Wydaje mi się czy film zniknął z bazy? Tak jak i tematy na jego temat: www.filmweb.pl/forum/inne/Korwin+The+Movie,2697114

Last_Ronin

Jak go nie ma znaczy iż był błędnie dodany i musieli go odgórnie kazać usunąć z bazy.

Robert831231

Błędnie w sensie politycznym? :P
Czyżbyś Robercie wiedział coś na ten temat?

Last_Ronin

Coś mi tam świta, chyba rok temu było o nim głośno i góra zabroniła go dodawać. Nie wiem nic więcej, Pan wyślę @ do kogoś z góry i popyta :)

Robert831231

Przykro mi. Nie kontaktuję się z tutejszym portalowym establishmentem. Znając życie nazwano by mnie "rzucającym płytami chodnikowymi młodym patriotą" a z takim argumentem nie da się dyskutować :P

Last_Ronin

To nie ma co dalej zawracać sobie tym głowy.

Last_Ronin

Odpowiadam - Nawet nie wiedziałem, że był już dodany ale doskonale pamiętam, że kiedy go dodawałem został dwukrotnie odrzucony (zrobiłem to podczas kampanii wyborczej). Nie pamiętam, który z werów odrzucał (chyba 2 razy ta sama osoba) ale pamiętam co napisał za pierwszym i za drugim razem. Cytat nie będzie dokładny bo kontra się już nie zachowała w moim archiwum:
- "To nie jest film"
- "Nawet jeśli to jest film to propagandowy i nie dodajemy"

cold_dog

lol, zabawne, a jakoś nikt nie usuwa filmów o smoleńsku etc xD

cold_dog

"To nie jest film" - Przecież to jest stwierdzenie idioty. Jak film, który w nazwie ma "the movie" może nie być filmem, już nie mówiąc o tym, że to zwykły dokument.

"Nawet jeśli to jest film to propagandowy i nie dodajemy" - To stwierdzenie to już jest poza wszelką skalą głupoty, bo jeśli hipotetycznie przyjmiemy, że to film propagandowy (a nim oczywiście nie jest) to na tym portalu jest owy gatunek i nic nie przeszkadzałoby w podpięciu go pod niego.

Widać, że ktoś po prostu ma jakiś problem osobisty z tym filmem.

"Jak za komuny dyktat jednej słusznej partii"

użytkownik usunięty
cold_dog

Chyba w ogóle nie oglądał tego filmu, bo jest zaskakująco obiektywny, znałem nawet kuca który go nie lubił.

Last_Ronin

Fajny, kuriozalny filmik - ja chętnie bym na jedynkę ocenił, powinien tu być.

jos_fw

Jak najbardziej. Ja "zminusuję" filmy o Bartoszewskim i Wałęsie ty o Korwinie i Żołnierzach wyklętych. Chodzi o to by film po prostu był, skoro powstał.

Last_Ronin

Strona przestał istnieć

Meghan_Green

Napisał, że tematy znikają.

Last_Ronin

Redakcja ustaliła że tej produkcji do bazy nie dodajemy. Co do znikających tematów na INNE, to w sumie jeśli przyjąć że produkcja ta jest spotem wyborczym (czy czymś tam innym niż film) a nie filmem, to jakby nie patrzeć temat o tym nie nadaje się na forum FILMY, zatem nie powinien być usuwany z forum INNE, no chyba że jest dodawany w formie SPAMU, natrętnie.

patkot28

Korwin The Movie to film. Nie jest to spot wyborczy bo nie ma ponadgodzinnych spotów. "Redakcja ustaliła"... - film mieści się w definicji filmu i powinien zostać dodany do bazy. Nie będę się o to bił, już 2 razy go dodawałem ale to jest kompletnie bez sensu, że nie można dodać jakiegoś filmu bo "redakcja ustaliła". Rozumiem, że nie dodajemy pewnych filmów typu xxx czy samoróbek ale bez przesady. Ciekawi mnie tylko dlaczego podjęto taką decyzję, ale tego już nigdy się nie dowiemy.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Last_Ronin

Moim skromnym zdaniem, to nie jest film, lecz vlog, lub coś pod to miano podchodzące.

Last_Ronin

Powinien być, jest to typowy film dokumentalny.

draugr

ale na tym portalu administratorzy to tępe pały i ustalają własne zasady

Last_Ronin

No filmweby, smarujcie odwłoki, weszło na wykop, zatem zbliża wam się kolejny odpływ ludzi na IMDB, reklamami już usprawniliście to teraz ideologiczną cenzurą podreperujcie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niniwa1974

niniwa1974 Rozumiem że filmu nie widziałeś...?

Lupus_Regis

próbowałem, na youtube, ale to wysiłek ponad ludzie możliwości.

androgenius

Dopóki tego filmu nie będzie, nie zamierzam korzystać z filmwebu, tylko IMDB, bo usunięcie tego FILMU to prostacka cenzura. Nie może tak być, że jakiś pajac usuwa film, choć w ogóle go nie obejrzał, bo mu się wydaje, że to jest spot, co jest totalną bzdurą.

Andrrzej

Ja się stąd wyniosłem już po akcji z reklamami, teraz zaglądam tylko jak mi się przypadkiem kliknie, może raz na tydzień.Chyba całkiem zablokuję domenę...

Last_Ronin

Znalazłem streszczenie filmu

1990r - Próba odwołania JKM ze stanowiska prezesa Unii Polityki Realnej
1995r - Odwołanie JKM ze stanowiska prezesa Unii Polityki Realnej
JKM wraca na stanowisko prezesa UPR - frakcja konserwatywna, skonfliktowana z JKM, na znak protestu, opuszcza UPR i zakłada nową partię o nazwie Stronnictwo Polityki Realnej
1997r - JKM składa rezygnację z funkcji prezesa UPR
1999r - JKM ponownie obejmuje funkcję prezesa UPR
2002r - JKM ponownie składa rezygnację z funkcji prezesa UPR
2005r - JKM zakłada nową partię o nazwie Platforma Janusza Korwin Mikkego
2007r - JKM startuje do Sejmu z list Ligii Polskich Rodzin
2009r - JKM występuje z UPR po tym jak partia udzieliła absolutorium prezesowi tego ugrupowania, Bogusławowi Witczakowi
JKM wstępuje do Platformy Janusza Korwin Mikkego
JKM przekształca Platformę Janusza Korwin Mikkego w Wolność i Praworządność
2011r - JKM zakłada nową partię o nazwie Unia Polityki Realnej - Wolność i Praworządność
JKM zmienia nazwę partii z UPR - WiP na Kongres Nowej Prawicy
2015r - JKM zostaje odwołany z funkcji prezesa KNP w wyniku konfliktu z frakcją konserwatywną - prezesem KNP zostaje Michał Marusik
JKM zakłada nową partię o nazwie Konfederacja Nowej Polski
2016r - JKM zmienia nazwę partii z KORWiN na Wolność
2017r - Niezależnie od tego jaki ośrodek przeprowadza sondaż partia Korwina zaciekle walczy z partią Razem o ostatnie miejsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones