Hej! Mam prośbę. Kiedyś oglądałam taki film (ma kilka części), w którym głównymi bohaterami są dzieci- brat i siostra. Ich tata był bogaty, ale mało czasu spędzał z dziećmi, więc rodzeństwo miało różne niańki. I w końcu nianią zostaje taka kobieta, która chyba udawała, że jest z jakiejś tam agencji niań i ten ojciec ja zatrudnił. On miał jakąś tam kobietę (blondynka), która była wredna no i taka dziunia z niej była. Chciała się dzieci pozbyć do internatu itd. No i te dzieciaki robiły takie jakby kawały wszystkim. Uprzykrzały w ten sposób życie i jak się potem okazało dlatego, bo chciały zwrócić w ten sposób uwagę ojca. Na początku nie lubiły tej niani , ale się przekonały i wgl. Trochę lat ten film już ma, ogólnie to jest super, ale zapomniałam tytułu :/ . Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł i podał ten tytuł, albo przynajmniej nazwisko któregoś z aktorów.
Z góry dzięki;*
Ps. Dzieciaki miały blond włosy. A siostra prosta grzywkę i krótkie włosy jakoś do ramion.

_aga_521

http://www.filmweb.pl/film/Kochany+urwis-1990-39719
Może to ten cykl, ma kilka części, i fabuła jest bardzo podobna ;)

Montago

Niestety to nie to, ale dzięki ;) Tamten film był o rodzeństwie. Ich mama zmarła, więc wychowywał je ojciec. A że ojciec miał mało czasu dla nich to sprawiały dzieciaki kłopoty. Pamiętam, że chyba pierwsza scena filmu była na jakimś bankiecie w hotelu. Coś związanego z pracą ojca itd. A w ostatniej części tego cyklu ta ich macocha wpadła do rzeki z mostu w sukni ślubnej i niania z tym ojcem zeszli się ze sobą, bo od jakiegoś czasu coś do siebie czuli, ale oboje temu zaprzeczali. Była też taka scena, że ten ojciec i (bo dzięki niej ojciec zacął spędzać więcej czasu z dziećmi itd.) z nianią i dziećmi bawił się pistoletami z wodą w ogrodzie ich posiadłości.

_aga_521

http://www.filmweb.pl/film/Opiekunka-1999-127577 ?

FankaKinomanka

Jeju, dziękuję!! Jestem wdzięczna, bo dzisiaj przez cały dzień go szukałam!

_aga_521

Nie ma sprawy, bardzo proszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones