Uważam, że lamenty i kłótnie są nie na miejscu. Po kilku dyskusyjnych zmianach te najnowsze wreszcie wprowadzają pożądany ład i porządek na stronie. Ja jestem ukontentowany i nie rozumiem ilości hejtu, która wylewa się spod klawiszy wieloletnich i zasłużonych użytkowników Filmwebu.

Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mania19

Czemu usunęłaś mnie ze znajomych?

rolnik

To było już tak dawno, że zapomnialam dlaczego.

użytkownik usunięty
KRCK

Oj, panienko Nowebmer1....

Pewnie pisał wtedy sam ze sobą wiadomości prywatne. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

To jedyny sposób by pisał z "kobietą".
Ja również.

szambelan

Tu Pan wysiaduje a Pan Marian dziś płacze. Podpisywać tę petycję? Jak Pan uważa?

agatkaa2

Ostatnio też trochę płakał. W piątek chyba. Dziś dopiero zacząłem swoją przygodę z IPP i jeszcze do wzruszeń nie dotarłem.
Od dawna nie podpisuję petycyj, później przychodzi spam na skrzynkę.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Panna Kornelia będzie Panu spam wysyłać wzamian;)
Może ja jednak podpiszę żeby Pan Marian nie płakał?

agatkaa2

Nie Panna Kornelia, a firmy, którym strona z petycjami sprzedaje nielegalnie dane podpisujących się.
Chodzi o petycję do rządu Stanów Zjednoczonych?
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Tak o tę. Co Pan myśli?

agatkaa2

Oczywiście popieram. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Na tyle by podpisać;) ?

Pan Pastor znalazł cytat dający nadzieję dla mojego jamniczka:
https://youtu.be/GcTzL4eF-Nk?t=2484

agatkaa2

Podpisałbym, niemniej, jak już mówiłem, nie mam ostatnio zaufania do internetowych petycyj. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Rozumie Pana ostrożność w internecie, pewnie nie raz chciano wyciągnąć od Pana dane z powodu urody;)

agatkaa2

Nie myli się Pani w swoich przypuszczeniach. Działo się tak nawet na prestiżowym Portalu. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ja również popieram tę petycję i nawet Pan Pastor zdaję się mi dziś przyjemny.
A jak tam Pana plecki?

agatkaa2

Pan Pastor na pewno ma więcej honoru od fałszywych hierarchów Novus Ordo.
Na pewno lepiej niż w chwilach cierpienia, dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Pan Bóg każdego sprawiedliwie rozsądzi.
To ma się Pan lepiej od mojego jamniczka, co też chorował na plecki w starości i umarł już przeżywszy 14 lat bez grzechu.
Proszę uważać na siebie i unikać kontuzji i cierpień jako młody i niewinny.

agatkaa2

Pan Pastor mówi, że Pan Bóg zabił pierwsze zwierzęta i uczynił z ich skór odzienie dla pierwszych ludzi. Tak zwani katolicy wstydzą się mówić takich rzeczy, bo nie wierzą.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Mój umarł ze starości. Miał kolor futerka podobny do Pana pięknych włosów naturalnych. Pozdrawiam serdecznie.

agatkaa2

Oby służył swoją skórą wojownikom w Niebiesiech. Biedny piesek. A moja dziewczyna ma pinczerka. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Biega po chmurkach tak szybko jak za czasów gdy był młodym pieskiem.
Też ładny - oby doczekali Państwo wielu wnuków:
https://images.polskastrefa.pl/164811.jpg

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szambelan

Masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni. Lub jakieś alter ego pisze część post-a. Ty rozpoczynasz jako gość z zaburzeniami psychicznymi, a kończy twoje drugie spokojne "ja" nie czytając tego co napisane zostało na początku. Wychodzi z tego niezły cyrk. Sayonara 23.

Return_of_the_Kat

Świetnie Pan Szanowny raczył opisać własną perypetię medyczną. Pozdrawiam przeserdecznie.

użytkownik usunięty
IMDB_King

Oh kiedyś proponowałem ciekawe zmiany, udoskonalenia. Ale doświadczenie uczy i tylko potwierdza co wcześniej zauważyłem.
Szefowie Filmwebu robią wszystko by serwis był jak najmniej praktyczny i przyjemny w obsłudze. Ma gdzieś opinie i sugestie użytkowników.
A ja dziś widząc kolejne zmiany nie wkurzam się już , ale cieszę że jest tu tak beznadziejnie. Bo słusznie odpuściłem sobie już dawno z filmwebem. Nie mam ochoty tu wchodzić i mam nadzieję, że innym też ta strona zbrzydnie. Swego czasu wchodziłem tu codziennie. Teraz to by osiągnąć dno wystarczy by usunęli funkcję oceniania filmów.
Tak więc czekam
Ze szczerymi acz niezbyt ciepłymi pozdrowieniami dla włodarzy Filmwebu :)

IMDB_King

Ja mam w sumie tylko jedno wielkie zastrzeżenie: tło jest oślepiająco białe. Nie można tego jakoś stonować? Komuś kto ma chore oczy ciężko jest przeglądać forum, artykuły i komentarze na tak jaskrawym tle.

forek23

forek , "dark reader" dla firefox , chrome. Poszukaj.

koliber_kruciak

Po co odkopywać ten temat?

IMDB_King

na co zasluzyli ci zasluzeni usluznoscia uzytkownicy? na to co dostaja
wg maksymy „kazdy ma placic za swoje wybory”

IMDB_King

Pokazała Ci? Jak nie to leszcz jesteś..
Gardzę,
Skłucasz i tyle z ciebie mordeczko.
Ona nie lepsza bo inteligentna to chyba nie jest.

dead_fw

Ogólnie szału nie ma.
Występuje: zdradzająca żonka, kobiobijca, i szambo :D

Ale Anetka lubi atencję, niech będzie 6/10.

dead_fw

Jak jest mężatką to dodatkowy quest. 10/1000 .
Może poleci na kasę hehe.

IMDB_King

Strasznie syfiarski miszmasz się zrobił. Na komputerze, dużym monitorze nie da się na to patrzeć. Scrollowania od cholery. A gdy już się nakręcisz tym kółkiem to po chwili przerzuca stronę na górę, byś się nie nudził. Trudno znaleźć stare opcje i funkcjonalności.
Było kompaktowo, zwarcie, w pewien sposób nawet logicznie. Podobało się, zaglądaliśmy tu, tworzyliśmy tę społeczność.
Poszliście w stronę kafelków, smartfonów i konsumentów którzy wpadają jak po śmieciowe żarcie. Nie daliście żadnego wyboru, by użytkownik sam postanowił jakiego layoutu chce używać. O pełnej natywności nie wspomnę.
Nowoczesność. Amerykańskie badania rynku. Konsumenci właśnie tego pragną! To się klika. I stworzyliście portal dla fast-foodowców, ze sprawnymi jeno kciukami. Pyskaczy, malkontentów, trolli i egocentryków bez umiejętności podstawowej, kulturalnej komunikacji. Miłych, wrażliwych i bystrych rozmówców coraz mniej (choć to moje subiektywne odczucia).
Więc dlaczego progres wyhamował? Czemu tak mało ludzi dołącza a wielu opuszcza? Skoro miało być tak świetliście to co poszło nie tak? Co na to uczone głowy od internetowej socjologii?
Pewnie kwestią czasu będzie atrofia. FB już tego zaczął doświadczać. Robią rebranding i próbują ucieczki do przodu. Nowych userów od lat jak na lekarstwo.
A ja z miłą chęcią popatrzę na tę piękną katastrofę. Cierpliwość mam. Popcorn już kupiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones