Poprzedni temat wyczerpal limit odpowiedzi, wiec mamy nowy :)


1.Gra polega na podaniu opisowej wersji tytułu filmu. Mile widziane są filmy znane, ale
można podać też mniej znany tytuł i dodawać podpowiedzi dla innych graczy.
2. Kto odgadnie, zadaje kolejną zagadkę.
3. Zagadkę wrzucamy w odpowiedzi na temat! Pozwala to uniknąć niepotrzebnego
bałaganu.
4.Po odgadnięciu i potwierdzeniu zagadki gracz ma 2 godziny na
dodanie nowej zagadki, po tym czasie kto inny może ją przejąć. W ten sposób będzie
mniej zastojów.
5.Jeśli gracz zadaje zagadkę a potem znika na dłuższy czas (przyjmijmy, że 6 godzin)
zadajemy nową zagadkę, a do potwierdzenia tamtej lub dalszego zgadywania wracamy po
powrocie zadającego, który przepisuje zagadkę jeszcze raz aby była widoczna.
6.WAŻNE! Jak nie masz czasu to oddaj, lub zadaj prostą z dopiskiem "Nie czekać na
potwierdzenie".
7. Jeśli widzisz, że Twoja zagadka stoi dłuższy czas i nikt nie dopomina się o podpowiedź, miło by było gdy dorzucisz cos sam od siebie.
8. To nie jest temat do poszukiwania zapomnianych tytułów, z takimi wpisami zapraszamy na stronę główną

Xandria

A jeszcze do tego ani tu ani tam...
Dobry wieczór :)

ethi

Ale jakąs wskazówkę, w którą strone kombinować:)
Idealny mężczyzna?
Kraina szczęscia?

Xandria

Chodzi o miejsce. Tak mniej więcej ;)

ethi

Atlantyda?
Kraina jutra?

Xandria

Nie. Ani na górze ani na dole...

ethi

Nowhere?

Xandria

Nie. Ale blisko...

ethi

Nowhereland?

Xandria

Nie. To nie jest kraina to miejsce. Trochę inne od wspomnianego przez Ciebie "nigdzie".

ethi

Film produkcji tureckiej. Poniżej 5k głosów.
Miłego dnia :)

ethi

Otchłań?

Xandria

Nieeee. Jeśli coś jest ani po prawej ani po lewej tylko gdzieś tak jakby... no wiesz... to gdzie jest? ;)

ethi

Middle of nowhere?

Xandria

Nie. Pisałam jedno słowo. I nie nigdzie. Ale jeden bardzo dobry trop. Pokombinuj z pierwszym wyrazem i tak bardziej po polsku... ;)

ethi

środek? śródmieście? centrala? centrum?

Xandria

Pierwsze słowo... ciepło. Jak coś jest pośrodku czyli ani po prawej ani po lewej ani na górze ani na dole ...to jak można jeszcze powiedzieć?

Film turecki, 2008.

ethi

Pomiędzy

Ten film ma 27 głosów, nie poniosło Cię trochę? :P

Xandria

Hura. Zagmatwałam? Obawiam się że tak. Ehm.
:)

ethi

W ramach pokuty czuj się zobowiązana do rozwiązania mojej, bez obaw będzie bardzo znany film (nie jestem mściwa!xD)

Xandria

Podejdę do tego zadania z odpowiednią powagą i włożę na siebie pokutny worek po kartoflach :)

ethi

I słusznie! :D

Aretus

To podpowiada ci twój wewnętrzny łakomczuszek, gdy masz ochotę na seven daysa, zupkę chińską lub jakiś slodki kolorowy jogurt, a w głebi serca wiesz, że są niezdrowe.

Xandria

No kusi skubany... to może Pokusa?

ethi

Nie, chodzi o to co ci powie w takiej sytuacji (co masz zrobić). Dodam, ze trzeba spojrzeć szerzej, bo tytuł filmu w zamyśle nie ma takiego znaczenia o jakie mi chodzi:) Film baardzo znany i widziałaś go.

ethi

Dalej nic?

Xandria

Widziałam?

TheNaturat_2

Nie, (ja też nie) ale słyszałaś:D
Kicia zna.

Xandria

Kompletne nic. Pusto. Okrąglutkie zero. Ten worek jest do niczego, przeszkadza w myśleniu :D Chyba w wolnej chwili przetrzepię listę obejrzanych.

ethi

Na razie wstrzymam się od podpowiedzi, bo nieskromnie powiem, że podoba mi się ta zagadka i nie chcę jej zbytnio psuć na razie ;D

Xandria

Jeśli o mnie chodzi to nie ma pośpiechu. Może na coś wpadnę w przerwach między udawaniem, że pracuję ;)

Xandria

Hm... xD

TheNaturat_2

Wierzę w Ciebie!
Dobra podpowiem... Ów łakomczuszek, tymi kolokwialnymi słowami zachęci Cię, aby olać chemiczne składniki w w.w pokarmach.

Xandria

Zanim dałaś podpowiedzi przemknął mi przez myśl tytuł MASH tu i zajadaj... ale teraz to już tak, hm, nie za bardzo.

ethi

Nie:)
Sparafrazuj '''olej chemiczne dodatki w jedzeniu''

Xandria

WALL-E

TheNaturat_2

Taak:)

Xandria

No fajna zagadka xD

TheNaturat_2

Hehe, nagłowiłyście się trochę:)

Xandria

To prawda :)

Xandria

Wall-e?

ethi

Jak chcesz to zadawaj

Xandria

Szósty zmysł?

Aretus

Wkurzonej wody po horyzont.

ethi

Gniew oceanu?

Xandria

Tak.

ethi

Nie wiesz mojej? pomóc?

Xandria

Akurat chwilkę mnie nie było ;)

ethi

Hehe, można by teraz zadać zagadkę o treści 'Ethi' i chodziłoby o tytuł 'człowiek, którego nie było' ;P

Xandria

Wygląda na to, że niebycie opanowałam do perfekcji ;) I kto by pomyślał, że wyszłam tylko na chwilkę pokroić szpinak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones