Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

dawno temu gdy byłem jeszcze dzieckiem oglądałem pewien film. Do dzis pamiętam dwie sceny. Po pierwsze w tym filmie jest bałwan ze śniegu. Jak się okazuję w tym bałwanie ukryte są zwłoki. Po drugie bohaterowie na koncu filmu uciekają chyba kolejką linową. Co to za film bo nie wiem

Witam!
Ni jak nie mogę przypomnieć sobie tytułu filmu, który poniżej w kilku zdaniach opiszę. Za pomoc z góry dziękuję.
Film nakręcony w stylu komiksu. Komiksowe ujęcia i „przerysowane” sceny. Charakterystyczne kostiumy stylizowane na lata 50siąte. Główna bohaterka to dziennikarka jakiejś gazety. Co charakterystyczne...

więcej

Niech każdy napisze 10 filmów które zapadły mu w pamięć, spodobały się , itp.

Moje 10 ulubionych:)

1. U progu sławy - najlepszy film z klimatem dawnych lat 70-tych , no i najlepsza rola Kate Hudson;)
2. Eden Lake - perełka wśród thillerów!
3. Przerwana lekcja muzyki
4. Przypadek 39 - uhhh taki pełny...

Ja z pytaniem czy ktoś ma filmy orginalne i chciałby je sprzedać, bądz się wymienić?!

Filmy z Kate Hudson! Macie tu najpopularniejsze filmy z nią uporządkujecie od najlepszego do najgorszego waszym zdaniem:

Ślubne wojny
Nine
Nie wszystko złoto co się świeci
Dziewczyna mojego kumpla
Ja, Ty i On
Klucz do koszmaru
Mama na obcasach
Jak stracić chłopaka w 10 dni
Rozwód po francusku
Alex...

więcej

Szukam tytułu filmu, który kiedyś widziałem klimat był typowo rosyjski :). Pamiętam, ze był las, a obok lasu woda, chyba morze, a przed morzem chatka w której mieszkała kobieta i rosjanin, potem przyszedł amerykanin, rosjanin z nim się nie lubili i oboje potem przespali się z tą kobietą, potem amerykanin umarł i jakiś...

więcej

Do wszystkich milosnikow filmow, szczegolnie dramatow, thriller'ow oraz horrorow. Czy znacie filmy podobne do 'Nostalgia Anola'? Chodzi mi bardziej o te, w ktorych dziecko zostaje zamordowane lub porwane, czy tez ma jakies szczegolne zdolnosci. Oczywiscie nie chodzi mi o jakiekolwiek komedie. Z gory dziekuje :)

Czy znajdę tutaj jakiegoś fana/fanke Pameli Anderson?


Który by chciał się pozbyć filmów z nią i wogóle innych rzeczy o niej?

Witam poszukuje filmów podobnych do takich tytułów jak Camp Rock , Szansa na Sukces , jeżeli znacie jakieś podajcie :)

chciałabym sobie oglądnąc jakiś horror no ale mama mi nie pozwala ......... ale moge horroro - komedie bo mam dobiero 12 lat no i prosze o jakieś filmy .... takie jak np. satraszny film ........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones