Drodzy Użytkownicy,

Ci z Was, którzy posiadają zainstalowanego AdBlocka, mogli zauważyć, że na niektórych podstronach serwisu pojawił się komunikat, w którym prosimy Was o wyłączenie blokady reklam – dotyczy to reklam tylko i wyłącznie na Filmwebie. Rozumiemy, że ta prośba może budzić wiele emocji, dlatego prosimy Was, abyście przeczytali, dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie.

W ciągu 19 lat istnienia Filmwebu udało nam się wspólnie stworzyć największy w Polsce serwis poświęcony kinu i telewizji oraz drugą największą bazę filmową na świecie. Każdego dnia setki tysięcy osób korzysta z zasobów Filmwebu, które udostępniamy całkowicie za darmo. Nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu czuwa ponad pięćdziesiąt osób, które dbają zarówno o część redakcyjną strony, jak i jej zaplecze techniczne. Utrzymanie i rozwój tak ambitnego przedsięwzięcia wymaga dużych nakładów finansowych. Reklamy są jedynym źródłem dochodu Filmwebu i bez nich serwis nie mógłby istnieć.

Stale rosnąca liczba użytkowników AdBlocka zmusza wiele serwisów internetowych do stosowania coraz bardziej inwazyjnych form reklamowych. My nie chcemy podążać tą drogą. Naszym celem od zawsze było tworzenie nowoczesnego, sprawnie funkcjonującego i przyjaznego Użytkownikom portalu. W ostatnich miesiącach pod presją rynku testowaliśmy nowe formy reklamowe, które nie wpłynęły pozytywnie na Wasz odbiór strony. Mając to na uwadze, bez względu na koszty, podjęliśmy decyzję o ich wycofaniu. Bardzo zależy nam na tym, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Chcielibyśmy, aby na Filmwebie pojawiało się jak najmniej reklam, które wpływają na komfort Użytkowników. Do osiągnięcia tego celu potrzebna jest jednak Wasza pomoc. Im więcej osób przychyli się do naszej prośby o wyłączenie blokady reklam na Filmwebie, tym łatwiejsze stanie się utrzymanie serwisu, a tym samym będziemy mogli skupić się na jego rozwoju. Mówiąc wprost: my będziemy mogli poświęcić więcej czasu i energii na rozwój oraz ulepszanie Filmwebu, a Wy otrzymacie w zamian jeszcze lepszą wersję Waszej ulubionej strony. Ponadto AdBlock powoduje problemy w działaniu niektórych elementów serwisu. Wyłączając go na Filmwebie, będziecie mogli bezproblemowo korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji.

Zdajemy sobie sprawę, że Filmweb tworzą z nami zaangażowani Użytkownicy, którzy poświęcają swój czas, by powiększać bazę wiedzy o świecie filmu. Jest dla nas oczywiste, że wszystkie zaangażowane w budowę portalu osoby powinny mieć możliwość korzystania z Filmwebu w możliwie najbardziej komfortowy sposób. Dlatego też od dziś wszystkie osoby, które zdobyły przynajmniej 500 punktów za dodawanie materiałów, dostaną możliwość wyłączenia reklam wyświetlanych na stronie. Opcja ta jest już dostępna w ustawieniach Waszych kont. Jeśli nie wiecie, jak z niej skorzystać, w tym miejscu znajdziecie instrukcję: http://www.filmweb.pl/help#II.33

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Zespół Filmweb.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Bjolog_to_CweIIander

Tak, ale zaraz ide spać.

Ja dopiero co wstałem.

użytkownik usunięty
Bjolog_to_CweIIander

Pobiłeś Grzanę. On wstawał o 18.

A godzinę temu było ich tylko 10. Musi jakieś czary :D

użytkownik usunięty
adamus0101

Z jednego konta mozna nabić ile sie chce.

Pewnie ci z FW siedzą i klikają aż paluchy im się zaczerwieniły.

użytkownik usunięty
adamus0101

Moze oni uwazaja te zmiany za dobre.

Ja zauważam. Pozdrawiam serdecznie.

filmweb

Oby to był b8...

filmweb

Pazerne, kłamliwe gnojki. Obiecywano nieinwazyjną formę reklamy - przystałbym na to. Tymczasem po wyłączeniu adblocka po uruchomieniu strony automatycznie odtwarzają się jakieś gówniane filmy. To najbardziej inwazyjna forma reklamy.
Przechodzę na IMDB i stopklatkę. Miałem do Was szacunek, jako do pasjonatów kina, tymczasem wasza pazerność zniszczyła ten portal. Jesteście dokładnie tyle warci ile samoodtwarzające się filmy reklamowe.

Jarooo

akurat lajcik, wystarczy poszperać w ustawieniach adblocków, ublocków itd i włączyć filtry, które z automatu przy instalacji są wyłączone

Jarooo

Pan obraził Administrację. Pozdrawiam serdecznie.

Jarooo

Jarooo dzięki za IMDB świetna alternatywa, ciekawe kiedy Cię zbanują za reklamowanie konkurencji. Niemniej jednak mam to gdzieś bo nie zamierzam wracać na FW dokąd będą na mnie wymuszać zdjęcie adblocka którego nie mam. Używam genijalnego AdMuncher i nie wyobrażam sobie pracy na komputerze bez jakiegokolwiek programu kontrolujacego te wszystkie reklamy. Z biegiem ostatnich lat, stały sie bardziej nachalne, bardziej inwazyjne. Jestem tylko ciekaw czy sami spece od FW nie używają niczego do ich ograniczania.

filmweb

Zobaczcie - zapuścili sobie bota do łapkowania w górę. :-D
To się nazywa dysonans poznawczy, drogi Filmłebie...

użytkownik usunięty
Marac

O ku*wa, dopiero teraz zobaczyłem ilość łapek xD Jaja jak berety.

Pół godziny temu 200 teraz 500. W takim tempie to do jutra będzie więcej lajków niż użytkowników na FW. :D

adamus0101

Hehehe... Już 600 przekroczone.
Nikt nie potrafi się tak samemu zaorać jak ekipa Filmwebu. :-D

Marac

Dobili już do 700. Pędzą jak Kubica za najlepszych czasów.

adamus0101

Aż im dorzucę jedną łapkę, bo to w sumie pocieszne jest. :)
Jak obserwowanie przedszkolaka, który tupie nóżką.

Marac

1400, A chwile temu bylo 1300.... Jakis turbo bot im nabija.

CyboRKg

Tym postem osiągnęli dno, ale to im nie wystarcza, więc postanowili kopać w dnie przy pomocy bota. Są już na 1411 metrze. ;->

Marac

haha

Marac

A obecnie już prawie 3000. Niech ktuś powstrzyma tą karuzelę śmiechu!

filmweb

Dlaczego nie powinno się zezwalać na reklamy:

https://sekurak.pl/adgholas-potezna-kampania-malware-przez-przejete-sieci-reklam owe-jest-tez-polski-watek-interia-pl/

"O tego typu scenariuszu pisaliśmy już nie raz. Po co wysilać się, atakując popularne serwisy i dalszym kroku odwiedzającym serwować malware… wystarczy przejąć sieci reklamowe i w ten sposób serwować złośliwe oprogramowanie do niczego nie spodziewających się odwiedzających."

filmweb

http://postimg.org/image/16c5nolpsb/9eecd64d/

Brawo, brawo, winszuję. Jak widać na załączonym obrazku, nie mam AdBlocka ani innego blokera reklam, a i tak pojawia mi się komunikat, żeby go wyłączyć. Weźcie programistę wywalcie na zbity pysk. Ja się chyba z wami jednak pożegnam. Główna zalewana materiałami sponsorowanymi, na weryfikację materiałów czeka się po kilka lat, poziom merytoryczny leci na łeb, na szyję, redaktorzy nawet nie czytają, co piszą, redakcja zmienia sobie wygląd serwisu jak jej się podoba, z beznadziejnego na jeszcze gorszy, nie zważając przy tym na protesty użytkowników, a teraz jeszcze wpieprzacie jakieś inwazyjne cholerstwo, które trafia nie w tych, co trzeba. Na szczęście są jeszcze IMDb, naEkranie i inne strony poświęcone filmom, które mogą zastąpić ten chlew, jakim od paru dobrych lat staje się Filmweb.

Pottero

Oh, wait – zapomniałem, że przecież używam AdMunchera. Nie ma go w przeglądarce, tom zapomniał xD. Co nie zmienia faktu, że pozostałe zarzuty są jak najbardziej prawidłowe. Weźcie najpierw poprawcie to, co trzeba koniecznie poprawić, a później kombinujcie, jak użytkownikom uprzykrzać życie, a nie na odwrót. Kiedy Onet zastosował ten sam manewr, co wy, bez żalu przeniosłem się na Interię. A patrząc po tym, jak na Alexie Onetowi ślicznie topnieje słupek odwiedzin, takie chamstwo tylko przekonało wiele osób, że żadna strona nie jest niezastąpiona i zawsze można przenieść się na inną.

Pottero

Ale tekst na obrazku bardzo trafny. "Wszystko OK? Nie. Jest cholernie daleko od OK". :-D

filmweb

Kur...de, ale ...... nabijają sobie frekwencję. Naprawdę? 400 osób za reklamami? Wprowadźcie licznik dla głosujących przeciwnie;P
omg- w ciągu 1min +100 ocen. Zdążyłem nawet zredagować posta.

willet

a no racja było 400 ileś przed chwilą xD oni są żałośni, mogą sobie wpisać i milion ale to im i tak nic nie da. w sumie wpisywanie sobie łapek dokładnie pokazuje gdzie mają użytkowników. Najlepsze że to są ludzie widmo bo nikt od nich nie odpowiedział na forum na żaden post napisany przez kogokolwiek kto ma do nich pretensje, ich kontakt z użytkownikami kończy się na ogłaszaniu plebsowi do czego od teraz ma się dostosować. a najlepsze że imdb bez forum jest nadal alternatywą dla filmwebu

Wingo

poza tym imdb jest o WIELE bogatsze. Gdy szukam nieco wiecej szczegolow to nawet nie wchodze na FW tylko od razu wbijam na imdb. Prosty przyklad : sprawdzcie sobie ciekawostki do jakiegos filmu.

piotrszmidt16

Ja to wręcz nie rozumiem jak FW można traktować jako źródło wiedzy.
Recenzje po polsku, forum, kontakty ze znajomymi - jasne. Ale sprawdzanie info o filmie, kiedy mamy IMDB? Po co?

Marac

Że o sprawdzaniu obsady konkretnego odcinka jakiegoś serialu nawet nie wspomnę :) Ile razy jakaś super laseczka gdzieś się przewinęła przez 10 minut, szybki stalking na imdb i już wiadomo kto, gdzie i za ile :D Tu bym musiał 3 godziny obsadę przewijać a i tak mogłoby nie być :D

androgenius

idealny przyklad ! Ostatnio kilka razy mi sie zdarzylo. Ogladam sobie Teorie wielkiego..widze, ze skads znam te twarz ale nie jestem pewien skad...wystarczy skopiowac oryginalny tytul, wejsc na imdb i juz wszystko jasne.

Wingo

"Najlepsze że to są ludzie widmo bo nikt od nich nie odpowiedział na forum na żaden post napisany przez kogokolwiek kto ma do nich pretensje, ich kontakt z użytkownikami kończy się na ogłaszaniu plebsowi do czego od teraz ma się dostosować. "

Ten Wujek Dobra Rada jest najlepszy:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=2#post_15456337
Pierwszy raz w życiu kolesia na oczy widzę. A jaki nagle pomocny... HOHOHO...

filmweb

Czyli jednym słowem zabiliście filweb.
Wchodzę dzisiaj żeby dodać kilka opini i ocen, a tu niemiła niespodzianka. Myślę dobra odblokuje, możenie będzie ich tu tak dużo, ale gdzie tam, wszytko skacze, miga i wrzeszczy.
Filmy i seriale to przyjemność i rozrywka i wszytko co z nimi związane powinno być takie samo, a nie denerwowanie się na tonę reklam i brak możliwości przeczytanie tekstu w spokoju, bo wzrok ucieka na coś co się rusza z boku, to jest po prostu męczące i denerwujące.
Tego portalu nie będzie bez użytkowników, a nie będzie ich jak będziecie blokować dostęp do treści i for.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Przeciez to jest masakra. Albo w najblizszym czasie dowiemy sie jak to obejsc albo duza liczba uzytkownikow 'zniknie' z filmwebu. W moim przypadku blokowanie reklam to niemal koniecznosc. Gdy widze jak strona laduje mi sie tyle czasu bo wyskakuja mi jakies gow** to dostaje bialej goraczki. Mam az strach wylaczyc adblock i sprawdzic jak to bedzie bez niego.

filmweb

Ciekawe kto nabił te 702 lajki?

Kate_Bennet

Masz wątpliwości? Chyba nie sądzisz, że ktoś z użytkowników im nabija?

Marac

W sumie jakiś głupi troll by mógł.

Kate_Bennet

Albo filmwebowy komuszy bocik plusujący, napisany przezornie ze 3 dni wcześniej na tę okazję :D

Kate_Bennet

Kurczę... no w sumie... Ale wolę myśleć, że to oni sami sobie robią dobrze. Jakoś tak lżej na serduchu jak się na to patrzy.

BTW - zatrzymało się na 705. Komuś się nie chciało kompa na noc zostawiać. Ciekawe czy rano znów ruszy z kopyta.

użytkownik usunięty
Marac

Ja to po cichu marzę aby na jednym że spotkań Filmweb Offline ludzie zaczęli publicznie krytykować zaniedbania portalu, a reakcje włodarzy nagrać telefonami i wrzucić do sieci. Po publicznej chłoście i gównoburzy na cały Internet może by się k***a obudzili... ale prędzej mi kaktus wyrośnie na czole.

Na Offline są redaktorzy i inni ludzie, którzy nie mają wpływu na portal. Nie ma do kogo z czymkolwiek podchodzić...

_Garret_Reza_

Do niego też nie?

Kate_Bennet

Nie znam.

_Garret_Reza_

Bo stale się pchasz nie do tego stolika co trzeba.

Kate_Bennet

Zacznijmy od tego, że ja najpierw buduję swój stolik że wszystkiego co tam mam pod ręką, żeby wszyscy się zmieścili przy jednym. Po drugie, pcha się tam gdzie chcę, w końcu większość tych ludzi spotykam raz czy dwa do roku. Z redakcji tylko do Doroty zagadam, fajna babka.

Kate_Bennet

Dałem kciuk w górę. Kilkakrotnie zresztą. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones