Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

...przez ile filmu pojawia się na ekranie Darth vader? Mam wrażenie,oglądając trailery,że po raz pierwszy zobaczymy go na 20 minut przed końcem filmu, a później z pięć razy..i tyle. Byłaby wielka szkoda.

Wstyd sie przyznac ale jak do tej pory omijala mnie przyjemnosc obejrzenia serii Star Wars. Moje pytanie brzmi: Lepiej zaczac ogladanie od starej trylogii czy od nowej?

Niestety Pamiętam Tylko Tyle, Że Postacie Trafiają Do Więzienia O Ile Dobrze Pamiętam Jeden Z Bohaterów Pisze Listy Do Jakieś Organizacji O Pozwolenie Na Bibliotekę Więzienną Pamiętam Też, Że Na Końcu Filmu Bohater Wychodzi Z Więzienia Po Długiej Odsiadce I Się Wiesza Chyba Przed Śmiercią Wydłubuje Na Belce Jakieś...

więcej

Może mi ktoś powiedzięc w kolejności chronologicznej te wszytskie filmy, bo nie moge sie polapac. ktory byl pierwszy drugi itd. ostani jak wiadomo jest zemsta sithow

Może to juz było ale....
Ostatnio obejrzałam pare filmów i sie przeraziłam...jakoscia tłumaczenia go na nasz jezyk ojczysty! Nie chodzi tu wyłącznie o "wyrażenia" tłumaczone na "kurcze", "kurde", czy "o mamo". Dlaczego lektor, tak beznamietny, bezbarwny,calkowicie wyzuty z uczuc zawsze musi schrzanić kazdy film?!!!...

więcej

znacie moze jakies filmy...no nie wiem,powiedzmy na pocieszenie,na doła.moga byc komedie albo cos w stylu "juno" czy "zycie przed oczami" (1-nie przejmujaca sie niczym laska 2-niezla puenta o korzystaniu z zycia).wiecie,pewnie macie swoje ulubione filmy na dolka ktore potrafia go zwlaczyc:)podzielcie sie troche bo mnie...

więcej

Znacie jakies filmy w klimacie cyberpunku ktore warto by obejrzec?

Od dawna szukam filmu, który oglądałem w wieku około 7 lat (zresztą sam do końca nie wiem) i nie pamiętam z niego zbyt wiele. Ni był to film na pewno stary. Jako małe dziecko nie odróżniałem za bardzo Chińczyków od Japończyków czy Wietnamczyków dlatego nie wiem jakiej narodowości byli aktorzy ale na pewno byli to...

szukam filmu nie wiem czy gral tam Freeman, ale byl to film o dwoch mlodych wiezniach ktorzy planowali ucieczke z wiezienia i ta ucieczka byla udana ale jak juz byli dziadkami podczas pozaru chyba stolowki :)

... na podstawie powieści Myśliwskiego "Kamień na kamieniu". To jeden z filmów, których nie można nigdzie zamówić.

Czy taki los zapomnienia czeka każdy dobry film, który nie ma zamówień w tysiącach czekających chętnych ?

Mi się miło ten film kojarzy, bo oglądałem go jako młody chłopak i filmowe wspomnienia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones