Witam , czy moglibyście mi polecić jakiś film ... hmm thriller czy sensacyjny , który wg Was jest bardzo dobry. Ale zeby nie bylo wiadomo od poczatku o co kaman :D Zeby byla dobra fabula i jakas zgadka ;]
Cos w stylu "Mindhunters" , "Podejrzani" , "Sekcja 8" ...

d3stro

hej, ja ze swojej strony polecam "identy" (tożsamość)- bardzo dobry filmik i może jeszcze gothika,też całkiem niezły...
mam nadzieję,że obydwa przypadną ci do gustu,pozdrawiam;-)

lulami

ja grubo polecam mój ulubiony jak do tej pory film The Fountain "Źródło" poprostu genialny film i efekty xD

d3stro

Mi świa tylko jeden tytuł chwilowo, mam nadzieję że się spodoba "The Mothman Prohpecies".

d3stro

Obejrzyj sobie "Siedem" Finchera lub "Piłę". Obie części.

rewolwerowiec

"Siedem" oglądałem już 3 razy ... jeden z moich ulubionych filmów! jest świetny !

d3stro

Dobre filmy które ostatnio oglądałem i moge śmiało polecić to ;Hostel,Zycie za życie,Na tyłach wroga

d3stro

Polecam Przekręt albo Porachunki!!! Ubaw po uszy! fabuła i akcja na 5!

d3stro

polecam ,,Zabójczy numer'' z Willisem--dobre kino i ciekawe zakończenie

d3stro

Zagadkę na pewno odnajdziesz w filmie "Memento" - świetny, wciągający a przede wszystkim do końca nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi :) Gorąco polecam !!! Pozdrawiam :)

d3stro

Dla wymagających film nieprzeciętny - "Lost Highway" Davida Lyncha,
no i jak jeszcze nie oglądałeś polecam z innej beczki "Skazani na Shawshank" - jeden z najlepszych filmów w historii kina, nie będziesz zawiedziony....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones