Zakładam taki temat dla tych, którzy dodają i wzoruję się trochę na wątku, w którym informuje się o materiałach do dodania, założonym przez patkot28:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Co+dodawa%C4%87+poprawia%C4%87+Vol .+5,2791740

Licznik kontrybucji w wielu kategoriach stoi w miejscu i nie wiadomo z jakiej daty kontry są aktualnie sprawdzane. Licznik powinien pomagać dodającym np. przy sprawdzeniu jeszcze raz kontrybucji z aktualnym stanem z linków itp., co też pomaga weryfikatorom, którzy nie muszą tłumaczyć użytkownikom odrzutów itp. Dzięki temu baza będzie rosła szybciej.

Aktualnie licznik jest zepsuty w kategoriach (możliwe, że są też inne):
- plakat
- recenzja filmu
- obsada filmu

Nie ma go w ogóle w kategoriach:
- obsada programu telewizyjnego
- recenzja programu telewizyjnego
- studia

W tym wątku chciałbym, żeby chętni kontrybutorzy (bądź weryfikatorzy) dodawali info o aktualnym stanie zepsutych bądź nieistniejących - w poniższym spisie - datach weryfikacji:
http://www.filmweb.pl/contrib/status
Ważne, żeby były to daty chronologiczne, a nie wynikające z:
- masowego sprawdzenia różnych kontr przy jednym tytule;
- poprawki podesłanej do weryfikatora i sprawdzonej poza kolejnością;
- autoweryfikacji;
- recenzji i ich poprawek dodawanych przez Zaufanych Recenzentów.

Uprzejmie proszę trolle, spamerów innego portalu filmowego, przeciwników filmwebu itp. o nie dodawanie innych komentarzy. W razie braku powodzenia tematu sam go będę podbijał aktualnymi danymi z moich kontrybucji :P

Na początek:

STUDIA 19.05.2018
PLAKATY 14.02.2018

Montago

Edit. Nie tłumacz ich, na innych portalach filmowych jakoś ta rozdzielczość nie przeszkadzała...

WujekChu1ek

Na innych... Ale to jest Filmweb, tu występują "Odmienne stany świadomości". :p

Montago

Odmienne stany świadomości (1980)

A dosłownie przed chwilą rzucił mi się w oczy, bo przeglądałem moje hororry SF z lat 80/90:P

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 7 Marzec 2018
data weryfikacji: 14 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 9 Marzec 2018
data weryfikacji: 15 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 10 Marzec 2018
data weryfikacji: 16 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 12 Marzec 2018
data weryfikacji: 16 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 14 Marzec 2018
data weryfikacji: 18 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 16 Marzec 2018
data weryfikacji: 19 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 17 Marzec 2018
data weryfikacji: 20 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 18 Marzec 2018
data weryfikacji: 20 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 19 Marzec 2018
data weryfikacji: 20 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 20 Marzec 2018
data weryfikacji: 22 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 23 Marzec 2018
data weryfikacji: 24 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 24 Marzec 2018
data weryfikacji: 24 Czerwiec 2018

Dear_Prudence

STUDIA
Data dodadnia: 02.06.2018
Data weryfikacji: 18.06.2018

Dear_Prudence

STUDIA
Data dodadnia: 03.06.2018
Data weryfikacji: 19.06.2018

Dear_Prudence

RECENZJE FILMU
Data dodania: 29.04.2018
Data weryfikacji: 19.06.2018

Dear_Prudence

moje edycje oczekują od 6 miesięcy ...

tom_rivers

Moja ostatnia kontra jest z 19.05.2017 czyli prawie rok, przegrałeś.

WujekChu1ek

Moja z 20.12.2016, ale są na pewno jeszcze wcześniejsze.

drenz

A czego to kontra? Innego tytułu?

WujekChu1ek

Moja najstarsza kontrybucja jest z 12.03.2016 [informacje/url do osób]...
Pozostałe tytuły - ostatnią sprawdzoną mam z dnia 25.11.2016 i taki stan kolejki można na chwilę obecną przyjąć [licznik się zaciął i tutaj].

Lotd_07

Pozostałe do osób licznik pokazuje prawidłowo.
data stworzenia: 11 Marzec 2016

Pozostałe tytuły
data stworzenia: 25 Listopad 2016

Dwukwiat

Tak jak napisałam - licznik pozostałych tytułów się zaciął. Co do osób odniosłam się do tego co było powyżej - taką najstarszą kontrybucję mam.

Lotd_07

I z taką datą otwiera się pierwsza z kolejki.

WujekChu1ek

url do osób.

Dear_Prudence

RECENZJE FILMU
Data dodania 11.05.2018
Data sprawdzenia 22.06.2018

Dear_Prudence

STUDIA
Data dodania 04.06.2018
Data weryfikacji 22.06.2018

Dear_Prudence

Do czego Ci to w ogóle... Kolejki nie przeskoczysz...

WujekChu1ek

1) Żeby pomóc tym, którzy wola dodawać tutaj niż u mizernej konkurencji;
2) Żeby wkurzać malkontentów, co komentuja dodawanie i obrażaja weryfikatorów, a sami nie dodaja, “od ostatnich zmian już nie dodaja” czy dodaja kiepsko, ale w odrzutach widza spisek;
3) Żeby spróbować zmotywować “górę” do naprawienia licznika, który zamieszcza prawie każdy wer, a który to licznik podaje nieprawdziwe dane;
4) Żeby po tej żenujacej g...burzy po ostatnich zmianach uspokoić forum i przywrócić trochę merytoryki temu działowi;
5) Żeby publicznie zadeklarować wsparcie tym wszystkim kontrybutorom i weryfikatorom, którzy działaja na rzecz społeczności Filmwebu i nie zdecydowali się odejść po ostatnich atakach, bo sam wybrałem ten portal na dobre i na złe.
Możesz wybrać 1-5 odpowiedzi, wszystkie sa prawdziwe.

Dear_Prudence

Słabe argumenty:P:P:P Bo góra ma to w dupie, jak i reszta weryfikatorów, tylko widzę 2Kwiat się udziela.

Ja na razie próbuje zrobić tu porządek z gatunkami, ale przy takich limitach i ustaleniach weryfikatorów oraz ich widzi mi się jest to niewykonalne.
Powiem tak, nie walę kontr jak popadnie.

WujekChu1ek

Ale ja nie liczę na pomoc weryfikatorów, choć to miłe. A że maja prawie wszyscy dodajacy i werzy to gdzieś, to trudno. Każdy robi pod siebie. Nie zraża mnie to. Co chwile ktoś z nudów wykopuje tematy sprzed lat i widać dwie rzeczy - panowała większa solidarność i koleżeńskość na forum a werzy czy “góra” chętniej się udzielali, bo nikt ich nie obrażał pod każdym postem, nie zadawał miliona tych samych pytań znajac z góry odpowiedź i nikt nie wyciagał z Internetu ich prywatnych i nie zwiazanych z portalem danych.

Ja dodaję relatywnie dużo, zwłaszcza teraz i nie zrażam się odrzutami. A gatunki to wbrew pozorom bardzo trudna kategoria, bo samo przepisanie z imdb to zła droga, czego już zdażyłem się nauczyć na tyle by poprawić statystyki. Z plakatami tak samo - jak załapałem to mam znacznie mniej odrzutów i raczej dlatego, że liczę na łut szczęścia i dodaję też te z góry skazane na porażkę.

Dear_Prudence

Jakie spiski? :D

mania19

Że werzy mszcza się na dodajacych, którzy sa przeciwni filmwebowi albo ich (werów) krytykuja i dlatego im wszystko odrzucaja ;)

Dear_Prudence

Jakis czas temu cos tam o jednej weryfikatorce napisalam a na drugi dzien mialam ze trzy odrzuty od tej wlasnie weryfikatorki. Przypadek? Nie sądze.
A to byly jedne z moich najmlodszych kontr a ponoc sprawdzają z kolejki.

mania19

A widzisz, nie o Tobie myślałem, ale też szukasz spisku. Ja sadze, że to przypadek. Ja mam bardzo dużo akceptów / odrzutów poza kolejnościa i jak od razu wejde na oczekujace danego filmu, to widzę, że np. kraje były sprawdzane z 01.10.17 i od razu ktoś sprawdził wszystko inne w tym moje kontry dodane 05.06.18.

A miałem nawet tak, że mi jeden weryfikator wszedł na moje oczekujace i poodrzucał kilka kontr jednego rodzaju, gdzie jedna była sprzed pół roku, a druga z dnia wczorajszego. Spisek? Nie. Przynajmniej nigdy tak nie pomyślałem i ostatecznie poza kolejka zaakceptował mi poprawki do wszystkich, które podesłałem.

Więcej wiary w ludzi, mania19 :)

Dear_Prudence

Nie wierze w przypadki :) sorry :)
A wiary mam w ludzi wystarczajaco duzo :)

mania19

Widziałem na forum nawalanie na kilku różnych werów, włacznie z ich cechami charakteru i sposobem załatwiania spraw. Czułem się dziwnie, bo sam z tymi werami przechodziłem coś zupełnie odwrotnego i pozytywnego. Może dlatego, że wierzę w przypadki i nie zrażam do siebie werów (prócz jednego ;)?

Dear_Prudence

Oj, a autor wątku prosił, żeby nie spamować mu tematu...
;-P

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 27 Marzec 2018
data weryfikacji: 28 Czerwiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 29 Marzec 2018
data weryfikacji: 28 Czerwiec 2018

Dear_Prudence

POZOSTAŁE TYTUŁY
data stworzenia: 27 Listopad 2016
data weryfikacji: 28 Czerwiec 2018

julCia69

Do licha idziesz jak burza.

Kate_Bennet

Jej łatwo iść jak burza, IYKWIM.

Dear_Prudence

PLAKATY
Data dodania 30.03.2018
Data sprawdzenia 20.06.2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 1 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 1 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 3 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 2 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 4 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 2 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 7 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 4 Lipiec 2018

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones