najgorsze filmy

ostatnia wypowiedź: Mierzwa666
Gregorio Gregorio

Wpisujcie tytuły najgorszych filmów, jakie widzieliście. Nie chodzi mi o np."Titanica", czy inne superprodukcje z których wyszły szmiry, tylko o autentyczną tandetę (pod względem fabuły, aktorstwa itp). Możecie je uporządkować od najgorszego.

• Gregorio Gregorio

Sorki, pomyliłem kategorię. Wpisujcie mimo to...

• Pan_Li Pan_Li

Staram się omijać takie filmy! Udaje mi się! Ostatnio w kinie byłem na takim filmie kilka lat temu (filmy oznaczone* widziałem w kinie, pozostałe w naszej wspaniałej TV lub na video). Proszę bardzo oto moja lista (bez wartościowania - same SHITY):
      1.Słodko-gorzki*
      2.Dogma*
      3.Diabolique*
      4.Złoto dezerterów
      5.Billboard
      6.Szamanka
      7.Striptease
      8.Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym
      9.Balanga
      10.Austin Powers
      11.Wirus
      12.Czysta gra
      13.Młode wilki1/2
      14.Nic śmiesznego
      15.O dwóch takich co nic nie ukradli
      16.Las Vegas Parano
      17.Blok.pl
      18.Spy hard
      To tyle na tyle ! - jak mawiał mój profesor. :)

• Agness_92 Agness_92

Dogma była całkiem spoko, ale co kto lubi :)

• Pan_Li Pan_Li

ja z czasem przyzwyczaiłem się do Nic śmiesznego...

• przemyslav07 przemyslav07

Dla mnie "Nic śmiesznego" to jeden z najlepszych polskich filmów połowy lat 90 i jedna z najlepszych naszych czarnych komedii w historii.

• Pan_Li Pan_Li

ja ubóstwiam Dzień świra, jest o wiele dojrzalszy i lepiej zagrany... Nic śmiesznego jest bardziej kampową produkcją, pełną niedociągnięć i przerysowania

• ipsilon ipsilon

"Nic śmiesznego" jest tylko trochę gorzkie, "Dzień świra" to już pełna gorycz porażki...;)

• piotrek90007 piotrek90007

zdecydowanie zgadzam sie

• magmos magmos

podpisuję się pod tym obiema rękami!

• zuzanna27 zuzanna27

"Dogma" to film moim zdaniem bardzo nierówny. Przeplata momenty naprawdę kapitalne i niesamowicie zabawne z takimi, które zasługują na 1.

• mmgar mmgar

Pokłosie

• Michal_N Michal_N

Czy ja wiem... Oba "Ringi" (japoński i amerykański) - ale to pewnie dlatego, że nie lubię bezsensu horrorów. I zdecydowanie: "Rocky Horror Picture Show" - gorszego dziadostwa dawno nie widziałem; podobno "kultowy" ;).
    Co do wypowiedzi poprzedniej - Las Vegas Parano nie oceniałbym tak drastycznie (jak zaznaczono w temacie). Jest to świrnięty obrazek o specyficznym uroku i klimacie...
    "...czy tylko to pomyślałem, czy powiedziałem?"
    "Prawda jest cholernie bolesna, stary"

• Cypisek Cypisek

Według mnie "Rocky Horror Picture Show" jest świetny. Może za bardzo się nastawiłeś na cekawą fabułę. W tym filmie nie o to chodzi. Ja na szczęście przed obejrzeniem go nie wiedziałem czego się spodziewać (wpadł mi w ręce przypadkowo).

• Agness_92 Agness_92

Ja się ciągle przymierzam do obejrzenia, ale jak na razie mi nie wychodzi. Ale widziałam jedną piosenkę (sweet transvestite) i muszę przyznać, że Tim Curry jest przeboski :)

• Pan_Li Pan_Li

Wiem, że moja wypowiedź w kwestii "Las Vegas Parano" może wywołać sprzeciw, ale ten film znudził mnie na maxa. Rzygałem z nudów i o mało co wyłączyłbym video, ale ponieważ lubię oglądać filmy do końca - zmęczyłem go. A teraz mogę się na nim wyżywać za moją mękę!

• Espagnol Espagnol

Cela z J. Lopez
    Te wszystkie filmy w ktorych graja uczestnicy reality show
    Hero z Jet Li
    itd.

• lady_vicky lady_vicky

"Hero" najgorszy? Eeeee, no co Ty?! Mi się bardzo podobał ten film. Jest po prostu rewelacyjny! No ale oczywiście nie każdemu musi się podobać...

• Gregorio Gregorio

A przychodzą wam do głowy filmy tak złe, że aż ogląda się je z przyjemnością? Kiedyś słyszałem o festiwalu najgorszych polskich produkcji, ale niestety żadnych tytułów nie pamiętam.
    Inną sprawą jest tandetność filmów, umyślnie wprowadzona prze reżysera. Np. "Martwica mózgu" jest strasznie tandetna, ale jendocześnie to dobry film. Do pewnego stopnia podobne są filmy Tarantino. Trudno docenić "Kill Billa" bez odpowiedzniego dystansu.

• K_B_ K_B_

"Gulczas, a jak myślisz?" i "Irek - Kosmiczna Nominacja" szczyt debilizmu.

• michnik michnik

Popieram, Yrka to nawet do końca nie zdzierżyłem, tak mnie na rzyga zbierało:-)

• Cypisek Cypisek

Nikt nie wspomniał jeszcze o najgorszej wytwórni filmowej świata, czyli Tromie ; ) Oczywiście najgorszej z przymrużeniem oka. Oni przynajmniej nie oszukują, że chcą zrobić dobry film.
    A jeśli chodzi o żeczywiście ZŁE filmy to dorzuciłbym tutaj polskie komedyjki takie jak np. "Poranek kojota" czy "Pieniądze to nie wszystko".

• $user użytkownik usunięty

Na pewno "Johny wykałaczka" jest to film poniżej normy z resztą z oskarowym aktorem jeśli się nie mylę.

o dżizes! najgorszy, najdenniejszy i wogóle naj w NAJgorszym tego słowa znaczeniu jest "film" o krwiożerczych pomidorach, nie dość, że durny pomysł[warzywa z zębami], beznadziejni aktorzy[sami chyba się kiepsko bawili na planie], to jeszcze zrobiono 4[slownie CZTERY]części!!uugh, niedobrze mi, idę wyrzucić keczup do kosza...

• m4niek m4niek

Oto moja 10-tka najgorszych!!!!

1.Hydra.
    2.Szamanka.
    3.Superprodukcja.
    4.Mortal Kombat 2.
    5.Sędzia Dreed.
    6.Yreek-kosmiczna nominacja.
    7.Golasy.
    8.Jason X.
    9.Kameleon.
    10.Gwałt.

• Gregorio Gregorio

Zgadzam się! "Gwałt" to czołówka najgorzszych filmów.

• total total

Valentine
    zdecydowanie najgorszy film jaki ogladalam...

• michnik michnik

Co chcesz od Valentine'a. Nie był taki zły... Widiwało się gorsze shity:-)

• lady_vicky lady_vicky

Dogma
    filmy z uczestnikami Big Brothera (nawet nie pamiętam tytułów)
    Boskie jak diabli
    Martwica mózgu
    Szczęśliwego Nowego Jorku
    ....
    było wiele takich filmów, ale jakoś w tej chwili nie mogę sobie tytułów przypomnieć...

• nomiczek nomiczek

to najgorsze z tego co ostatnio widialam:bardzo "straszne"horrory "zebowa wrozka" i "13 duchow"-masakra,dno totalne(ale mozna sie posmiac z tych potworkow co tam lataja.ale mi nie bylo do smiechu.beznadziejny film "dawno temu w meksyku"-totalne rozczarowanie(tylko johnny byl gi)a ostatnio fatalny i nudny "bog jest wielki a ja malutka

• michnik michnik

Ostatnio miałem nieprzyjemność oglądać shit zatytułowany ONI, więc z pewnością ten tytuł należy do najgorszych, a oprócz tego... no nie wiem, OKRUCIEŃSTWO NIE DO PRZYJĘCIA też ledwo przeżyłem, i może jeszcze TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ 3: NASTĘPNE POKOLENIE. Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i poprawę obiecuję. Nigdy więcej takiego shitu:-)

• hysia_80 hysia_80

Oto kilka, które przyszły mi do głowy (niektóre wy mi przypomnieliście bo po obejrzeniu natychmiast wyrzuciłam je z pamięci).
    1. Szamanka
    2. Gulczas a jak myślisz...
    3. Yyyrek, kosmiczna nominacja
    4. Dawno temu w Meksyku
    5. Nieśmiertelny 2 (mimo udziału Seana Connerego)
    6. Karate Kid
    7. Uniwersalny żołnierz
    8. Mortal Kombat 2
    9. Koszmar z ulicy Wiązów 3 (ten z tym chłopakiem co to niby Freddie chce przejąc nad nim kontrolę)
    10. Wishmaster (od dwójki w zwyż)
    Pewnie jeszcze wiele bym mogła wypisać ale te jako pierwsze przyszły mi do głowy.

• piaskira piaskira

Jak dla mnie palmę pierwszeństwa posiada "Ja wam pokażę!". No tak durnego filmu to w życiu nie widziałam. Następne w kolejce są wszystkie pseudo-komedie polskie z ostatnich lat typu:"Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie"... Za film "Seks w wielkim mieście"(i za 2 część) powinni kogoś ukamienować. "Nostalgia Anioła" i "Dziennik nimfomanki" - może ja czegoś nie rozumiem w tych filmach? Może ich "głębia" jest za głęboka?

• mysterieuse_x mysterieuse_x

jak dla mnie całe kino familijno-amerykańskie, w których filmy kończyły się meczem baseballa, w którym dzieciak nieudacznik wbijał ostatniego gola . masakra ;d
    i nie rozumiem fenomenu " across the Universe" .

1.Krwawy koszmar
    2.Hydra
    3.Sadysta
    4.Boa kontra Pyton
    5.Dom strachu
    5.Och,Karol 2
    6.Inwazja zabójczych klonów
    7.Quest
    8.30 dni mroku 2
    9. Żołnierze kosmosu 3
    10.Ciacho

Nie ułożyłam ich od najgorszego tylko. Tu można było by jeszcze dużo ''perełek'' wymienić ;)

• Pan_Li Pan_Li

Och Karol 2 - popieram

• mic_sz_2 mic_sz_2

1.Avatar

• mymble mymble

1. "Listy do M." ( no dobra, dałam się nabrać!)

• mymble mymble

jeszcze bym dodała żenujący "Wyjazd Integracyjny". Ale nie oglądałam całego tylko jakieś durne fragmenty. Ja rozumiem że trzeba z czegoś żyć, ale gdzieś jednak są jakieś granice!

• roko7 roko7

1. Droga bez powrotu 4 : Krwawe początki (2011)
        2. Tajemnicza wyspa (2005)
        3. 72 metry (2004)

• kierekwafelek kierekwafelek

Angus, Thongs and Full-Frontal SnAngus, Thongs and Full-Frontal Snoggingogging

• jozefina15 jozefina15

- "Gwiazda Popu"
    - "Wojna polsko-ruska"
    - "Stary, gdzie moja bryka ?"
    - "Wymarzony facet"
    - "Fanatyk"

• Pan_Li Pan_Li

Fanatyk jest świetnym filmem

• Adel32 Adel32

totalny kataklizm , komedia romantyczna , jagodowa miłość , muza i meduza ,

• acomitam acomitam

Ostatnio zostałam zmuszona do obejrzenia okropieństwa pt. "Miłośc w Nowym Yorku". Dawno nie byłam tak zdegustowana. Chała, kicha i kaszana. Oraz siara. Bezsensowna fabuła, kretyńskie dialogi, gra aktorów - żenuła! Bardzo lubię Winonę Rider, Richard Gere tez potrafi być dobry jak się spręży oraz ogarnie ale w tym filmie - no cóz oboje zostali nominowani do Złotych Malin. I słusznie.

• John_Maslanka John_Maslanka

Z mojej strony film, który jest bliski mojemu sercu:
    "Troll 2" - wbrew pozorom, jest to film o goblinach, żadnego trola tam nie ma.
    Jest tak kiepski, że aż dobry.
    Od lat przoduje w rankingach najgorszych filmów w dziejach.

• JessicaDark JessicaDark

Tureckie gwiezdne wojny

• Krystian2001 Krystian2001

Komedia Romantyczna

• kierekwafelek kierekwafelek

dwuglowy rekin atakuje =D z piaskowego rekina nawet sie nei dalo smiac taki syf :D a teraz powstaje podobno sharknado- czyli tornado z rekinow ..

• dark_viewer dark_viewer

American Pie

• movies_2 movies_2

http://www.filmweb.pl/film/Potw%C3%B3r-2009-306778

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true