Szerek

Idź na youtube.

Belief

"Idź na youtube."

ahahah ale beka xd xd xd lol

Szerek

a tak na powaznie szczylu, to nie jest rozwiazanie problemu, jakos programy filmwebu mi chodza w full hd , tylko jakies wyjatki mi truja 4 litery o tego quick playera ktorego mam zainstlowanego. o co kaman?
aha, ty juz nie trudz sie z odpowiedzia, moze ktos kompetentny mi tu zdola odp

Szerek

"a tak na powaznie szczylu"

A tak na poważnie chamie to, to jest najlepsza rada jaką mogłeś otrzymać na tym portalu gdzie się wszystko wali, nic nie działa poprawnie a twórcy przechodzą samych siebie, by pokazać jak głęboko w poważaniu mają swoich użytkowników. Dodatkowo tu każdy trailer otwiera długa reklama, więc trzeba być frajerem by je tu oglądać. Ale skoro już nim jesteś, to może użyj wyszukiwarki i poszukaj podobnych tematów. Od tego zaczynają myślący ludzie.

Belief

pierwsze slysze o reklamach przed trailerami, od poczatku mam tu zainstalowanego adblocka, wiec nie placz frajerze ze musisz przed kazdym zwiastunem katowac sie 2min reklamami

po raz drugi apeluje, jak nie potrafisz pomoc to zasznuruj gebusie i lec dodawac jakies rumunskie seriale z lat 80 dla portalu ktory ma cie tak gleboko w powazaniu

Szerek

A ja po raz drugi na spokojnie napiszę, bo wiem, że jednostkom ograniczonym intelektualnie czasem jest ciężko przyswoić informacje, "użyj wyszukiwarki i poszukaj podobnych tematów". A jak się wczytasz w swój post, to może nawet wpadniesz, co może być przyczyną twojego problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones