Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film opowiada o młodym chłopaku, który miał wziąć udział w jakichś zawodach sportowych czy coś takiego. Miał strasznie wymagającego trenera, jednak zaczął zaniedbywać treningi bo bardziej zależało mu na muzyce (chodził chyba na jakieś dodatkowe zajęcia albo do szkoły muzycznej...). W każdym razie ten trener miał...

A więc, film opowiadał o młodym małżeństwie, które kupiło dom. Kobieta zaszła w ciążę i zaczęły dziać się różne dziwne rzeczy. Była scena, że zrobili sobie zdjęcie w którymś z pokoi i po wywołaniu z tyłu w ciemnym miejscu był cień. Pamiętam, że na koniec kobieta odkryła, że w tym domu są pochowane szczątki (afrykanki...

więcej

Jakie znacie teorie o filmach. Typu Syjon to tylko kolejny etap Matrixa, Willy Wonka wszystko zaplanował, zabił dzieci by stały się składnikiem czekolady, Pokemony są sztucznie wyhodowane, posłużyły się do wielkiej wojny.

Mogą być tez z gier.

Jeśli chodzi o bajki to większość pewnie jest na kanale Fuzionka :/

Witam,

Od pewnego czasu szukam filmu w którym była zakonnica i ona miała syna (chyba)
I było w tym filmie coś takiego że jakaś kobieta zabrała ją do jakiegoś faceta po to by ją zapłodnił a następnie ona była w ciąży.
Niestety więcej nie pamiętam, może ktoś wie co to za film?

Z góry dzięki:))

filmow o rozbitkach ,ludziach ktorzy zagubili sie na morzu pustyni lesie itp

Wymieniajcie więcej takich jak znacie, tylko z tych ciekawszych :p

widziałem jakiś czas temu trailer serialu o 17w Polsce, a teraz zapomniałem tytułu ,ktoś coś wie?:)

od jakiegoś czasu szukam piosenki z serialu skins. sezon 1 odcinek 6 'Maxxie and Anwar" piosenka zaczyna się ok. 28 minuty kiedy Sid i Anwar lecą na "ratunek" rosjance. jeśli ktoś wie jak nazywa się ta piosenka to niech napisze! wpadła mi tak w ucho, że po prostu nie mogę o niej zapomnieć. szukałam już na różnych...

Motyw filmu: Seksowna sąsiadka podrywa głównego bohatera, on ma przez to lekki kryzys moralny itd. Dodatkowo pamietam scene jak brała kąpiel w jego wannie i palcem zatkała kran. Wiem mało info ale ogladalem za gówniarza i nigdzie nie mogę tego znaleść.

Poleci ktoś jakąś śmieszną komedie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones