Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chcę obejrzeć jakieś filmy o osobie (dowolnej płci), która kłamie o sobie, wymyśla jakieś historie, opowiada fikcyjne rzeczy ze swojej przeszłości by inni mówi "tak mi przykro", taka osoba też może szukać pracy i okłamywać ich na rozmowie, że zna się bardzo dobrze na tym i na tym (tu już do głowy wpada pomysł na...

Witam.
Horror był czarno biały (raczej). Bodajże w dwóch częściach. Pierwszej prawie nie pamiętam, w drugiej części pamiętam coś jak masę, która wędrowała jakby przewalając się, turlając. Później była zamknięta pod jakąś kopułą gdzie doprowadzone były rury, którymi dostarczano jej pożywienie, oczywiście ludzi, do tego...

więcej

Witam.
Ktokolwiek wie o jaki film mi chodzi proszony jest o PILNĄ POMOC :)

No więc jest to komedia,akcja filmu kręci się w kręgu rodzinnym oraz bliskich przyjaciół zmarłego ojca rodziny...Żona zmarłego zwołuje ich wszystkich chyba na 7 dniową stypę do swojego domu.Starszy syn jest po przyjściach i właśnie rozszedł...

więcej

Film opowiada o nastolatku, który dostał bądz kupił telefon czy tez smartfona który potrafił mówic (miał wgrane jakies najnowsze oprogramowanie) mógł wybrac głos kobiecy lub meski wybrał głos kobiety lecz gdy ulega wypatkowi (jakies wyładowanie elektryczne badz uderzenie pioróna) ze tak to ujme ożywa, potrafi wybrac...

więcej

Poszukuję komedii romantycznych o parze, która tylko udaje, że jest zakochana, a ostatecznie naprawdę się w sobie zakochują. Coś w stylu:
-Narzeczony mimo woli
-One small hitch (wspaniałe!)
-Świąteczne zaręczyny

Szukam komedii romantycznych, w których motywem przewodnim jest nienawiść/niechęć do siebie głównych bohaterów, rodząca się w miłość. ☺

hej, poszukuję filmu który nazywa się jakoś w stylu kidźmen/kickman/keep man coś takiego, tak uslyszałem - jest to film o przyybyszu z kosmosu, z innej planety, który przybył na ziemię i nie potrafił się porozumieć z ludźmi, nie miał takich danych do porozumienia się z ziemianami - czy ktoś kojarzy?

Witam, kilka lat temu, wracając autokarem z Niemiec, widziałem pewien film, zapadł mi bardzo w pamięć, ale nie pamietam jego tytułu. Film ten dotyczył lotnika/pilota samolotu, który był chory (?), przez większość czasu siedział w swoim pokoju, pamietam, że było w nim ciemno. Jeśli mnie pamięć nie myli, to główny...

szukam serialu który chociaż trochę przypomina synów anarchii macie może jakieś propozycje

Jakie znacie filmy, w których pojawia się seks oralny? Nie chodzi mi o filmy typowo erotyczne, tylko o inne gatunki. Niekoniecznie muszą to być jakieś wyjątkowo długie sceny, mogą być też krótkie, jak np. w filmach Kod dostępu czy Wszystko co kocham.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones