Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam wszystkich, poszukuje filmu i nie daje mi to spokoju a zapomniałem tytuł. Akcja dzieje się po jakiejś apokalipsie / zarazie. Bohaterami są chłopak, dziewczyna i młoda dziewczynka. Panuje jakaś zaraza i można sie zarazić poprzez dotknięcie drugiej osoby. BŁAGAM POMOŻCIE bo spać nie moge :D

Pozdrawiam filmowych...

więcej

Pierwszy to film, w którym czarnoskóry pracownik korporacji zostaje posądzony o zabicie tamtejszej sekretarki( ?). Ojciec chłopaka bojąc się, że ten zostanie skazany na śmierć, bierze za zakładników całą ławę przysięgłych... Mogłam nie wszystko podać ze stanem faktycznym ale może komuś taki wątek świta?
Drugi, to kino...

więcej

Witam! Kilka lat temu oglądałem komedie o gościu, który miał zostać zwolniony z fabryki wyrobów z gumy. Ktoś mu doradził aby udawał geja, wtedy nie zostałby zwolniony. Niestety nie pamiętam nic więcej. Proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu filmu.

Cześć

Czy ktoś kojarzy następujące anime. Od razu uprzedzam, że kojarze mało faktów:

- pewni ludzie posiadali różne moce w w jednej ręce
- główny bohater miał moc "neutralizowania" innych mocy
- kręciła się z nim jakaś dziewczynka, która była jakąś "księgą" (?)
- pamiętam jeszcze że jeden z przeciwników miał...

więcej

Np. Grawitacja, Apollo 18, Obcy, Prometeusz....O takiej tematyce-ktoś, coś ?

Czy natknęliście się kiedyś na angielski dubbing w anime, który był Waszym zdaniem lepszy od oryginału? Bardziej odpowiedni, klimatyczny, lepiej zagrany i dopasowany?

A więc, chodzi o taki film w którym jest popularna w szkole dziewczyna i chłopak mniej popularny który na jakiś konkurs kręci film i chcę krecić o popularności tej dziewczyny.

pamietam ze byla tam para ktora byla zakochana w sobie juz w szkole, jest taka akja jak spacerujac po molo wpadaja do wody. Jednak nigdy nie udaje sie im byc razem, dopiero na starosc kiedy maz glownej aktorki umiera. Oznajmiaja wszystkim ze biora slub, Pamietam scene jak juz jako staruszkowie leza razem w lozku, i on...

więcej

Szukam pewnego anime. Jest w formie filmu kinowego. (nie wiem jak to inaczej nazwać) Jest jednoodcinkowe?
Oglądałam je jak miałam chyba z 7 lat, czyli jakieś 9 lat temu, więc może być trochę stare. Pamiętam że się go strasznie w tedy bałam XD to chyba horror był. Wiem, że było o jakimś chłopaku co zamieniał się w...

zastanawiam się czy będzie kolejna część filmu o zombie.. "28 miesięcy później" ?
poprzednie dwie bardzo mi się podobały i przeczytałam gdzieś na necie że niby ma być 28 miesięcy później...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones