Czy będzie 3 część Trzy metry nad niebem ?

ostatnia wypowiedź: meegus12313
Kaarolina1996 Kaarolina1996

Chciałabym spytać czy orientuje się ktoś czy będzie 3 część filmu 3 metry nad niebem ? wiem że jest też druga część "Tylko Ciebie chcę". Czytałam trochę na stronach i wychodzi z tego że 3 część ma powstać i napisać ma ją sam Federico Moccia, czytałam też trochę że film ten to trylogia więc składać ma sie z 3 części.. i 3 część ma być tą ostatnią.. ale już sama nie wiem po nie których wypowiedziach na forach że to jest tylko plotka.Po obejrzeniu okazuje się że nie które sceny nie są do końca wyjaśnione i 3 część ma zakończyć już wszystko.. wie może ktoś czy 3 część powstanie i czy babi będzie z Hache ? :)

• Daga20 Daga20

no podobno ma powstć i scenariusz ma napisać sam autor książek;) czytałam o tym też na hiszpańskiej stronie;) super, bo mam nadzieje, że Hache będzie z Babi;) Oni są dla siev=bie stworzeni;) Gin jej nigdy nie zastąpi;)

• Vastoo Vastoo

Babi, Babi, Babi... Nam nadzieje, że nie wróci do niej tylko zostanie z Gin.
      A Hache niepotrzebnie ją przeleciał na tej plaży (Babi). ;/
      Powinien o niej zapomnieć tak jak ona zapomniała o nim (do czasu) i kontynuować, naprawić związek z Gin, który miałby piękną przyszłość.
      A Babi ? Po tym jak wyraziła swoją negatywną opinie na temat Hache, ułożyła sobie życie z jakimś lapsem, po roku jego nieobecności (jak już jest wolna) przypomina sobie o nim i chce do niego wrócić od tak ? Babi - stanowczo NIE, Gin - TAK.

• Daga20 Daga20

ona o nim nie zapomniała... i tak na prawde ona nie jest wolna, ma narzeczonego. jest błąd w tłumaczeniu. w momencie gdy Hache niby ją pyta czy ona ma kogoś, a ona odpowiada, że nie, tak na prawde on ją pyta co słychać... a Gin jest stanowczo za łatwa...

• Kaarolina1996 Kaarolina1996

Co jak co Babi go źle po traktowała ale to ona go tak na prawdę po kochała i zmieniła, mimo to że było mu trudno i nie dogadywali się zmieniał się dla niej bo była tego warta. On kochał Babi bo myślał cały czas o niej i nie widział po za nią świata, Był z Gin ale nie mogł zapomnieć o babi może i źle go po traktowała ale zachowala się tak dla ich dobra bo wiedziała że będzie tak samo jak wcześniej, ale jednak widac że go kocha tylko boi się mu to okazać. Trzy Metry nad niebem to trylogia także możemy sie spodziewać 3 części na pewno. A jak wyżej osoba napisała, Gin była za łatwa dla niego.. to w 1 części się wszyscy zakochali bo była pokazana miłość, uczucie, romans, pokazane jak można sie zmienić na 2 osoby i związek typowe romansidło a 2 część ja bym to nazwała Komedią, ciągle to samo arogancka Gin i jej ego, Jeszcze na dodatek to jak sie zachowywała wobec Hache.. 2 część jedynie fajna w momentacj kiedy spotyka sie Hache z Babi a spotkali się wtedy bo zatęsknili za sobą zapewne żałuje Babi tego co mu powiedziała bo bez przyczyny by nie płakała i za wszelka cene chciała się z nim widzieć. Po za tym jest błąd w tłumaczeniu i ona weźmie ślub za miesiąc bo na końcu filmu przymierzała suknie ślubną. :)

• mona12355 mona12355

własnie babi go kocha i nie przestała a w streszczeniu pisało ,ze w czesci Tylko ciebie chce babi bedzie zareczona a racja na koncu przykłada ta sukienke slubna jej ten film jest piekny tak sie wczułam w niego ...Ona musi byc z nim pasuja do siebie jej trzymam kciuki musi byc trzecia czesc bo sa nie dokonczone nie wiadomo co z matka co z tamta przyjaciołka i wgl babi nie miała slubu tak to cos by pokazali a słyszałam na stronach ,ze nad trzecia juz pracuja i ma sie nazywac trzy metry pod niebem ale to moga tylko byc plotki...

• meegus12313 meegus12313

Babi nie będzie z Hache :( , wiem tylko tyle że Babi będzie miała dziecko teraz z narzyczonym, potem mężem :( Chociaż szkoda bo przy pierwszej części płakałam :(

• kalsek13 kalsek13

Osobiście nic o tym nie wiem. Ale bardzo bym chciała, żeby była 3 część i oczywiście Hache musi być z Babi! <3

• jolkas jolkas

Babi w II części filmu nie jest już ta samą dziewczyną która mnie tak zauroczyła. W Tylko Ciebie chcę gra wyniosłą i zarozumiałą paniusię z dobrego domu.. zminiła się o 180 stopni. Moim numerem jeden jest Gin.. wątki z nią są śmieszne, ciekawe.. nie tak przewidywalne jak z Babi.

• Madlenlipka Madlenlipka

co w z ta babi ona jest tempa jak but wy chyba tez tak patrze po waszych wpisach on musi byc z gin

• karolina15 karolina15

też słyszałam , że ma powstać 3 część , ale nie jestem pewna czy to prawda .
    chciałabym , żeby w 3 części Hache był z Babi , bo ta Gin to s*ka :D
    Na drugiej części strasznie się zawiodłam .!

wes sie ogarnij kobieto co on musi byc z gin

• mona12355 mona12355

ja rowniez bo babi była taka nie dostepna i szanowała sie a ta gin odrazu mu dupy dała .....

• Filmowicze Filmowicze

Drodzy oglądacze "Trzy metry nad niebem" Widze poruszane są tu różne opinie , Lecz moje zdanie zgadza się tylko z niektórymi waszymi wypowiedziami, Hache powinien wrócić do Babi i powinno być szczęśliwe zakończenie . Czy ktoś wie co z 3 częścią ?

• atmosphere_2 atmosphere_2

Hacze w moim odczuciu powinien byc z Babi ,nie z Gin.dlaczego ? dlatego ze zwiazek H i B byl prawdziwy,oparty na uczuciu jakie nie zdarza sie czesto.poza tym i tak kiedy spedzal czas z Gin caly czas gdzies pojawialo sie cos co spowodowalo ze myslal o Babi.a jesli dalej niektore osoby twierdza ze Hacze powinien byc z Gin to niech sie postawia w taakiej sytuacji :) ta cala Gin urwala sie nie wiadomo skad..i szczerze to od poczatku wzbudzila we mnie negatywne emocje.(caly czas opieram sie na filme)

• ich26 ich26

Jeśli oglądaliście zarówno włoską wydanie tego filmu i hiszpańskie to zauważycie pewną kwestię. W części włoskiej prawie na końcu filmy Hache znajduje w pokoju Gin pamiętnik. Na początku tego filmu Gin mówi Hache, że zapisuje w owym pamiętniku ważne sprawy jednakże okazuje się, że ten owy pamiętnik jest poświęcony tylko Hache ona obserwowała go i robiła mu już zdjęcia, gdy on był z Babi opisuje między innymi, że to ona spuściła mu paliwo w motorze dlatego na początku drugiej części Hache musi zatankować czy czekała na niego na lotnisku kilka godzin więc Gin kochała Hache już wtedy, gdy był z Babi.
        W wersji hiszpańskiej możemy to wywnioskować na końcu, gdy Hache ogląda tą jak gdyby wystawę Gin, gdzie praktycznie na każdym zdjęciu jest on w różnych sytuacjach a na tym największym obrazie z tej imprezy widać także Hache w tle. Więc jeśli na kręcą trzecią część to wydaję mi się, że siłą rzeczy Hache będzie z Babi ponieważ Gin może stać strasznie zazdrosna i zaborcza. Choć moim zdaniem obie kobiety są naprawdę bardzo ciekawe i urokliwe tylko, że Babi i Hache łączyła taka prawdziwa i szczera miłość jakby byli od zawsze stworzeni tylko dla siebie jednak to tylko moje zdanie.

• atmosphere_2 atmosphere_2

zgadzam sie z Toba.i w koncu ktos widzi to ze prawdziwa milosc laczy Hacze i Babi ,a nie Hacze i Gin.i nawiazujac do kwwesti Gin gdzie robila te wszystkie rzeczy nawet kiedy nie znala Hacze to swiadczy tylko o tym ,ze popadla w obsesje bo kto normalny tak sie zachowuje.

• FilmaczAnia FilmaczAnia

Moim zdaniem Hacze powinien być bez dwóch zdań z Baby ich łączy prawdziwe uczucie nie mogą o sobie zapomnieć a Gin tylko im przeszkadza. Nie wiadomo skąd się wzięła i ich poróżniła, ale Baby też nie jest bez winy podsumowując i tak Baby powinna być z Hacze

• adek_124 adek_124

to chyba jest najlepszy komentarz i w 100% się z tobą zgadzam

wes siekobieto ogarnij jak bys mogła on bedzie z gin

• mona12355 mona12355

taaa on sie zmienił i juz nie patrzy na takie dziewuchy co sa pierwsze lepsze ten film by nie miał sensu jak on by nie byli razem

• Assa_9 Assa_9

Moim zdaniem Hacze będzie z Babi ponieważ mężczyzna z którym Babi miała się ożenić to ten sam który chciał zgwałcić Gin.. Przypuszczam że w trzeciej części Babi to odkryje i zerwie zaręczyny i wróci do Hacze a Gin znajdzie sobie kogoś innego..

• lolekimisia lolekimisia

Moim zdaniem po obejrzeniu obydwóch części i po przeczytaniu obydwóch książek chciałabym aby w filmie był z Babi bo bardziej do gustu mi przypadła i zdecydowanie bardziej w filmie ona pasuje do Hacze. Ale w książce zdecydowanie z Gin. Babi niestety w drugiej części książki strasznie mi wkurzyła. No chyba że jakimś cudem w 3 części książki zmądrzeje. Więc czekam z niecierpliwością na 3 część :)

• maniana1 maniana1

No moim zdaniem Hache powinien być z Babi ponieważ są dla siebie stworzeni. Po obejżeniu tego filmu śnił mi się przez dwa tygodnie i myślałam o tym. Miałam podobną sytuacje w realu więc wiem jak to jest. Film jest najlepszy na świecie nigdy nie oglądałam bardziej smutnego filmu. Druga część jest nudna bo spotykają się tylko dwa razy, Gim jest łatwa i szybka tylko by chciała się bzykać i nic więcej a Babi ma uczucia. Katina powinna sobie ułożyć życie bo jej ukochany zginął na motorze, a również byli dla siebie stworzeni. Film to trylogia więc powinna powstać 3 część! Jak nie powstanie to nie wiem co zrobie ale chyba napisze do wydawnictwa! Mam nadzieje że mnie nie zawiodą i będzie ta 3 część. Gim to taka dupo daja... nie leży mi w tym filmie. Liczę na to że będą razem dłuuuugo i szczęśliwie się zakończy.. ;)

gówno prawda ale z was idioci

• orzeszekmarian orzeszekmarian

Dokładnie dziewczyny zgadzam sie z wami H i B beda razem inaczej ta historia nie miała by sensu.Gin juz kiedy Hugo był z Babi obserwowała go robiła mu zdjecia i tym podobne.Ogladałam i filmy i czytałam książki i nawet po przeczytaniu książki nie bardzo przekonałam sie do Gin chociaż w książce inaczej jest opisana niz w filmie. Prawda jest ze Babi i hacze pałaja do siebie niewiarygodnym uczuciem takim prawdziwym. Z Gin tego nie ma Hugo Ciagle myśli o Babi nawet kiedy jest z Gin. zaplaowała pierwsze spotkanie z nim..Robiłą wszystko zeby być blisko niego kiedy znikałą odrazu robiła sie zaborcza. W trzeciej czesci juz nie beda razem i tyle dobrze bo w innym rzypadku zmarnowała bym swój czas na ogladanie. Przeleciałąm wiele hiszpanskich stron zeby dowiedziec sie jak nawiecej na temat czesci niestety niewiele sie dowiedziałam bo to slodka tajemnica jak to powiedział sam federico w wywiadzie dla hiszpanskiej telewizji potwierdził ze trzecia cześć książki powstanie napewno jeszce w tym roku prawdopodobie juz powstała lub w pażdzierniku co do filmu sie nie wypowiedział zeby za wiele nie zdradzic . Ale ostatnio trafiłąm takze na hiszpanska strone z wywiadem Federica i powiedział ze książka jest juz prawie gotowa takze film takze ma ie ukazac pod koniec tego roku na początku 2014r. cieszy mnie to bardzo. naprawde poświeciłąm wiele czau na to zeby dowiedziec sie cos na temat trzeciej czesci i sie oplacało niewiele ale bynajmiem wiem na czym stoje. W trzeciej czesci Hache ma przejrzec na oczy i zobaczyc ze Gin to wariatka ze cały czas go śledziłą kiedy juz był z Babi. Bedze chciał z nią zerwać ale Gin zachoruje na Białaczke i obieca jej ze zostanie z nia do konca jej zycia to był warunek Gin. Lecz długo to nie potrwa bo w 6 scenia prawdopodobnie gin umiera w dzień slubu Babi. Babi w tym czasie po długiej rozmowie z swoja siostra odwoła swój ślub tuz przed sama ceremonia i pojedzie na plaze tam gdzie w pierwszej czesci w natym opuszczonym domku straciła dziewictwo z Hache. Odziwo Hache tez tam bedzie i w taki sposób maja do siebie wrócić. to na tyle jak dowiem sie cos wiecej napisze. Tylko z przykroscia musze stwierdzić ze do końca nie wiadomo czy akurat tak bedzie bo czytałąm ze babi ma zajsc w ciaze a dziecko ma być Hache. i własnie nie wiem co bd w ksiazce a co w filmie:) Jak czegos sie dowiem to wam napisze:)

Federico Moccia pracuje jako scenarzysta filmowy i telewizyjny. Nie dziwię się więc dlatego jego powieści są tak żywe, że przelewają się z karty powieści do naszych serc i całkowicie nimi zawładnęły.
            "Trzy metry nad niebem" to jego pierwsza powieść i w roku 2004 odniosła we Włoszech wielki sukces. Historię Babi i Stepa a także ich przyjaciół uznano za powieść kultową. Bardzo trudno byłoby się z tym nie zgodzić.
            Co mnie urzekło to sposób analizy rzeczywistości jaką przedstawia Federico (mogę Ci mówić na Ty, prawda? XD). Bez żartów i skojarzeń proszę! Wszystko co przedstawia nam pan Moccia to szczera prawda i fakt ten właśnie tak dogłębnie nas porusza. My nie musimy wczuwać się w tą powieść, zaczynamy ją czytać i zwyczajnie już w niej jesteśmy. Co więcej, my czujemy się jej częścią.
            Wiarygodność i płynność tej uniwersalnej historii jest tym co zapewniło jej tak wielką popularność.
            Nie tylko para głównych bohaterów, ale także Siciliano, Pollo, Pallina, Lucone, Schello, Maddalena, Paolo, Hook, Bunny i wiele wiele innych - oni wszyscy zapadają nam w pamięć.

• agi1916 agi1916

Już tu chciałam wszystkim cisnąć, ale może faktycznie jak ktoś nie czytał książek to chciałby, żeby był z Babi. Wg książki jego miłość z Gin jest dużo piękniejsza niż z Babi, ona jest cudowna, ciekawa, pełna życia. Wcale sie z nim nie przespała na 1 randce, zwlekała z tym bo była dziewicą.On jest w niej szaleńczo zakochany, a ona w nim, już w ogole nie myśli o Babi, wyjeżdżają razem do Tajlandii na 2 tyg gdzie świata poza sobą nie widzą. A ta zdrada w ksiazce jest opisana tak ze on sie strasznie upił i to tylko z Babi inicjatywy to wszystko wyszło, on po prostu nie protestował, ale juz w trakcie tego żałował, chciał to skończyć:

'Nagle bardzo wyraźnie staje mi przed oczami. Gin. Słodka Gin, czuła Gin, zabawna Gin, czysta Gin. Widzę ją całą, piękną, jak żywą. A daleki księżyc ukazuje mi jej twarz w całkiem nowym świetle. Zbolałą, zranioną, zawiedzioną, zdradzoną. I w tej bladej, księżycowej poświacie dostrzegam to wszystko, czego wolałbym nigdy nie oglądać... Jakby za sprawą czarów deszcz staje się jeszcze bardziej ulewny i rozprasza opary alkoholu. A ja, nagle przytomny, usiłuję się spod niej wydostać..'

Przyznał się Gin do tego od razu i błagał o przebaczenie, przysyłał kwiaty, wyczekiwał pod jej domem codziennie, żeby tylko ją zobaczyć.

Jego słowa do mamy o Babi:

'Cały absurd polega na tym, że wisi mi to równo. Odniosłem wrażenie, jakbym miał do czynienia z kimś zupełnie innym, z kimś, kto nigdy nie miał ze mną nic wspólnego, ani z tym wszystkim, co zapamiętałem, to już nie była ta sama dziewczyna, której mi tak bardzo brakowało, przez którą tyle się nacierpiałem.'

Także skończcie o tej beznadziejnej Babi ględzić :P

Masz racje w 100%;)))))))))))))))))))))))))))))

• patrycja11515 patrycja11515

Ale filmweb to raczej strona poświęcona - jak w samej nazwie jest napisane - filmom. Więc nie rozumiem dlaczego kilku użytkowników wtrąca swoje zdanie związane z książką. Nie mieszajmy bo film to film, a książka to książka. Logiczne jest, że film nigdy nie ukazuje wszystkich detali i szczegółów tak jak to wszystko opisane jest w książkach. Poza tym, działa tutaj również kreatywność i upodobania reżysera, bo to jego film, na jego sposób nakręcony. Większość z nas, nie czytających tej książki stwierdzi, że Hache powinien być z Babi. Jest mnóstwo scen, które to ukazują. Bawią mnie komentarze typu " Babi o nim zapomniała ". Przecież było tyle momentów ukazanych, że o nim myśli, że dziwie się, że ktoś tego nie zauważył.

• Olusia22045 Olusia22045

Nie ma racji. Babi i Acze bardziej do Siebie pasują. To jest piękna miłość. Gin była spontaniczna i tylko dla tego ją wybrał. W 3 części Acze i Babi będą razem trzecia część już powstaje. A wy jesteście chorzy. Nie wiecie co to prawdziwa miłość. Ja tylko przypominam że w 2 części Hugo myślał cały czas o Babi. I on o niej nigdy nie zapomniał. Bardziej do Siebie pasują. W drugiej części Hugo zostawił Gin żeby pojechać do Babi.. Więc jak nie wiecie to nic nie piszcie.

• loveeee loveeee

3 część filmu albo powstaje albo już powstała, bo na którejś ze stron przeczytałam, że 3 część jest, ale tylko w języku hiszpańskim..lecz do końca przekonana nie jestem. A Hache będzie z Babi, on ją bardzo kocha, pomimo wszystko i będą ze sobą (tak myślę), a Gin jest tak jakby "zastępczą" dziewczyną Hugo..wrócą do siebie, na 100 :)
    Mario Casas <3 <3 <3

• Nervas Nervas

Macie jakieś informację czy będzie trzecia część 'Trzy metry nad niebem'?

Dokładnie dziewczyny zgadzam sie z wami H i B beda razem inaczej ta historia nie miała by sensu.Gin juz kiedy Hugo był z Babi obserwowała go robiła mu zdjecia i tym podobne.Ogladałam i filmy i czytałam książki i nawet po przeczytaniu książki nie bardzo przekonałam sie do Gin chociaż w książce inaczej jest opisana niz w filmie. Prawda jest ze Babi i hacze pałaja do siebie niewiarygodnym uczuciem takim prawdziwym. Z Gin tego nie ma Hugo Ciagle myśli o Babi nawet kiedy jest z Gin. zaplaowała pierwsze spotkanie z nim..Robiłą wszystko zeby być blisko niego kiedy znikałą odrazu robiła sie zaborcza. W trzeciej czesci juz nie beda razem i tyle dobrze bo w innym rzypadku zmarnowała bym swój czas na ogladanie. Przeleciałąm wiele hiszpanskich stron zeby dowiedziec sie jak nawiecej na temat czesci niestety niewiele sie dowiedziałam bo to slodka tajemnica jak to powiedział sam federico w wywiadzie dla hiszpanskiej telewizji potwierdził ze trzecia cześć książki powstanie napewno jeszce w tym roku prawdopodobie juz powstała lub w pażdzierniku co do filmu sie nie wypowiedział zeby za wiele nie zdradzic . Ale ostatnio trafiłąm takze na hiszpanska strone z wywiadem Federica i powiedział ze książka jest juz prawie gotowa takze film takze ma ie ukazac pod koniec tego roku na początku 2014r. cieszy mnie to bardzo. naprawde poświeciłąm wiele czau na to zeby dowiedziec sie cos na temat trzeciej czesci i sie oplacało niewiele ale bynajmiem wiem na czym stoje. W trzeciej czesci Hache ma przejrzec na oczy i zobaczyc ze Gin to wariatka ze cały czas go śledziłą kiedy juz był z Babi. Bedze chciał z nią zerwać ale Gin zachoruje na Białaczke i obieca jej ze zostanie z nia do konca jej zycia to był warunek Gin. Lecz długo to nie potrwa bo w 6 scenia prawdopodobnie gin umiera w dzień slubu Babi. Babi w tym czasie po długiej rozmowie z swoja siostra odwoła swój ślub tuz przed sama ceremonia i pojedzie na plaze tam gdzie w pierwszej czesci w natym opuszczonym domku straciła dziewictwo z Hache. Odziwo Hache tez tam bedzie i w taki sposób maja do siebie wrócić. to na tyle jak dowiem sie cos wiecej napisze. Tylko z przykroscia musze stwierdzić ze do końca nie wiadomo czy akurat tak bedzie bo czytałąm ze babi ma zajsc w ciaze a dziecko ma być Hache. i własnie nie wiem co bd w ksiazce a co w filmie:) Jak czegos sie dowiem to wam napisze:)

• MrsVampire MrsVampire

Nie wiem czy bedzie ale oby : ) bo lubie ten film ! : *

• MrsVampire MrsVampire

nie wiem ale mam nadzieje ze bedzie : )

• Nervas Nervas

Wejdzcie w Google i wpiszcie 'Mario Casas wikipedia' i tam w jego filmografii jest takie coś 'Mów mi Hache (2013) jako Hache'.
      Co o tym sądzicie?:D

Taki ma nosić tytuł.:)

• aaa89 aaa89

na oficjalnej stronie Federica Moccia jest informacja ze jego priorytetem w tej chwili jest napisanie 3 części 3msc, ponieważ wielu czytelników jest ciekawych jak potoczą sie losy Stepa (Hache). Autor wie ze czytelnicy podzieleni są na dwie grupy, jedni wolą Baby inni Gin jako protagonistkę, jednak postanowił od tego troche odbiec i skupi się głównie na uczuciach Stepa i tego co czuje gdy w końcu jest szczęśliwy.

Osobiście uważam, że połączy znowu Stepa z Baby, bo wiele osób takiego zakończenia właśnie by chciało.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true