Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam filmu, którego widziałem kiedyś w tv. Nie mogę przypomnieć sobie kto w nim zagrał ani tez za bardzo o co w nim chodziło ale pamiętam taki szczegół, ze bohaterowie mieli w tym filmie niezwykle niebieskie oczy. Przedstawiał przyszłość gdzie ludzie byli podzieleni... z tego co pamiętam to chodziło chyba o jakiś...

Mam do Was prośbę. Czy wiecie jakie są tytuły tych filmów?

1) Wydaje mi się, że był nakręcony gdzieś w 90 latach bądź wcześniej. Prawdopodobnie jest oparty na faktach. Stawiałabym, że jest to bardziej telewizyjny film niż kinowy ale ręki nie dam sobie uciąć. Historia opowiada o małżeństwie, które nie może mieć...

Kontynuacja gry "Zabawa polega na tym że podajemy nazwę filmu który zaczyna sie na ostatnią literę poprzednigo. ( wzięte z innej strony). "

Witam.

Ostatnio znowu zacząłem oglądać coraz więcej filmów i chciałem powrócić do mojej pasji a mianowicie do filmów Skandynawskich(najbardziej interesują mnie oczywiście dramaty). Chodzi mi o Fińskie,Szwedzkie, Norweskie i Duńskie(tak wiem że Dania nie należy do skandynawii ale ja to tak zaliczam bo kino jest...

jak ciągle widzę tematy typu "książka 100 razy lepsza niż film!!!" to mi się słabo robi.
oglądam pod każdym filmem wypowiedzi, żeby zobaczyć czy film jest fajny, a w dupie mam jakąś książkę. jest ktoś ze mną?

pamiętam, że jak byłam mała.... czyli jakoś w '9którymś roku oglądałam film sądowy, jak sądzę produkcji USA.
z tego co pamiętam to jakiś dobrze zarabiający mężczyzna (profesji nie pamiętam) mający rodzinę został oskarżony o zabicie młodej atrakcyjnej kobiety czy użyciu sznura. adwokat go wybronił z tej zbrodni, a...

Zdecydowałem od tego roku z moimi kolegami przyznawać nagrody "Srebrnych łabędzi" :) Przeprowadziłem malutką ankietę w miejscowości, w której mieszkam na najlepszy film w historii kina, poprosiłem aby każdy wymienił po kilka. Ostatecznie w pierwszej trójce znalazły się trzy uważane za wielkie przeboje. I teraz proszę...

więcej

Jaki film pod choinke?

użytkownik usunięty

Chciałabym podarować film mojej koleżance pod choinke...tylko mam dylemat jaki
Pomóżcie i podajcie jakieś propozycje

Z góry dzięki :)

Szukam filmu

użytkownik usunięty

O jakichś stworach, które żyły w pisku. Pamiętam, że jakaś ekipa była na pustyni w bazie. Dookoła sam piasek. Nie mogli wyjść, bo te stworzenia ich atakowały na zewnątrz. Kto oglądał, ten wie. Proszę o tytuł. Pozdr Konrad

http://www.youtube.com/watch?v=GupViaUcsYY

Poszukuje nazwy filmu z którego jest ta scena "Myślisz o czasie..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones