witam mam pytanie jesli wiecie pomóżcie mi skąd telewizja tv4 ma filmy erotyczne np kalejdoskop pożądania bom szukam jednego minnego filmu

krzyk3

A kiedy go oglądałeś? Może pomogę znaleźć.

underground73

no ok ale uprzedzam przed jednym faktem to jest film eroptyczny który był i sa one puszczane w tv4 o 23 00 nie wiem kiedy ostatnio było moze w 2006 lub 2007 film zaczynał się tak ,że było 3 gosci 2 óch uwieźiło jednego faceta i potem było tak ze było to chyba było mieszkanie lub hotel była taka dziewczyna i siedział na takim fotelu gosciu i tam przed tymg gosicem facetka jak by trohe tanczyła czy cos takiego i mu spadł pierscien czy jaki brylant czy cos takiego i mówi do tej gosciówki podniesc , zer to jest pierscieni włądzy czy cos takiego mówil tam i potem sie całowali i kochali sie pozycja jeździeć jeśli wiesz .co kolwiek jaki rok tego filmu jaki rezyser albo co kolwiek to daj znac ok ale nie pamietam tytułu a ni nic

krzyk3

Niestety nie znam tytułu ani nie kojarzę. Można sprawdzić wpisując w Google "Filmy erotyczne TV4" i przejrzeć niektóre. Albo tutaj:
http://www.programtelewizji.pl/archiwum/TV4/

underground73

hej witam.mam pytanie znasz się na rockowej muzyce bo suzkam z jednego filmu odp pilne??

krzyk3

Zależy jakiej rockowej, bo najbardziej to się polskim rapem interesuję. Mogę spróbować poszukać.

underground73

gwiazdy bez cenzury z tego filmu pod koniec jak kaylani lei z kims uprawia sex leci piosenka rockowa nie wiem czy sciogniesz ten film ja moge ci przesłac na gg plik tylko musze znac twój numer gg kurcze odp wazne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones