Co to za film?

LaurenO LaurenO

Film niemiecki, opowiada o nastoletniej dziewczynie, która ma matkę
alkoholczkę, którą się właściwie odpowiedzialnie opiekuje. I tak aż do czasu,
kiedy jej chłopak każe jej wybrać: on, albo opieka nad matką. Wtedy dziewczyna
się podłamuje, zrozpaczona kupuje wino i upija się razem z matką. Nie pamiętam
w jakich okolicznościach, ale pod koniec libacji zabija matkę (pamiętam scenę,
kiedy układa świeczki wokół zwłok). Za winnego zostaje uznany alboo brat, albo
chłopak tej dziewczyny (też już nie pamiętam). Film oglądałem nie do końca
uważnie i zakończenie też nie jest mi znane. To chyba wszystko, co pamiętam o
tym filmie (chyba mało popularny był), ale chciałbym do niego wrócić. Nie zna
ktoś z Was filmu o mniej więcej tej treści? Jaki ma tytuł? Dzięki za odp.

• LaurenO LaurenO

Miało być "chyba niemiecki". Wydaje mi się, że był oryginalnie w wersji
    niemieckojęzycznej, a sposób kręcenia przypominał mi inne niemieckie filmy jakie oglądałem.

• Ariel_7 Ariel_7

No ja mam pewne przypuszczenia i to że niemiecki to by sie zgadzało tylko musiałbyś napisać jakiej marki było wino i w jakim kolorze była etykieta i czy były bąbelki .
    PS
    Tak na 99 % to już wiem tylko musisz mi odpowiedziec na te pytania bo bzdur nie chce wypisywać

• LaurenO LaurenO

Nie pamiętam koloru winy, ani czy były bąbelki, ani w jakim kolorze była etykieta (zielona?). Napisz mi, jaki Ty film masz na myśli. Mam nadzieję, że Twój post nie był szyderstwem z ilości informacji jakiekie posiadam o tym filmie. Chciałbym go jeszcze raz sam zobaczyć i komuś pokazać. Pamiętam, że był poruszający i (imo) dobry. Proszę podaj tytuł, jesli go znasz. laureno@syf.pl [gg: 2597984]

• LaurenO LaurenO

Nie znam tych danych. Niewiele pamietam, a niektóre fragmęty opisu tego filmu mogłem pomylić z innymi. Napisz mi proszę, jeśli wiesz, jaki ten film ma tytuł. Wiem, że może być dziesiątki filmów pasujących od tego opisu, ale może akurat dobrze mnie naprowadzisz? Mam nadzieję, że Twój post nie jest szyderstwem z ilości informacji, jakie na temamt tego filmu podałem. Prawda, że niewiele z niego pamiętam, ale ciągle chodzi mi po głowie, chciałbym też go komuś pokazać. Jeśli więc masz jakiś pomysł, napisz. laureno@syf.pl [gg:2597984]

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true