Filmy o wilkach jak np Przetrwanie

ostatnia wypowiedź: Alex128
Alex128 Alex128

Witam,
szukam jakiś filmów o podobnej tematyce jak Przetrwanie, czyli jest grupa osób które są ścigane przez wilki, może być też coś ogólnie o wilkach, filmy które coś o nich mówią. Jeżeli macie jakieś propozycje to proszę o podpowiedź :)
Z góry dzięki :)

• magnificent_2 magnificent_2

we ,,FROZEN'' jest ten motyw :)

• entregado66 entregado66

Chodzi ci o prawdziwe informacjie czy takie same jak w Przetrwaniu ?bo akurat w tym filmie to oprócz w miare ciekawej akcji i zdjęć to wszystko co na temat wilków było pokazane to kompletne bzdury i kłamstwa.Lepiej jakiś dokument lub ksiażkę.
    http://www.salonkulturalny.pl/czlowiek-wsrod-wilkow/

• Alex128 Alex128

Po prostu chodzi mi o takie filmy gdzie jest jakiś wilk lub wataha i one w jakiś sposób są tematem filmu. Nie muszą to być prawdziwe informacje, mniej więcej wiem co jest fikcją a co prawdą :)
      Frozen na pewno zobaczę :)

• Czytelnick_21 Czytelnick_21

A Tańczący z wilkami? :)

• Alex128 Alex128

Widziałem ten film w dzieciństwie, ale teraz też ponownie znalazł się na mojej liście obok Frozen :)

• giovanni50 giovanni50

Dog Soldiers.Armia Wilków

• Alex128 Alex128

O ile dobrze zrozumiałem opis to chodzi o wilkołaki, a tych strasznie nie lubie ale i tak dzięki za info, na pewno film zobaczę :) Od wilkołaków wolę wampiry więc jeżeli macie coś godnego polecenia to piszcie ale omińmy znane jak np Wywiad z Wampirem bo już chyba wszystko wymęczyłem w tym temacie :)

• entregado66 entregado66

http://www.filmweb.pl/film/Lotnik-1985-10167

• przemyslav07 przemyslav07

"Biały kieł".

• Sunny Sunny

Najczęściej są to filmy grozy lub horrory, czyli filmy jedynie mające uświadomić ludziom, że wilki są niebezpieczne. Tak też jest w rzeczywistości. Jednak wilki występujące we wspomnianych gatunkach filmowych są bezosobowe, nijakie. Przedstawiane jako straszne kreatury i lśniącymi w ciemnościach ślepiami.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: