Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

chcialbym kupic film pt"podjednym dachem"produkcji jeszce czechoslowackiej,zpolskimi napisami albo dubbingiem,moze mi ktos podpowie gdzie???

poszukuje tytulu filmu, ktory jakis czas temu lecial w tv, chyba tvp nadawalo film

Młoda dziewczyna z bogatego domu aby otrzymac fortune musi wyjsc za mąz. Wraz ze swoją czarnoskorą przyjaciolką wyruszają na poszukiwania meza. Po drodze napotykaja na latynoskich pracownikow jednym z nich jest młody przystojny...

nie mogę znaleźć filmu pod tym tytułem, ale kiedyś koło roku '96 - '98 (film pewnie starszy) oglądałam film o jakimś zamkniętym domu dziecka, w którym mieszkały duchy byłych mieszkańców - dzieci; przyjechały tam jakieś dwie dziewczynki chyba z rodzicami, mieli różne kłopoty: zabawki same się poruszały, jedno z dzieci...

więcej

główna akcja dzieje się podczas jakiegoś wypadku samochodowego (coś spadło na dach auta i go przygniata) gdzie jest dziewczyna nieprzytomna i jej chłopak który jest przytomny. na ratunek przyjeżdżają dwa specjalne samochody ratunkowe ale jeden z nich się psuje i mogą uratować tylko jedną osobę... chłopak który jest...

Film (psychothriller/kryminał)prawdopodobnie z początku lat siedemdziesiątych (być może koniec lat 60-tych!?). Główni bohaterowie (on - brunet, ona - blondynka) zjawiają się w końcówce filmu w młynie (najprawdopodobniej) bądź jakimś domu nad wodą na odludziu. Ktoś dokonuje kilku morderstw - okazuje się, że jest to...

Najlepiej z dubbingowana postać animowana przez polskich aktorów. Macie jakieś typy??
Dla mnie najbardziej podoba się dubbing poddany dla smerfa ważniaka przez Mieczysława Gajdę.
Muszę przyznać, że polscy aktorzy naprawdę dobrze potrafią dubbingować.

witam mam pytanie czy ktoś zna nazwe filmu o chłopaku który się ścigał gokartami i koledzy wołali na niego ŻARÓWA proszę o pomoc potrzebuje pilnie tego filmu

mam prosbe, moze słyszal ktos o filmie ktory mial polski tytul "krotkie dlugie zycie"? ogladalam go bardzo daawno temu w TV i nigdzie nie moge go znalezc, zupelnie jakby nie istniał ;/ niesety nie pamietam jaki byl angielski tytul bo nie spojrzalam, w kazdym razie film jest o jakims naukowcu, ktoremu ktos podrzuca...

Jak wiecie(niektorzy nie wiedza) w srode pisze test z polskiego-gimnazjalny...
Zdarza sie pytanie w ostatnim zadaniu by sie odniesc do jakiegos przykladu z literatury albo FILMU.
Wiec ogladalem ich duzo...Ale nie wiem ktore sa takie obfitujace w najwiecej takich wlasnie zdarzen typu temat:

Napisz rozprawke w...

Jakiś czas temu widziałam na Europie świetny film, kręcony w latach ok. 1950-70, aktorzy mówili w języku francuskim. Niestety, nie pamiętam już tytułu! Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział, o jakim filmie mówię. Młoda, krótkowłosa dziennikarka nawiązuje romans z mężczyzną poszukiwanym (chyba) za morderstwo. Ona o tym...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones