Czy tylko u mnie nie działa dodawanie studiów filmowych czy też partacze znowu popsuli formularz?

U mnie pole gdzie wpisuje się nazwę robi się szare i nieaktywne po wpisaniu czegokolwiek - ani nie daje nazw do wyboru ani nic.

Marac

Nie tylko u Ciebie.
U mnie też nie działa.

ramsay2

No tak. Jak zwykle srają na nas bez słowa wyjaśnienia.

Marac

Standard.
Tobie też tak wczoraj strona muliła?

ramsay2

O jeżu... masakra. Łącznie z "Serwis czasowo niedostępny" kilka razy. Ale wszystko poza studiami w końcu wchodzi.

Marac

Nie wszystko. Osób, czy też tytułów w opisach/ciekawostkach zlinkować się nie nie da.

Lotd_07

A bo to ten sam typ tego upośledzonego formularza bez belki przewijania co przy studiach.

O, i nie da się tworzyć ani edytować postów na blogasku. Czyżby szykowali się do usunięcia blogów?

Marac

Studia już wchodzą.

ramsay2

O, dzięki, rzeczywiście. Tylko dalej z tym opóźnieniem - trzeba czekać, żeby się namyślił.

Ale blogi dalej nie działają.

Marac

Szkoda gadać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

ogólnie dodawanie jakichkolwiek kontrybucji szwankuje od wczoraj. Wczoraj miałam problem z obsadą, ciekawostką i danymi. Plakaty jakoś poszły. Dzisiaj jeszcze nie sprawdzałam.
I o dziwo nie mogłam sprawdzać oczekujących materiałów (i przy osobach i i przy filmach); nie wczytywały się, błąd

zandra5

A ten błąd na liście oczekujących mam już ze trzy dni, ale on wyskakuje losowo - klikaj do skutku, w końcu się listy rozwiną.

Przy dodawaniu miałem tylko takie problemy, że wszystko od wczoraj działa baaaaardzo wooolno. Ale w końcu się ładuje. Natomiast te studia się zablokowały na amen.

Marac

Co z tego, że działa, czy nie działa skoro od jakichś dwóch tygodni nie mogłem dodać 7-8 kontr ze studiami, bo oni ich nie mają w bazie, a lista jest rozwijana i nic sam nie wpiszesz!?

ZSGifMan

A to akurat to tak ma wg. nich działać. Nie można dodawać studiów spoza listy, której nie uaktualniają. Filmweb.

Marac

Odniosłem identyczne wrażenie...
Filmweb - i wszystko jasne :(

Marac

U mnie na chwilę obecną to działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones