Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Poszukuję filmu w którym:
Była sobie pewna dziewczynka, którą uczyła pewna nauczycielka. Matka(a raczej macocha) tej nauczycielki odgrywała złą postać w tym filmie, lecz te dziewczynka posiadała magiczne moce i była czarodziejką. I pod koniec było tak, że ta dziewczynka uratowała swoja nauczycielkę od macochy, a znów...

więcej

Kilka dni temu umieściłam wątek o tym ze poszukuję filmu o szkole dla chłopców i dostałam odpowiedz że jest to SZKOŁA WYRZUTKÓW Wielkie dzięki tej osobie za
odpowiedź
A kojarzysz może jakieś podobne filmy/komedie z tych czasów coś podobnego do SZKOŁY
WYRZUTKÓW czy KLUBU WINOWAJCÓW
Wielkie dzięki za ewentualną...

więcej

Hej szukam filmu dość starego bo leciał w telewizji jakoś w granicach 1989 - 1994 Film
opowiada o kobiecie która ma rodzinę Męża i chyba dwóję dzieci Biorą oni zdaje się jakiś
kredyt i maja problemy ze spłatą Coś takiego bynajmniej Ale zaczynają się dziać dziwne
rzeczy bo jak nie spłacają tego to pomału z dnia na...

więcej

Ma ktoś w swojej kolekcji ściągnięte filmy takeshiego? Jeśli tak to prosze o wasze maile

Witam. Wydawało mi się, że pamiętałem tytuł (coś jakby 'Oni są wśród nas') ale to nie ten film. Akcja rozgrywa się w jakimś amerykańskim mieście. Otóż razem z ludźmi na świecie żyją kosmici i można ich zobaczyć tylko przez okulary, które trafiają do głównego bohatera. Film trochę stary, coś jakby lata '90.

Chodzi mi o filmy o jazzie, bluesie oglądałem jak narazie tylko Bird Eastwooda i Czarny Blues Spike Lee jeśli ktoś zna wiecej tytułów w tym klimacie to bede wdzięczny pozdrawiam

Witam,
poszukuję filmu o świętym mikołaju, mniej więcej to co pamiętam to Wam przekażę: było w nim to, że święty mikołaj wraz z reniferami spadł z nieba, sanie wylądowały na dachu domu, potem pewna pani spotkała mikołaja i uznała go za swojego ojca i ona się tam nim opiekowała. Pewien chłopiec wszedł na dach z saniami...

więcej

http://komixxy.pl/128113/Shane

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Witam.

Jakiś czas temu oglądałem film który mnie urzekł lecz nie pamiętam tytułu i za żadne skarby nie moge sobie przypomnieć.

Zapamietałem tylko fragment tego filmu. Więc chłopak z dziewczyną postanowili wystawić swoją miłość na probe i chcieli się dowiedzieć czy jest ona prawdziwa, więc postanowili napisać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones