CAŁY FILM NA YOUTUBE!!!-Skazani na Shawshank-lektor PL

ostatnia wypowiedź: Boski_George
pavel13 pavel13

http://www.youtube.com/watch?v=6HsPFgMpzQc&feature=youtu...

zapraszam do ogladania, moj 2 film w calosci wrzucony na youtube ;]

• adamleeds adamleeds

zablokowany :)

• pavel13 pavel13

ta juz zablokowali, ch*je jeb*ne

• Argento251 Argento251

Trochę kultury młody człowieku. Chociaż... czego ja od podrzędnego piracika wymagam..

I dobrze zrobili.

• pavel13 pavel13

japi*rdole, co za kretyn ;p

• Argento251 Argento251

Wow, cóż za błyskotliwa riposta.. Powiedz, długo nad nią myślałeś? Widzę, że poziom szkolnictwa stoi obecnie na wysokim poziomie:)

• Boski_George Boski_George

Z drugiej strony z oświatą nie może być tak źle skoro nawet bluzgając, nie robi byków:) Ja wiem, że mając do wyboru kupienie dobrego filmu na DVD za 10 zł. (za tyle nabyłem "Skazanych...") i obejrzenie go w dobrej jakości, z napisami zamiast lektorem lub bawienie się w Youtube'a (kiepski obraz, uzależnienie od jakości łącza), większość rozsądnych wybierze płytę (a i sumienie czyste). Ale z drugiej strony trzeba zrozumieć gimnazjalistów i dzieci neo: budżet napięty a tu i do galerii trzeba iść, i w Macu się polansić, a i ciuchy z fajną metką kosztuje. No i gdyby kumple się dowiedzieli, że jak ostatni leszcz zapłacił za film lub muzyką.....zgroza

• kibic kibic

Gdzie kupiłeś "Skazanych..." za 10 złotych ?

• Boski_George Boski_George

Hmm, to było ze cztery lata temu więc średnio pamiętam, ale to było raczej w jakimś koszyku w Saturnie lub innym Media Markcie. Jakaś przecena była bo miało wyjść nowe wydanie

• $user użytkownik usunięty

Filmy oglądać na youtube? Pfff...

Poza tym, młody człowieku, każdy niemal film bądź serial jaki wrzucisz na tę stronę - zostanie zablokowany, albo od razu albo po czasie.

• pavel13 pavel13

pierwszy raz mi zablokowali, a dziwne, bo ja moglem ogladac ;d

• przemyslav07 przemyslav07

A "Taksówkarza" Ci nie zablokowali - dziwne, swoją drogą super film.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: