Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chciałbym obejrzeć wszystkie o tej tematyce, proszę o wymienianie, oglądałem już trochę, ale chętnie obejrzę po raz kolejny, nie wiem czy wszystkie jakie są wypisane na stronach i Wikipedii to wszystkie, może ktoś oglądał, jakieś mało znane albo jakieś niesamowicie wciągające.

Mam problem z pewnym filmem który oglądałem około 10lat temu akcja rozgrywa sie w domu jest grupka osob i wszystko nagrywają jedna akcja byla taka ze ten człowiek który zabijał wziął nadzial jednego z tych typkow na noze i powiesił na drzwiach, jeszcze pamiętam, ze ocalała tylko dziewczyna i ona smsowala z jakimś...

Witam, szukam filmów przepełnionych kiczem (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i najlepiej jakby to były produkcje starsze, najlepiej lata 80-te. Ktoś jest w stanie pomóc? :)

Cześć,

poszukuję filmu, który kiedyś oglądałem. Niestety nie zapamiętałem tytułu.
Z tego co zapamiętałem jest to prawdopodobnie film angielski z wczesnych lat 90'.

W filmie dwóch młodych facetów umówiło się na randkę w ciemno w restauracji z dwiema kobietami. Spotkanie się nie kleiło i babeczki wystawiły facetów...

więcej

leciał na polsacie około 5-6 lat temu. fabuła podobna trochę do Tytanika. Para młodych ludzi poznaje się na statku, po czym ONA dowiaduje się, że ON jest szpiegiem i ma kogoś zabić (czy coś takiego). statek zaczyna tonąć. ona odpływa ze statku w szalupie, a jego szalupa skręca do "wiertła" (nie wiem jak to się nazywa....

więcej

Tę animowaną bajkę oglądałem w latach 2000, choć nie mogę nie sądzić, iż może być starsza...
Jako iż byłem młody z tej bajki pamiętam zaledwie kilka fragmentów:
-dziadek mróz latający z wiatrem oraz malujący coś na szybie (oknie)
-grupka zwierząt sprzątających swój "las" przed/po zimie
-niedźwiadek uciekający...

Witam, szukam nazwy serialu, w którym to bohaterowie jeździli do afryki i skupowali drogocenne kamienie od ludności tubylczej. To serial coś w stylu "magazyn w ciemno" ten klimat, proszę o pomoc

Te najlepsze. :D

Proszę o pomoc w odnalezieniu filmu o królu i jego kochance. Niestety niewiele pamiętam. Z bardziej charakterystycznych scen utkwił mi w pamięci moment jak pod koniec filmu król po pojedynku zostaje inwalidą i porusza się w specjalnym drewnianym urządzeniu. Ktoś coś może kojarzy?

Witam, szukam nazwy serialu, w którym to bohaterowie jeździli do afryki i skupowali drogocenne kamienie od ludności tubylczej. To serial coś w stylu "magazyn w ciemno" ten klimat, proszę o pomoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones