Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

witam, pomozcie mi, ja nazywa się film o tematyce bokserskiej,
film był o ojcu ktory byl zawodnikiem boksu i mial swoich 3 synow (meksykanie)ktorzy trenowali boks tzn 2 trenowalo a 3 mial byc studentem a bylo trochę inaczej, nie mogę sobie przypomniec nazyw a google nie chce mi nic powiedziec

poszukuję filmu

użytkownik usunięty

witam , dziś podczas śniadania przypomniał mi się film który oglądałam jakieś 3-4 lata temu. Pamietam tylko kilka scen m.in. grała w nim dziewczyna o kręconych włosach (blond) jakiś mężczyzna podczas przesłuchania kazał jej natrzeć sutki lodem ... inna scena - siedziała z czarnym mężczyzną w pokoju on chciał z nią...

Film ten oglądałam bardzo dawno i niewiele pamiętam. Wiem, że jest to amerykański film z
lat... no pewnie po 1955 a przed 1990. Raczej stary. Fabuła: dwóch (chyba) facetów korzysta
z atrakcji "parku rozrywki", może oni mieli jakąś misję, nie wiem. Charakterystyczny jest
właśnie park rozrywki. Dzieli się na 3...

Witam , mam problem , poszukuje tytułu filmy w którym kobieta ma przeszczepioną tęczówkę w czyim oku i widzi jakieś przestępstwa. Wiem że to dużo nie mówi ale więcej nie umiem powiedzieć . Pomocy

Witam poszukuję tytułu pewnego filmu. Jest to komedia o załodze okrętu podwodnego. Myślałem że to "Nagi peryskop", ale dzisiaj obejrzałem i to jednak nie jest ten film.
Jedyną sceną jaką kojarzę jest motyw, w którym ktoś patrzy przez peryskop, a gdy przestaje wokół oczu ma zieloną farbę? Czy coś w tym...

1.Szukam filmu o takiej dziewczynie która gra w piłkę i trenuje ją ojciec. Później poznaje
pewnego chłopaka który robi zdjęcia itp. Ona ma się dostać do jakiejś drużyny i na końcu
będzie mecz o to i kto strzeli bramkę ten się dostane i ona jakiejś dziewczynie podała i
tamta strzeliła.

2. Drugi to taki że...

Film leciał od około 20:00 do 22:30 Telegazeta oszukuje , epg w N-ce też oszukuje , to nie ten film co pokazują.

Pozwolę sobie wkleić moją wiadomość z innego forum.
Witajcie. Przed chwilą widziałem na FILMBOX HD wspaniały film. O takiej sierocie która miała 34 lata i się dopiero dowiedziała o tym że był...

ogladalem go jak bylem maly. pamietam ze byl bardzo dobry. opowiadal o czlowieku ktory
zaprzyjaznil sie z obcym, ktory umierajac urodzil malego obcego o ktorym bylo bodajrze w 2
czesci filmu. akcja rozgrywala sie na swego rodzaju pustyni. pamietam tez ze z piachu
wychodzil jakis stwor i zjadal cos w stylu...

witam, próbuję znaleźć pewien film, ale nie mogę sobie za cholerę przypomnieć ani aktorów, ani nazwy filmu. ten film był o pisarzu,który bowiem miał wypadek i jakaś kobieta zgodziła się przetrzymać go u niej w domu, aczkolwiek okazało się, że ona go torturowała, np, młotkiem waliła w jego skaleczone nogi itp. pamiętam,...

więcej

Witam poszukuje dobrego thillera na piątek wieczór , chodzi mi o thiller w stylu przeczucie,case 39,sierota lub awake.Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones