Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mam pytanie... Jakoś niedawno wyszedł zwiastun filmu, w którym jest podobna akacja jak w hitchu z willem smithem tylko ten mentor podrywania był biały. Proszę o pomoc bo nie mogę znaleźć tego tytułu

Cześć. ;)
jak nazywa się taki film, który często leciał na TVN.
Film opowiadał o mężczyźnie, który porwał dzieciaka (dzieciak nosił maskę duszka). Potem byli u jakiejś rodziny co facet bił dzieciaka. Na końcu ten facet umarł bo zastrzelił go jakiś policjant. A dziecko wróciło do domu.
Jeżeli wiecie jak nazywa się...

więcej

Witam, jak byłam małym dzieckiem oglądałam film, który bardzo zapadł mi w pamięci ale niestety nie pamiętam tytułu.
To czarno-biały film nagrywany gdzieś w górach. To film o ludziach, którzy zamiast odsiadywac wyrok w więzieniu odpracowują wyroki chyba jako drwale... Jeżdżą starymi rosyjskimi samochodami, które...

Witam, przechodzac od razu do sedna sprawy, szukam filmow podobnych do Braterstwa wilkow lub Jezdzca bez glowy. Glowne podobienstwa na ktorych mi zalezy to mrocznosc ( jednak nie lubie horrorow), fabula rozgrywajaca sie w dosc odleglych czasach oraz taki moj maly bzik...bardzo mile widziany a nawet niezbedny walki z...

więcej

Witam :)
Szukam dobrych filmów o tematyce więziennej w stylu "Felon" czy "Lot skazańców"
Prosze o propozycje...
Z góry dziękuje!

Ciekawe ile można tak siedzieć i oglądać filmy....

1. W tym filmie główny motyw to było pojawianie się czarnych jak by duchów lub zjaw które symbolizowały zbliżającą się katastrofę. Akcja działa się w jakimś miasteczku w USA. Pamiętam jeszcze że ostatnia finalna scena była na moście na którym pojawiały się chyba te duchy i most miał się zawalić ( na nim był korek...

Hej ... mam pytanie czy ktoś z was zna jakiś film (nie dokument), który opowiadałby o pierwszym (albo jakimkolwiek) locie na księżyc?? Powstał wogóle taki??

To mój pierwszy temat to proszę o wyrozumiałość.
Do rzeczy, szukam filmu który dawno leciał na tv chyba w Polsacie, pamiętam tylko niektóre zdażenia. Film był o schizofreniku który jest członkiem mafii i ma przyjaciela tam, kradną tłuszcz ludzki na mydło, później mydło sprzedają i takie tam. I okazuje się że ten...

Witam,
poszukuje pewnego filmu który już leciał w TV.
To co pamiętam to:
Była kobieta, która mieszkała nad zatoka/ morzem/ jeziorem i miała zabić kogoś. Ta kobieta miała jakieś zdolności nadludzkie.
Tego kogo miała zabić to facet i córka od niego. Gdy ta kobieta poznała tą dziewczynę to nie umiała jej zabić.
I ten...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones