Szukam filmu dla taty, a oto jaki opis od niego usłyszałam:

Mężczyzna jedzie pociągiem, a gdy wysiada, nie jest to już jego czas, lecz przeszłość.
Poznaje tam pewną rodzinę, spędza z nimi czas, ale postanawia jednak wrócić do swojego czasu. I oto znów jedzie pociągiem, po czym udaje mu się przenieść do swojego czasu.
W gazecie, w swoim świecie odnajduje artykuł, gdzie dowiaduje się, ze rodzina, z którą mieszkał w przeszłości, ginie w wybuchu rury gazowej.
Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wrócić do przeszłości, by ostrzec ową rodzinę.
Udaje się do zegarmistrza, by mu w tym pomógł.

To tyle, co udało mi się wyciągnąć od taty : )
Bardzo by mi zależało znaleźć ten film, gdyż widzę, że tacie się podobał.

Dzięki wielkie za Waszą pomoc!

bdoll

Może "Powrót do przyszłości III", ale nie do końca pasuje mi z tą rurą gazową.

bdoll

Magiczny zegar(2000) TV film TV pewno trudny do zdobycia bo TV a zapomniałem chyba że gdzieś w necie online.

entregado66

Czyli jednak niszowe kino, film niskobudżetowy. "Powrót do przyszłości" jest zbyt znany, by nie znać. Sama fabuła brzmi ciekawie.

underground73

Kto zna Powrót do pzyszłości to wie że praktycznie nic nie pasuje przecież zupełnie o co innego chodzi;)
Magiczny zegar to taki film familijny TV na niedzielne popołudnie;)

bdoll

Co prawda nie jest to ten film jednak jest pociąg i motyw podróży w czasie

Piotr7123

http://www.filmweb.pl/film/Kod+nie%C5%9Bmiertelno%C5%9Bci-2011-418967

Piotr7123

Również w pierwszym momencie myślałem że to to... ale w twoim chodzi o bombę a w Magicznym zegarze chodzi o wybuch gazu.

użytkownik usunięty
bdoll

Jest na c h o m i k u, kup transfer za 3zł i sciągnij tacie, niech sobie obejrzy ;)
Sama obejrzę, bo mnie zaciekawił :)

bdoll

Magiczny Zegar! To jest to!
Bardzo Wam dziękuję! Nawet sama obejrzałam i jest to naprawdę przyjemny film : )
Tata bardzo ucieszony!

bdoll

Zaraz zaraz jakim nam?ja sam nie chwaląc się to sprawił;))))

entregado66

Haha!
Wszystkim dziękuję za poświęcenie swojego czasu : )
A entregado66 w szczególności, za trafienie w cel!

Naprawdę, super że po nie żałujecie chwilki, by pomóc ludziom : )

bdoll

Żartowałem oczywiście, już ktoś ten film szukał,jednak najtrudniej szukać i potem zdobyć produkcje telewizyjne,te kinowe zawsze łatwiej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones