Tatuaze

ostatnia wypowiedź: jaca1969
alienowa alienowa

No wlasnie, ma ktos? A jesli nie to chcielibyscie miec czy moze nie mozecie na nie patrzec? ;)

• SweetArtist SweetArtist

O nic ją nie proszę, tylko napisałem żeby tak nie pisała emocjonalnie, bo to bezsensu.

• $user użytkownik usunięty

Takich typiar się o nic nie prosi. Tyle w temacie.

Masz inny gust to mniej, tylko na co mnie o tym informujesz, skoro i tak się z nim nie zgadzam?? radziłabym lepiej nauczyć się " wyrażać " swoje zdania nie używając słów ku*wa, bo wychodzisz tym samym na zdesperowaną nastkę, która i tak zapewne jesteś.

• JulaBalula JulaBalula

Ja nikogo personalnie nie hejtuje przeca, nie rozumiem dlaczego niektórzy odmienne zdanie od razu odbierają jako atak. Używam przekleństw bo taki mam nawyk, piszę dobitnie i dziele rzeczy na chujowe, a nie "no całkiem chyba złe". Skąd wniosek, że jestem nastką, a tym bardziej że zdesperowaną?

A, no chyba że u ciebie takie słowa na porządku dziennym, no to ma pomyłka. Mało znam 20, czy 30 - latek, co by na każdym kroku operowały przekleństwami, raczej jest to zwyczaj nastoletnich małolat, co to chcą czymś, przed kimś zabłysnąć. Stawiam że nie masz mniej niż 16 ani więcej niż 25.

• JulaBalula JulaBalula

Nie operuję przekleństwami na każdym kroku, tylko kiedy mam ochotę. Wybacz, jeśli cię to razi tylko szkoda, że nie zauważyłaś, że to nie jest forum dyskusyjne ruchu katolickiego czy innej oazy. Ja obstawiam, że masz lat 17 w porywach do 40, hehe no proszę cię, w jasnowidzenie się bawisz?
                  Apeluję do ciebie, nie reaguj tak emocjonalnie na wypowiedź, która nie dotyczy cię personalnie.

A to trzeba być katolikiem by nie używać przekleństw? albo należeć do jakiejś oazy? czyżbyś do którejś należała? pewnie tak i teraz pokazujesz swój bunt przeciw temu :) Są jeszcze ludzie, którzy nie należą do żadnych sekt, czy innych organizacji i nie używają przekleństw bo wiesz co? mają kulturę, ale tobie te pojęcie jest zapewne obce.
                    No cóż... z wiekiem pewnie zgadłam... :)
                    Kto reaguje nerwowo? ja? to ty się wcięłaś w dyskusję i to jeszcze z jakimiś ku*rwami tu wylatujesz... mnie ona lata.

ale teraz już kończę, tą żenująca rozmowę, bo nic z niej nie wynika.

• JulaBalula JulaBalula

Należę do kościoła wyznawców latającego spagetciarza. A tak na serio, trzeba być chamem i cebulakiem jeśli używa się przekleństw? Żeby być buntownikiem to trzeba sobie walnąć dziarę w stylu "forever jang" ewentualnie odlatującą jaskółkę, ja takowej dziary nie posiadam, więc do buntownika mi daleko. Forum jest po to, aby się "wcinać" i rozmawiać, da? Trzeba najpierw poprosić cię o zgodę pisząc prywatną wiadomość? hehe. A tak w ogóle, to że na końcu zdania dajesz uśmiechnięta buźke, nie oznacza, że się nie wczuwasz, bo wyczuć na kilometr można, że spinasz poślady ;)
                      ps Wiesz dlaczego mówią, że kobiety są bardziej średnie we wszystkim? No widzisz, nie wiesz.

Na prawdę myślisz że obchodzi mnie zdanie jakiegoś wykłócającego się avatara na INNE? :D spoko idę się pociąć. Bye!

• JulaBalula JulaBalula

co twoja nowa wypowiedź to gorsza, a ta to już totalnie ssie. trzeba było mi od razu mówić, żeś mentalny gimbus ;)
                          dobra bez żartów, koniec tematu.

• Walka_dalej_trwa Walka_dalej_trwa

Dla mnie mogą być byle nie mieć nimi zasranego całego ciała jak jakiś zek. Jeden - dwa to jeszcze ujdzie.

• Ivalor Ivalor

Nie mam, ani mi się nie podobają w żadnym stopniu u innych ludzi.

• Mr_MarQx Mr_MarQx

Niektóre fajnie wyglądają, ale do mnie nie pasują. Tatuaże nie są w moim stylu.

• Mahima Mahima

Z jednej strony chciałabym sobie zrobić, z drugiej nic mi na tyle się nie spodoba, bym chciała to mieć ze sobą to całe życie. Ewentualnie, jakbym już musiała sobie walnąć dziarę, to coś prostego i skromnego typu "Memento Mori".

• LubieLola LubieLola

Czemu tak na smutno, ja myślałem nad jakimś "why so seroius" albo cuś, tylko po polsku.

• Mahima Mahima

To nie jest smutne. :) Może być też "Carpie diem" ale to nie w moim stylu i już zbyt powszechne. Memento mori też jest znane, ale nie tak lubiane. ;) Ewentualnie mogłabym sobie zrobić też jakąś inną łacińską sentencję, jest ich dużo i są przepiękne.

• alienowa alienowa

Lacina jest piekna ale jak ktos zrobi blad w wyrazie to pozniej chodzi sie z czyms takim przez cale zycie. Slyszalam juz o kilku takich przypadkach ;)

• Mahima Mahima

Nie no, aż tak głupia to nie jestem :D Zresztą, niektórzy mają błędy nawet w polskich wyrazach. ;)

• alienowa alienowa

Haha no tak racja ;)

• LubieLola LubieLola

Albo "nie bój żaby" z taką fajną zieloną ropuchą.

• Mahima Mahima

Bez przesady :D Kojarzy mi się z takim gościem z "Plebanii" co ciągle powtarzał "nie bój żaby".

• JulaBalula JulaBalula

hahaha, zajebisty motyw żaby, potwierdzam.
            "why so seroius" też na propsie, ja jeszcze rozważam cytat Pinkmana " Yeah bitch, science!" na klacie.
            ps a tak na serio to prędzej wybrałabym któryś z powyższych niż napisy na nadgarstku w stylu "forever jang" albo "carpe diem" czy "defto", toż to jest przeca dożywotnia beka, nie wspominam już o tribalach czy napisach typu "patrz komu ufasz" hahaha, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby sobie takową dziarę jebnąć.

• alienowa alienowa

Haha co sciagasz ode mnie? :D Nie no zartuje. Tez myslalam nad tym tylko ja zostalabym przy wersji angielskiej.

• LubieLola LubieLola

Miałem w awatarze takiego jokera z tym napisem, fajne wyglądałby gdzieś na ciele.

• alienowa alienowa

Tez mialam Jokera ale napis mialam nizej. Teraz mam inne zdjecie ale napis pozostal ;)

• Halvard Halvard

Oczywiście, że mam. Absolutnie nie żałuję i kolejny za pewne się pojawi. Oczywiście jestem przeciw dziaraniu twarzy, dłoni i innych części ciała, których nie zakryje mundur:)

• Sir_KriS800 Sir_KriS800

Co masz?

• Halvard Halvard

Na pewno nie żaden napis i żadne tribale. Mocne pierdyknięcie z czasów studenckich. I jestem z tego dumny:)

• cleo27 cleo27

a mógłbyś rozwinąć "mocne pierdyknięcie"?

• Halvard Halvard

W czasach nauki mocno bawiłem się w black metal. Długie włosy, ramoneska, wisiorki i reszta głupawej (teraz to inaczej odbieram) otoczki. Całe ramię w czaszkach, diabłach itp., heheh. Muzę dalej lubię ale już nie robię z siebie " szkolnego szatanisty". Teraz to mąż i przyszły ojciec:) Ale reakcja babki w zeszłym roku na plaży (przy zamkach z piasku z chrześniakiem) -> "taki fajny a takie durne obrazki", domyśliłem się, że chodzi o mnie:)

• cleo27 cleo27

tak przypuszczałam, że coś w tym stylu ala Nergal heh

• Halvard Halvard

Nergal to celebryta a nie muzyk. Nie tędy droga.

• cleo27 cleo27

Użyłam go jako synonimu czy symbolu black metalu, nie jestem fanką Behemota. Darski zanim zaczął pokazywać się z Rabczewską miał poważnie w środowisku i popularność nie tylko w Polsce. Potem chyba zaraził się od niej buractwem, stracił na autentyczności.
                  To uświadom mnie, którędy droga. Venom, Celtic Frost a może King Diamond?

• Halvard Halvard

Moja aktualną drogę wyznaczają: nowe łóżeczko, odmalowany pokój, krótkie, schludne włosy, zwykłe, kolorowe t-shirty, lśniące zęby, hipoteka, pojemne auto i kariera:) Ale jak tylko mam chwile dla siebie, szklankę bezbarwnej albo rudej, chwilę spokoju i na głośniku Mayhem, Urgehal albo Marduka to aż nie wiem czy szaleć i płakać czy przełączyć "Na wspólną". Jeden rozdział zamknięty, zaczął się następny.
                    p.s. starocia poza Diamondem ok!

• cleo27 cleo27

Ja również miewam takie chwile, kiedy trochę mi szkoda czasów, gdy muzyka była dla mnie bardzo ważna, żeby nie powiedzieć że była prawie jak religia. Oczywiście nadal słucham ale głównie w samochodzie a to nie to samo co słuchanie przez słuchawki "w terenie". Czas weryfikuje nasze życie. Teraz jestem poważną Panią i dziwię się, że moje dziecko takie ułożone, niezbuntowane. Gratuluję, że tak fajnie wszystko Ci się układa. Nawet tej hipoteki (ja już spłaciłam) bo to bardzo spaja związek hehe.

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

akurat z tym poważaniem w "środowisku" to u niego było bardzo różnie już na długo przed Rabczewską.

• cleo27 cleo27

Coś mi się kiedyś obiło o uszy i powtórzyłam tutaj ale nie znam się. Kiedyś chodziłam z synkiem, który słuchał D.R.I. Voi Voda i na tym mój kontakt z tą muzyką się skończył. Kojarzę tylko, że słuchał kawałków mających np 10 sekund a brzmiących jak odgłos wymiotów lub konwulsje umierającego w mękach.
                      Ja trawię ewentualnie lżejszy metal np. Metallicę, Sepulturę.

• Sir_KriS800 Sir_KriS800

Przynajmniej opisz. Co Ci szkodzi.

• alienowa alienowa

Za mundurem panny sznurem hehe ;)

• cleo27 cleo27

Tatuaż u facetów np. na łydzie - super, jakiś tribal, u babeczek delikatny ornament w miejscu niewidocznym na co dzień (żeby w pracy nie mieli wątów) jak najbardziej. Napisy w orientalnym języku - niekoniecznie. Potem chodzą jeden z drugim nie zdając sobie sprawy, że mają napisane "sajgonki" albo "kurczak w cieście na ostro" ;)

• Xenberg Xenberg

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• cleo27 cleo27

Never! Posługuję się tym nickiem od 3 lat a ta słowiańska cepeliada jest nowa

• Xenberg Xenberg

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• cleo27 cleo27

:) luz

• alienowa alienowa

Haha slyszalam juz o takich przypadkach ;)

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

nie mam, nie chciałbym mieć, nie mogę na nie patrzeć.

• Fornettka Fornettka

na nadgarstku są fajne albo na przedramieniu.

• kocham_kino1992 kocham_kino1992

Mnie jakoś nie ciągnie do tatuaży , ale to nie znaczy , że mi się nie podobają ... Jeśli miałbym wybrac coś dla siebie , to pewnie był by to jakiś napis - motto / cytat , który miał bardzo duże znaczenie w moim życiu - na pewno nie zrobiłbym sobie tatuażu , czaszki czy innych pierdół , które nie mają z moim życiem / przeżyciami nic wspólnego ...

U kobiet bardzo mi się podobają tatuaże w okolicach stopy ( w szczególności na kostkach ) - jakieś róże , pnącza, ciernie - niewiarygodnie dodają sexapilu według mnie ;)

A no i przede jeśli miałbym wybierac dla siebie tatuaż to tylko i wyłącznie czarno-biały , kolorowe mi się nie podobaja - tzn . doceniam artystów i ich wykonanie , ale jakoś o wiele razy wolę odcień czarno - biały ...

• raiden19 raiden19

Nie potrzebne mi to do niczego.

• JulaBalula JulaBalula

Mam 2 tatuaże, jeden jest zrobiony typowo dla celów wizualnych, ot tak żeby fajnie wyglądało, to róża i czacha taka w stylu muerte na ramieniu, tatuaż dosyć spory, bez kolorów, motyw dosyć oklepany, ale mi się podoba. Mam jeszcze napis zrobiony za małolata, dosyc głupi i prześmiewczy, ale go nie żałuje, mam do niego sentyment tym bardziej, że taki napis szpeci też mojego najlepszego kumpla ; d
    ps w życiu nie powinno się niczego żałować

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true