Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

oglądałam ten film dawno, to był film w którym było dziecko było na coś chore, było blade, miało białe włosy, chodziło do szkoły w której dzieci go nie lubiły, dziecko było chłopcem i dziewczynką, była scena jak to dziecko się topi i ktoś je ratuje (chyba ojciec) film leciał na cinemax.. proszę o pomoc ;)

z góry...

więcej

Szukam filmu o jakieś rodzince która przeprowadziła się do domku na wsi, w którym chyba ktoś zginął albo po prostu straszy. Pamiętam że działo się tam coś w stodole chyba jakieś pająki ich zaatakowały czy cuś. Wiele z tego nie pamiętam bo film leciał już ładnych parę lat temu w TV, z góry dzięki za pomoc.

Witam.Szukam filmów głównie dramatów o nastolatkach i nie fantasty ,mogą być też thrillery ale nie horrory.Chodzi mi głównie o to by ten dramat dotyczył i rozgrywał się wokół życia nastolatka lub grupy nastolaktów.Oglądałem dużo filmów tego typu wiec nie będę wypisywał bo by to trochę potrwało.Dziękuję z góry za...

Jeden jest o facecie, który nagle zaczyna słyszeć głos komentujący wszystkie jego działania, po czym okazuje się, że naprawdę jest bohaterem książki.

Drugi jest chyba francuski. Facet jest autorem romansideł dla kobiet, ale Podpisuje się jakimś żeńskim pseudonimem, dlatego policja myśli, że ten mężczyzna zabił...

witam, poszukuje pewnej gry. glownym bohaterem tejze gry byl pewien blondyn, gra to sredniowiecze polaczone z magia, moglismy zarzadac duzymi oddzialami wojsk, a takze walczyc np. o zamek, gra z okreslona fabula, najbardziej zapamietalem postac tej gry - tego blondyna, aczkolwiek nie moge sobie przypomniec jak nazywala...

więcej

Interesuja mnie filmy bardziej powazne o szatanie, chrzescijanach i bogu jak i szydzace i parodiujace religie chrzescijanska.

poszukuje filmy z młodą dziewczyną która zabiła swojego ojca a potem wysłano ją do burdelu i tam jak miała tańczyć zamykała oczy i przenosiła się w inny świat walczyła itp potem pomagała innym dziewczyną uciec, aż w końcu uciekła tylko jedna. Pomóżcie!

Co prawda jest wątek zbiorowy w którym szukacie filmów. Już tam poszukiwałam, ale mój post utonął w tysiącach innych więc zmuszona jestem założyć osobny.

Otóż szukam filmu, który oglądałam wiele lat temu w TV. Był z końca lat 80 albo już z 90. Wiem, że śmiga sobie na YouTube, ale bez tytułu niewiele znajdę.
Młody...

więcej

Najlepiej jakbyscie podali tytul piosenki, moj to Cztery Pokoje i muzyka w tym filmie to tytul Vertigogo. Czekam na pozostale propozycje, bo mam dzis ochote czegos posluchac

Hallo :) Co polecacie na piatkowy pochmurny wieczor? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones