jakie znacie filmy zwiazane z tematyka bokserska?

ostatnia wypowiedź: My___SecreT___EmkA
aew4334555 aew4334555

jw

• RobertLee RobertLee

http://www.filmweb.pl/film/Gladiator-1992-5842

• CiapulKosmaty CiapulKosmaty

znam tylko jeden "Pięści w dupie twojej starej"

• aew4334555 aew4334555

dzieki ale sex-tapy twojej starej mnie nie interesuja

szkoda, bo twoja stara wyśmienicie odnajduje się w akacjach z żulami z gangreną

• aew4334555 aew4334555

powinienes zrobic edit i w miejsce 'twoja' wpisac 'moja'
          a teraz wracaj do depilacji plechorow,piczko.

oczywiście, nie od dziś wszyscy tu na ciebie lejemy zimnym moczem a ty ciągle wracasz i go pijesz, bo jesteś psychiczny, innego nie ma wytłumaczenia

• aew4334555 aew4334555

no wiadomo,cenie sobie slowa krytyki ze strony uposledzonej bandy degeneruchow prawiczkow-sciemniaczy.
              a teraz wypad balwanie z mojego tematu.

bla bla, nawet ci współczujemy, z powodu twego wodoglowia

• aew4334555 aew4334555

zamiast pisac jakies dyrdymaly zajmij dzieleniem w slupku.wyjdzie ci to na zdrowie.

eee, matasz vagos ekem burum

• aew4334555 aew4334555

eee,teraz to jestes kozak.btw chyba nekem.

• RockyBambula RockyBambula

Joe i Max, Mistrz (z voightem ale jest jeszcze kilka innych pod tym tytułem), Bokser (z day-lewisem), Kamienny łeb (z wałujewem), Między linami ringu
    tu jest duża lista http://sportywalki.pl/phpBB/viewtopic.php?t=444

• aew4334555 aew4334555

ej ostatnio mnie naszlo zeby sie zapisac na boks.
      a ty boksujesz miszczu?

teraz to już nie regularnie trenuje, ale pare lat temu na poważnie się tym zajmowałem

• aew4334555 aew4334555

biorac pod uwage fakt ze pale prawie pake cmikow dziennie i nie stronie od alkoholu,w dodatku kondycja nie jest juz ta co za malolata to czy boks to bedzie cos w czym sie odnajde?

• aew4334555 aew4334555

i jak wyglada etap nauki tego sportu,chodzi mi o to jak wyladaja treningi

uuu stary trochę cięzko będzie, jednak kondycha to podstawa, możesz się pouczyć ciosów, uników, generalnie techniki, ale na ringu za wiele nie zwojujesz, no ale na ulicy się przyda jakby co hehehe

• aew4334555 aew4334555

to znaczy nie myslalem zeby podejsc do tego na zasadzie jakis ogromnych osiagniec czy cos ale po prostu zeby miec jakies zajecie no i tak jak mowisz zeby w razie czego dac po pysku jakims nieopierzonym balwanom na miescie.
              a jak wygladaja treningi?

z treningami to jest róznie, wszystko zależy od trenera no i od wieku w jakim boksujesz, wiadomo, że inaczej się podchodzi do początkujących kilkunastolatków, inaczej do dwudziestokilkulatków którzy już od lat boksują itd. każdy trener ma jakiegoś swojego fioła i skupia się na czym innym, w twoim wypadku najlepiej byłoby omijać rzeźników stawiajacych na rozwój wytrzymałości i poszukać kogoś od techniki

• aew4334555 aew4334555

hmm dzieki za tipy musze poszukac jakiejs szkoly czy czegos w tym stylu
                  a ciebie co zainspirowalo do boksowania?i dlaczego akurat do tego,obecnie 'modne' jest mma i temu pochodne.

no ja zaczynałem parę lat temu jak mma jeszcze nie było tak popularne, a zainspirował mnie roy jones jr, jako małolat zobaczyłem co ten koleś wyczynia w ringu i też chciałem robić taką rozpierdówę hehehe

• aew4334555 aew4334555

i co osiagnales cos w tym kierunku?

miałem wszystko mówiącą ksywkę roy jones jr jr hehehe

• aew4334555 aew4334555

hehe,a powaznie?
                          aha i jeszcze jedno jakie partie ciala sa najbardziej trenowane,brzuch?korpus?rece?nogi?

poważnie to było całkiem dobrze, tylko za późno zacząłem żeby coś poważnego z tego wyszło (czyli zawodowstwo)
                            a to już wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, u każdego na co innego trzeba postawić, co innego wzmocnić

• aew4334555 aew4334555

aha2 faktycznie tak jest ze od tych ciosow bokserzy gadaja/mysla jak golota?

• aew4334555 aew4334555

tego z ddl nie moge nigdzie znalezc a bardzo cenie tego wybitnego akora.

• O___Ren_Ishii O___Ren_Ishii

Może to: http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lowa+ringu-2004-35189

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Anal fisting z twoją starą w roli głównej.

• aew4334555 aew4334555

to tytul home-made'u twoich starych?

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

A widzisz gdzieś cudzysłów? To opis filmu z twoją starą w roli głównej. Nie pamiętam tytułu.

• aew4334555 aew4334555

czytaj temat ze zrozumieniem,a pozniej pisz jakies betony.

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Dupa twojej starej robi za worek treningowy, tyle że worek z dziurą.

• aew4334555 aew4334555

ała..
              teraz mozesz smialo wracac to wyimaginowanego profesurstwa hans.

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Nie wiem co to profesurstwo.

• aew4334555 aew4334555

i pewnie nigdy sie nie dowiesz.

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Chodzi o profesorstwo?

• aew4334555 aew4334555

tak.z tym ze ja napisalem to z lekko pogarda.

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Profesorstwo = profesor z żoną.

• aew4334555 aew4334555

..

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Co?

• aew4334555 aew4334555

albo nie zrozumiales tego co napisalem wyzej albo ja czegos nie kumam.
                              napisalem specjalnie profesurstwo,ze niby jestes profesurem ze niby cos wykladasz.

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

Pewnie chodziło ci o "profesurę". Ale jesteś takim idiotą, że nawet nie potrafisz poprawnie napisać prostego słowa.

• aew4334555 aew4334555

o matka jeszcze raz debilku od poczatku,bo mi to spokoju nie da

uwaga!

ja:teraz mozesz smialo wracac to wyimaginowanego profesurstwa hans.

ty:Nie wiem co to profesurstwo.Chodzi o profesorstwo?

ja:tak.z tym ze ja napisalem to z lekko pogarda.

ty/:Profesorstwo = profesor z żoną.

ja:napisalem specjalnie profesurstwo,ze niby jestes profesurem ze niby cos wykladasz.

rozumiesz geniuszu?

• katedra katedra

po prostu przyznaj,że byłeś dupa z polskiego

• aew4334555 aew4334555

nie wcinaj sie w rozmowe ktora przerasta twoj maly nieskomplikowany rozumek.

• katedra katedra

twój już przerosła tytanie ortografii:D

• Kalle_Wasp Kalle_Wasp

No to czemu napisałeś, że chodzi ci o profesorstwo, skoro chodziło ci o profesurę? A to dwie inne rzeczy. Logiczne by to było, gdybyś napisał, że "profesurstwo" to pogardliwa wersja "profesury", ale napisałeś wyraźnie, że chodzi ci o profesorstwo. W sumie wprowadziłem cię w maliny, bo wiedziałem, że zrobisz z siebie idiotę.

• katedra katedra

Twój stary podobno ma mordę jak taki pies, bokser . Wpisze se w google to na pewno krzykniesz
    o tata !

• aew4334555 aew4334555

hehe ale debil^ moze tak byc ze jak sobie wpiszesz to jedyna reakcja bedzie krzyk a potem lekkie zazenowanie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: