiete znaleziono w tej piwnicy a malzenstwo ktore mieszkalo w tym domu zamknieto w wiezieniu, prosze o pomoc.

Alternative

Od jakiegoś czasu dręczy mnie film, który oglądałam pare lat temu. Był emitowany na TVP 1 bądź TVP 2 w godzinach nocnych.

Jego akcja miała miejsce w jednym z państw arabskich być może był to Afganistan.
Scena która najbardziej zapadła mi w pamięci przedstawiała obozowisko medyczne na pustyni w którym ludzie pozbawieni nogi bądź obu nóg czekali na przyznanie im protezy. W czasie oczekiwania okazało się, iż wszystkie protezy już oddano i trzeba poczekać na nowe, które w paczkach miały zostać zrzucone niedaleko obozowiska przez władze. Po dłuższym czasie nadleciały samoloty z transportem i zaczęły wyrzucać paczki. W stronę spadających paczek zaczęli biec ludzie o kulach.

Pamiętam, że był to poruszający film i zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.
Byłabym wdzięczna jeżeli ktoś podrzuci mi tytuł tego filmu :].

użytkownik usunięty
Milczka

http://www.filmweb.pl/film/Kandahar-2001-32303 , a te protezy rozprowadzali zresztą nasi - ludzie z Polskiej Misji Medycznej (m. in. Monika Hankiewicz).

użytkownik usunięty

W opisach fabuły tego nie będzie, ale w recenzji ta scena została dosłownie odmalowana
http://www.filmweb.pl/reviews/Piek%C5%82o+na+Ziemi-352

Alternative

Pytanie dość proste.
Chodzi mi o film o którym mówili w "66 niezapomnianych filmów" wczoraj na samym końcu odcinaka.
Akcja dzieje się w jakimś klasztorze, przyjeżdża jakiś zakonnik aby rozwikłać sprawę morderstw, akcja osadzona bodajże w średniowieczu.

dkf

Może ktoś zna tytuł filmu.
Film jest o kosmitach i leciał jakies 5 lat temu na polsacie
w godzinach nocnych 2.00 - 3.00.
Akcja toczyła się na jakiejś pustyni ale były tez drzewa i zieleń.
Do zabicia kosmitów wynajeli chyba najemników lub coś w tym stylu. no i kto oparł się o ścianę ten został zabijany przez kosmitę który był niewidzialny a gdy go dotykali to robił się zielony.
Była też tam taka broń do zwalczania kosmitów którą jakis najemnik wyciągnął z bagażnika i ona strzelała jakimiś kulami plazmy czy coś takiego.
Więcej nie zapamiętałem ale może to wystarczy.

dkf

dkf - wydaje mi się że masz na myśli ten film?
http://www.filmweb.pl/Imie.Rozy

AlfaCentauri

Tak to ten, dziękuje.

Alternative

Czy ktoś kojarzy może film w którym pojawił się charakterystyczny motyw: mali ludzie żyjący w czajniczkach do herbaty tudzież w filiżankach? Pamiętam, że była w nim jakaś piwnica czy coś w tym stylu, gdzie te filiżanki leżały całymi rzędami, a jakaś rodzina miała u siebie w mieszkaniu jedną z nich z ludzikiem w środku. Od razu mówię, że nie chodzi mi o Kingsajz. Możliwe, że był to film produkcji czeskiej, ale głowy nie dam.

_ParaDoks_

http://www.filmweb.pl/film/Po%C5%BCyczalscy-1997-154 ?

_ParaDoks_

Witam wszystkich!Od jakiegoś czasu poszukuję filmu o pewnym chłopcu który na początku ucieka z więzienia (to było podczas jakiejś wojny) i przemierza europę w kierunku bodajże na Danię.Jak się nie mylę to tytuł filmu jest tytułem książki jego mamy którą znajduje w pewnej księgarni i przez którą udaje mu się polecieć samolotem do niej.Film ten leciał z rok temu na TVP i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

Alternative




--- UWAGA ---


Liczba odpowiedzi powoli zbliża się do swojego limitu (1000 odp w temacie).
W związku z tym proponuję kontynuowanie tematu w tym wątku - http://www.filmweb.pl/forum/FILMY/%22SZUKAM+FILMU%22+%22MAM+PROBLEM+Z+FILMEM...% 22+%28VI%29,1431720


---xxxx----

Alternative

Ponawiam Prośbę
Może ktoś zna tytuł filmu.
Film jest o kosmitach i leciał jakies 5 lat temu na polsacie
w godzinach nocnych 2.00 - 3.00.
Akcja toczyła się na jakiejś pustyni ale były tez drzewa i zieleń.
Do zabicia kosmitów wynajeli chyba najemników lub coś w tym stylu. no i kto oparł się o ścianę ten został zabijany przez kosmitę który był niewidzialny a gdy go dotykali to robił się zielony.
Była też tam taka broń do zwalczania kosmitów którą jakis najemnik wyciągnął z bagażnika i ona strzelała jakimiś kulami plazmy czy coś takiego.
Więcej nie zapamiętałem ale może to wystarczy.
Błagam was ten film chodzi za mną od miesiąca

damian123m

to zapewne Interceptors Force
http://www.filmweb.pl/film/Drapie%C5%BCca-1999-97625

użytkownik usunięty
johnyg

Witam szukam pewnego filmu i w nim bylo cos takiego ze facet jezdzi czarnym mustangiem porywa kobiety i je zabija w tym mustangu potem idzie do baru i tam taka dziewczyna tanczy przed nim...

Prosze o pomoc

sprawdź czy to ten film?? http://www.filmweb.pl/Grindhouse.Death.Proof
tylko ze w tym filmie facet jeździ chyba Chevroletem Nova

AlfaCentauri

Cześć.
Parę lat temu oglądałem film sci-fi o suszy na ziemi. Pamiętam że był dom na pustyni i mieszkali tam jacyś rebelianci. Potem jakaś banda tam wpadła i pozabijali prawie wszystkich a taką blondynę porwali do samolotu i gdy lecieli to gość jej kazał laskę zrobić to go ugryzła. Używali tam takiej maszynki do wyciągania wody z ludzi wbijali ją w klatę i ona pompowała wodę rozciągając się. Podobna była do kubka jednorazowego tylko przeźroczysta.
Jeśli wiecie co to może być za film to czekam na podpowiedzi. Wydaje mi się że oglądałem to gdzieś koło 2000 roku. Dzięki

użytkownik usunięty
BLONDiE_88

moze ktos z Was kojarzy film o UFO oparty ponoc na faktach. Pamiętam,że dochodziło tam do porwań ziemian,ale jakiś młody facet (był nienajgorszy z wyglądu, o ile gust mi sie nie zmienił)powrócił z takiego spotkania ...dalej nie pamiętam,ale była taka zatrważajaca scenka,jak jeden z ludzi galarowacieje(od pasa w dół jest to pokazane,facet miał rudawe lekko faliste włosy)chcyba na pokładzie statku noli

Ja też mam prośbę, błagam zlitujcie się i pomóźcie, bo nie wytrzymam psychicznie jak nie przypomnicie mi tytułu tego filmu. Zatem, bohaterem jest pewien bogaty facet, ma swoją firmę, kochającą żonę i córkę która studiuje w jakimś tam innym mieście ale też w USA. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że facet wymyka się nocą z domu pod pozorem rzeźbienia, robienia garnków z gliny(czy coś w tym stylu), a tak naprawdę zabija przypadkowych ludzi- tylko dla czystej przyjemności. Kusi go jakaś postać, facet, którego tylko on widzi. Pewnego dnia corka wraca do rodzinnego miasta, ale pierwsze co robi to idzie do ojca po pieniądze na taxi, bo nie wiadomo dlaczego nie wróciła swoim samochodem. Nie chce studiować, bo ma zamiar przejąć firme ojca. Okazuje się, też że jest w ciązy...
Tatuś idzie na kolejną rzeź, niby ostatni raz i spotyka jakiegoś typka, który razem z nim chce iść na zabójstwo, żeby zobaczyć jak to wygląda. Akcja toczy się, oni nie moga się spotkać, żeby iść zabić. Do domu przyjeżdża policja, okazuje się, że córka jest podejrzana o zabójstwo. Ojciec domyśla sie, że ona może mieć taką manię jak on, więc jedzie do tego miasta i dokonuje zabójstwa w ten sam sposób , żeby zrzucić podejrzenia z córki, na niby seryjnego morderce. Na trop ojca wpada policjantka, która ma kłopoty z byłym mężem, o podział majątku chodzi.
Nie jestem pewna ale chyba bruce willis grał głownego bohatera. Pewnego dnia ojciec zabija męża policjantki (razem z typkiem, który chiał z nim pójść), zamiast chłopaka, którego "upatrzyli sobie" na stancji benzynowej.
Po tym zabójstwie jada na cmentarz, seryjny morderca po rozmowach, pouczniach itd. chce zeby ten chłopak go zabił, ale zmienia zdanie i sam go zabija. Wraca do domu i śni mu się, że córka zabija go nożyczkami, żeby przejąć firmę.

Dużo jeszcze mogłabym napisać, ale mam nadzieję, że to starczy i ktoś mi pomoże :D

Z góry dziękujeeee

mikasa

Niezłe streszczenie :P
Film którego szukasz zwie się Mr. Brooks
http://www.filmweb.pl/Mr.Brooks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones