czy chcialaby pani chinczyka.... ??:)

sulka14 sulka14

ludzie prosze was czy ktos zna taka piosenke co sie zaczyna: 'czy chcialaby pani chinczyka? chinczyka chinczyka ach nie bo chinczyk to zdrajca i zolte ma jajca chinczyka chinczyka ach nie'
to jest taka wiecie do ogniska albo na jakas fazowa impre... ja znam tylko ten jeden wers bo uslyszalam jak spiewali mojego kuzyna znajomi... kurde to jest takie fazerskie ze chcialam szukac w necie ale jedyna strona na ktorej to moglo byc byla spsuta... ludzie jestli tylko to znacie to piszcie chociazby po jednym wersie:D:D:D:D na roznych ogniskach splywach itp bedzie sie dobrze spiewac..:D:D:D:D:D

• Raven Raven

Czy chciałą by pani murzyna? Murzyna, murzyna ach nie..
    Bo murzyn za afryki to kocha jak dziki..
    Murzyna murzyna ach nie :)
    Znam to :) Miałam kilka lat jak podsłuchałam na wykopaliskach pracowników mojej matki i potem regularnie robiłam jej obciach śpiewając to przy nadętych ciotkach :)

• onnnia onnnia

Czy chciała by pani Francuza, Francuza ach nie
      Bo Francuz jak liże to bolą go krzyże
      Francuza, Francuza, ach nie :P

• sulka14 sulka14

hehe dzieki wam... ale bede spiewac... wybiaramy sie na splyw a to bedzie jak ulal do wodeczki i ogniska z przyjaciolmi:D:D:D:D jak jakies jescze zwrotki znacie to piszcie piszcie:D:D:D

• $user użytkownik usunięty

Czy chciała by pani Polaka? Polaka Polaka ach nie.
          Bo Polak jak pije to potem mnie bije
          Polaka, Polaka, ah nie...

• onnnia onnnia

Czy chciała by pani Polaka
            Polaka , Polaka ach tak
            Bo Polak w potrzebie przytuli do siebie
            Polaka , Polaka ach tak

• sulka14 sulka14

no powiedzialabym ze obie wersje o polaku sa prawdziwe;);););)
              ale piszcie piszcie albo jak chcecie to wymyslajcie jakies fazerskie:D:D :D:D:D:D takie tez sie bedzie dobrze spiewac:D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: