1film którego poszukuje rozgrywa sie w wielkiej brytani czasy współczesne na początku zamykają takiego typa za posiadanie jak sie pozniej okazuje podrzuconej marychy jak wychodzi z więzienia razem z 3 chyba kolegami probója sie zemścić na tym typie okradając jego bar jeden z jego kolegów zostaje złapany i zamknięty w garażu a później w nim spalony na końcu tego filmu główny bohater opowiada policjantowi cała sytuacje jakby z uzupełnieniem faktów i wychodzi na wolność
2.film jest tam taki typek który był w cyrku i widział tam taka łaskę zakochał sie a potem zeby sie o niej czegoś dowiedzieć pracował w tym cyrku miał ogólnie dużo przygód

KacperPw

wprawdzie nie mogę pomóc w poszukiwaniu filmu ale doradzam gorąco korzystanie z korektora błędów. Poprawnie napisane pytanie przyciągnie więcej odpowiadających.

KacperPw

Drugi mi się troszkę kojarzy z "Wodą dla słoni". Ale nie wiem czy chodzi Ci o ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones