Żona mnie olewa

ostatnia wypowiedź: SimmonMoll
Facetproblem Facetproblem

Co doradzicie? Żona prawie ze mną nie gada, tylko wydaje mi komunikaty- idź po chleb, zapłać rachunki.
Nie lubię jej już, ona mnie już od dawna nie trawi. Seksu nie ma 3 rok, szczerze to mam blokadę przy niej
z kilku konkretnych powodów. Czas spędzamy osobno, ostatnio chciałem ją wziąść do kina to ona nie
lubi takich filmów. Czuję się niekochany i olewany. Co mam robić i czy to można naprawić?

• SweetArtist SweetArtist

To podlej kwiaty, może Ci wybaczy.

• Facetproblem Facetproblem

Nie wydaje mi sie. Ta sytuacja trwa już 3 lata, z początku to była moja wina, ale potem padło zbyt wiele ostrych słów z obu stron a ja sobą też nie dam pomiatać.

• krzychun krzychun

http://www.filmweb.pl/forum/inne/Ale+marno%C5%9B%C4%87,23190...

• Mad_Dame Mad_Dame

Z jakich powodów ta blokada???????!

Nie chce sie wdawać w szczegóły i to jeszcze na forum. Już dawno śpimy osobno. Czy jest jeszcze szansa ze jej sie odwidzi bo czekam juz 3 rok i zaczynam watpic. Rozmowy nic nie przynosza, potem mnie jeszcze oczernia przed rodzicami. Nie wiem co robić, czy próbować to naprawić czy szukać sobie kochanki?

• Mad_Dame Mad_Dame

To po co frapujesz ludzi? Zacząłeś to dokończ! Chodzi o zmianę wyglądu??? Asystowałeś przy porodzie???????

• Fornettka Fornettka

a może to ona ma kochanka?

• elaviart elaviart

Jeśli coś takiego trwa faktycznie od 3 lat to już dawno nie jesteście małżeństwem i rozwód byłby tylko formalnością.

To nie takie proste, są zobowiązania itp itd po drugie jesteśmy sporo po 40 i teraz zaczynać od nowa?

• Mad_Dame Mad_Dame

Szukasz od nas usprawiedliwienia na łajdactwo???????

• elaviart elaviart

Łajdactwo? Facet pyta się o radę, bo jego małżeństwo jest martwe od trzech lat (a winę za takie coś ZAWSZE ponoszą obie strony). Gdzie tu łajdactwo?

Ja uważam ze moja wina tez w tym jest, pewnie w którymś momencie ją zaniedbałem, dużo pracy miałem, potem kłótnie..Tyle ze jestem rodzinny i sie przywiązuje i to jest mój problem w tym wszystkim.

• Mad_Dame Mad_Dame

No bo kurna- czy mam szukać kochanki? A my mamy odpowiedzieć ano szukaj bidoku niezaspokojony bo to oziębla zła kobieta była.. ła tam! ,,40 latek'' szukający porad małżeńskich w zbiegowisku zaburzonych nołlajfów hahahahha!

• elaviart elaviart

Moim zdaniem lepiej zacząć od nowa niż tkwić w czymś takim.

No wiem ale mam poczucie odpowiedzialności za rodzinie, syn ma 18 a córka 9. Ona by chyba chciała sie mnie w ogóle pozbyć bo sie bardzo ucieszyła ze od miesiąca mam dodatkowa prace i 3 dni w tygodniu mnie nie będzie w domu. Dlatego się zastanawiam po co ja jej jestem potrzebny.

• Fornettka Fornettka

bo masz kasę jak mniemam. po to.

• elaviart elaviart

To dziewięciolatki są takie wyrachowane?

• Fornettka Fornettka

nie pisał o żonie?

• elaviart elaviart

>"syn ma 18 a córka 9. Ona by chyba (...)"
                  Niestety, nie ma tak łatwo - musisz zgadnąć.

• Fornettka Fornettka

temat jest o żonie, nie wiem już o kogo mu chodziło.

• elaviart elaviart

Serio nie wiesz, nawet z tego cytatu?
                      To, że temat jest o żonie nie oznacza, że każdy post też będzie o żonie.

• Fornettka Fornettka

pisał o dzieciach a potem dał kropkę. nie wiadomo o kim jest reszta zdania. jeśli masz rację i to córka się cieszy, że ojca nie ma w domu to tam jest bardzo źle.

Wybaczcie, pisałem na szybko bo musiałem wychodzić i rzeczywiście można nie zrozumieć sensu. Chodziło mi o żonę, to ona się cieszy z tego że rzadziej jestem w domu.

• Fornettka Fornettka

no też tak myślałam ale eleviart lubi się czepiać ;D

• elaviart elaviart

Więc postaraj się pisać nieco jaśniej.
                      Swoją drogą - 3 lata bez seksu i jednoczesna radość z rzadszej obecności męża? Wydaje mi się chłopie, że mam dla Ciebie przykrą wiadomość...

• elaviart elaviart

No, dzieci nieco sprawę komplikują. Syn dorosły to i zrozumie, ale córce mogłoby to zaszkodzić.
            Więc musisz zdecydować - szczęście albo psychiczny komfort dzieci.

• Fornettka Fornettka

jeśli rodziców nic nie łączy to dziecko to widzi i nie będzie szczęśliwe.

• elaviart elaviart

Wcale nie musi niczego widzieć, ma dopiero 9 lat, a sprawa nie pogarsza się od 15 lat.

• Fornettka Fornettka

wydaje Ci się. dzieci są bardzo spostrzegawcze. chyba że rodzice zajebiście grają.

• elaviart elaviart

Wystarczy trzymać własne problemy z dala od nich.

• Fornettka Fornettka

łatwiej powiedzieć trudniej wykonać. jednak ciężko jest odciąć życie małżeńskie od ogólnego funkcjonowania jako rodzina.

• Rahabiel Rahabiel

Może jakiś prezencik ?

Dawałem jej kwiaty, żadnego entuzjazmu z jej strony. Próbowałem rozmawiać z nią, wytłumaczyć jak sie czuje i jak ja to widze. Nawet do kina ją chciałem zabrać ale ona nie chce ze mną nigdzie wychodzić, ciągle w domu siedzi.

• $user użytkownik usunięty

Może wyglądasz nie wyjściowo. My się zakochujemy w księciach a potem z was po latach to same ropuchy. Marudne gbury z nadwagą i słabizny w łóżku, ot co.

• kwadracik kwadracik

I vice versa kochanie :P - popatrzcie na siebie "księżniczki"

Patrzę i podziwiam xD Jakieś "ale" do mojej sylwetki hm?

• kwadracik kwadracik

Pożyjemy, zobaczymy :P
              Już za parę lat brak sportu i sporadyczny seks nie uratuje żadnej sylwetki :P

Dobra, dobra :P A co Ty tak, go bronisz hmm.

• kwadracik kwadracik

Wcale go nie bronię, tylko patrzę obiektywnie.
                  Jesteś jeszcze młoda (ciesz się tym), a facet ma na koncie duży przebieg :P
                  Cały świat i gwiazdka z nieba nie zawsze będą w zasięgu ręki ;/

A tam duży, Brad Pitt ma 50 i wygląda spoko. Każdy ma inne warunki, jasne. Można o siebie dbać, ćwiczyć, mieć zdrową dietę itd. A jak się zapuszczaja niektórzy to niech się nie dziwią później.
                    Oj i przez to wszystko nie mogę spać :/ męczę się i nic

• Fornettka Fornettka

no z pewnością ciężko zasnąć gdy się siedzi na forum xD

No nie siedzę tylko leżę w łóżku z telefonem xd
                        To pewnie przez te red bulle eeh

• Fornettka Fornettka

no i dodało Ci skrzydeł aż zasnąć nie możesz xD

• kwadracik kwadracik

Tak chyba mocno zakrapiany ;) - język Ci się plącze i od pewnego czasu coś nie jarzysz :P

• HRA HRA

i taka samiuteńka leżysz w tej łóżkowej przestrzeni? Tylko z telefonikiem ?
                          Jak to możliwe ?

Widzisz, wszystko jest możliwe :)

• HRA HRA

mhmmm. To moze znalazloby się tam trochę miejsca dla przystojnego kawalera. Ogolonego i pachnacego.
                              Skromnie dodam ,że jestem również posiadaczem estetycznego i umięśnionego brzuszka i fajnej przepaski biodrowej.

Pod warunkiem, że nie "oddajesz mniejszym i nie bijesz kobiet" :) To nowy trend wprost z dzikiego zachodu.

• HRA HRA

straszna psotka się z Ciebie ostatnio zrobiła. Przeciez wiesz , że jestem jak szlachetny rycerz i takie niegodziwości do glowy by mi nie przyszły.

a pościeliłaś już ?

• kwadracik kwadracik

Fakt, ale to dotyczy obu płci - nie tylko panów :p
                      (Nota bene Brad Pitt urodził się w tym samym dniu (nie roku) co pewna pani, o której dziś rozmawialiśmy - też wcale nie zapuszczona :)
                      Musisz wyjść z neta - to czasem pomaga na bezsenność :P

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true