Uważam, że lamenty i kłótnie są nie na miejscu. Po kilku dyskusyjnych zmianach te najnowsze wreszcie wprowadzają pożądany ład i porządek na stronie. Ja jestem ukontentowany i nie rozumiem ilości hejtu, która wylewa się spod klawiszy wieloletnich i zasłużonych użytkowników Filmwebu.

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
mania19

Trolle zwęszyły swoją okazję do bezkarnego trollowania, proszę dobrej Pani. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie wiem skad ich się tyle bierze. Również pozdrawiam w jakze piekny sloneczny dzien.

mania19

Jakie tam trolle, to szambelan rozmnożył się przez pączkowanie.

Kate_Bennet

Nie wnikam, ja zwady z nikim nie chcę miec.

Kate_Bennet

W sumie to nawet ciekawe, bo sami co niektorzy nie chcą z Tobą pisac bo ponoć jesteś taka i owaka, ale mają pretensje z kim piszesz.

mania19

Sorry za wczorajszą odzywkę.

Kate_Bennet

Nie zrobiła na mnie wrażenia także spoko.

mania19

Starałam się być delikatna.

Kate_Bennet

A powiesz o co Ci wtedy chodziło?

mania19

Żeby czasem KRCK nie wdawał się z tobą w kłótnie bo i tak nie wygra.

Kate_Bennet

A skąd ten pomysł?

mania19

Jesteś dość wojownicza.

Kate_Bennet

Ale nie lubie miec z kims zwad.

mania19

A kto lubi?

Kate_Bennet

Myślę, że znajdą się tacy co lubią.

Kate_Bennet

Wyslesz mi priva? Bo usunelam cala skrzynke a z tel nie mogę wyslac priva z profilu.

mania19

Wysłałam.

mania19

Ładnie to z Panny strony, że polubia moje oceny - nawet tych filmów co wcale nie oglądała. Jeszcze i moje tematy może Panna popolubiać jeśli taka dobra:)

Kate_Bennet

Buahaha! :D Dzień dobry. Nie mam o czym rozmawiać, pisałem Ci już wczoraj. Unikam takich ludzi i tyle. Zaimpregnowanie nie jest cechą pozytywną, zapewniam, a powtarzanie sobie wyimaginowanej racji, nie świadczy o tym, że się ją ma. ;)

KRCK

Co?

Kate_Bennet

Nic.^ ;)

KRCK

To dobrze.

Kate_Bennet

Gdzie tam dobrze. Idąc tropem, powinienem wypatroszyć czyjś brak inteligencji, ale siedzę sobie cicho, cichuteńko, cichosza. :)

mania19

Proszę nie karmić tego trolla^ nieustannie o mię marzącego. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie lubie się dzielic jedzeniem także spokojnie Panie Szambelanie. Również pozdrawiam w ten wietrznie sloneczny dzien.

użytkownik usunięty

Wiesz co jak cię widzę w akcji to zawsze mam wrażenie, że masz w stosunku do niego jakieś zapędy.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Wydaje Ci się koleżanko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
szambelan

Zauważyłem.
Pozdrawiam w bólu xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
szambelan

Szczególnie te krakowskie dorożki...
Jezu....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
szambelan

Proszę mnie nie obrażać.
Również pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wiesz po prostu nie rozumiem niektórych twoich akcji, klaskanie Stiflerowi jest jedną z nich ^.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A dobre możesz powiedzieć? Tak z ciekawości cię zapytam bo mnie to bardzo frapuje, nie widzisz tych akcji jakie odstawia, udajesz, że nie widzisz, czy masz to gdzieś dopóki nie tyka ciebie?

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Widzę.
Ale w odróżnieniu od Ciebie wiem jaki to śmieć.
Aha, Twoje altrery są nie moje.

O szambelana pytałam.
Wiele razy widziałam jak cię próbowali wciągnąć w obgadywanie mojej osoby, a ty się nie dawałeś, więc nie podejrzewam cię o te podróby.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Moment, czy ja Cię obgadywałem?
Czy zmyślasz?
Opanujcie się ludzie....

Zadam jeszcze raz pytanie, bo się zgubiłeś.

"Tak z ciekawości cię zapytam bo mnie to bardzo frapuje, nie widzisz tych akcji jakie odstawia szambelan, udajesz, że nie widzisz, czy masz to gdzieś dopóki nie tyka ciebie?".

No właśnie chyba napisałam, że nie obgadywałeś.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Czy tak nikt to bym nie powiedziała, jakby komuś zależało to by sobie coś do przyczepienia znalazł. A że mnie kilku ludzi (głównie tchórzy na alterach) gnoi bo się z nim "zadaję" to inna para kaloszy.
To odpowiesz na pytanie?

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Zaraz, zaraz...
Czy ja Cię atakuje?
Czy zakładam te konta?
No nie.
Bo po cholerę?

Napisałam, że ty? No chyba nie.

użytkownik usunięty
Kate_Bennet

Nie wiem.
Nie studiuje forum od góry do dołu.

To nie ja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones