Jaki powinien być prawdziwy aktor?

Witam. Pomyślałem, że warto założyć temat o (niestety najprawdopodobnie utopijnej) wizji
najlepszego aktora, jaki mógłby się kiedykolwiek pojawić na deskach teatru czy też w
obiektywie kamery. ;)

Podawajmy tutaj swoje pomysły (niekoniecznie podając nazwiska obecnych aktorów).

Myślę, że to może być świetna zabawa ;)

• ale taki aktor już się pojawił .W tym roku zdobędzie jako jedyny w historii 3 trzeciego Oscara za Pierwszoplanową rolę męską ,ma kilkadziesiąt nagród od stowarzyszeń krytyków jednocześnie posiadając skromną filmografie starannie dobiera role i gra co parę lat. W każdym filmie tworzy postać od podszewki rezygnując z tradycyjnych aktorskich trików na rzecz dosłownego stania się postacią którą gra .Wiekszosc aktorów przemyca do roli sporą część siebie budują ją na własnym temperamencie , charakterze przez co możemy się domyślać jakimi są ludźmi poza planem itd ALE NIE ON. Gość w każdym filmie mówi z innym akcentem ,barwą głosu poraża niebywałą ekspresją by innym razem stonować obrazując emocje w sposób subtelny i wyważony . Słynie z budowania skomplikowanych bohaterów czesto toczących wewnętrzna bitwę ale sprawdza się też w mniej ambitnym repertuarze .
    Magazyn TIME wybrał go w zeszłym roku najlepszym aktorem wszech czasów . McGregor znany brytyjski aktor po obejrzeniu go w jednej z ról rozważał porzucenie aktorstwa gdy zrozumiał że nigdy nie będzie tak dobry . Spielberg uważa go za jednego z najlepszych aktorów wszech czasów .Sheridan znany irlandzki reżyser również myśli podobnie . Clooney powiedział " On nas już denerwuje bo jest za dobry w tym co robi" . Loren uwaza że jego umiejętności aktorskie czynią go przerażającym a Penelope Cruz że jest jednym z największych aktorskich mistrzów wszech czasów . Raczej stroni od mediów i nie przeczytasz o nim w durnych magazynach lub portalach plotkarskich . Raz na kilka lat wpada nie wiadomo skąd i olśniewa wszystkich swoim talentem .

• Ideał aktora/aktorki moim zdaniem powinien umieć tworzyć głębię psychologiczną postaci. Nie ukrywam że żył kiedyś aktor który był takim ideałem.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: