Może mi jakiś pracownik portalu wyjaśnić w końcu te różnice w ptk, które się różnią u praktycznie U każdego użyszkodnika między zakładką materiały a tabelą statystyk? Kiedyś to było przejrzyste i klarowne i wiedziałem jak mi punkty lecą, kiedy i w jakim miesiącu, teraz nawet nie wiem czy mam cokolwiek dodawać i czy jakaś stagnacja się tam nie wdała, mimo akceptacji materiałów. Bzdura jak nic, prosta piłka, chcę wiedzieć co i jak, bo dzisiaj to będzie ostatni materiał jaki dodaje i przenoszę się na FDB jak reszta. Pozdrawiam.


667 w rankingu wszechczasów (5 600 pkt)
109 miejsce w kwietniu (57 pkt)
Punkty uzyskane przez ostatnie

a w tabeli 5493

Są użytkownicy którzy w jednym i drugim mają różnice kilku tys ptk

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

No właśnie też się tym zirytowałam. Nikt nikomu nie ubliżył a, że z przekąsem to przecież żeśmy wszyscy się z tego śmiali.
A Wujo przyznaje Ci 100% racji tylko teraz pichci w kuchni i nie może podejść:) no i że dawnami są .

nina2001

O czym był ten temat?

Kate_Bennet

Temat założył Wujek po to żeby zaakceptowali kontrę z odc serialu.

nina2001

Aha to już wiem, który to.

Kate_Bennet

... a podróbka Chemasa szaleje od 2 miesięcy...

KRCK

A jak.

Kate_Bennet

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Niewybaczalne+niedopatrzenie,50698 7#post_15799660

KRCK

Trolle przejmują portal. Szamb zasiądzie na tronie i będzie im miłościwie panował.

Kate_Bennet

I ma już swoich błaznów. ;)

Kate_Bennet

I kloacznie pozdrowi wszystkich serdecznie :@ Feee!

Kate_Bennet

Szambelan już jest gotowy wskoczyć gdy tylko Giertych zejdzie na chwilę za potrzebą.
http://i.imgur.com/KbyPm.jpg
Przygotował też już projekt ankiety, w której będzie pytał użyszkodników jak im się podoba nowy prezes:
http://images6.fanpop.com/image/photos/35700000/Grima-grima-wormtongue-35722126- 736-479.jpg

Marac

Sączy jad do ucha ;p

ZSGifMan

Trujące wyziewy prosto z szamba.

Marac

Siarkowodór ;)

ZSGifMan

Szambelanowodór

Marac

Hehehe ;)
Szambowodór ;D

ZSGifMan

O, i mamy idealną nazwę filmzjebowej trucizny!
Szambowodór!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Tam też slogan - "Film-zjeb® - przy nas poczujesz się inteligentny".

Marac

Hahaha!

" Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot twojego posiłku prosto na klawiaturę! "

;p

Marac

Potwierdzasz poprawność wzoru chemicznego?

https://drive.google.com/file/d/1WIfPiy6tYxD5N32R1RMwQnpvsuJm4J04/view

;D

ZSGifMan

BRUHAHA!
Cząsteczka szambowodoru jak żywa.

Marac

Hihi :)
Nasz pierwszy patent mamy w kieszeni!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

No ale tak trolle napędzają dzienni licznik kliknięć.. szkoda gadać.

nina2001

Zgadza się jak kasa u giertycha!

ZSGifMan

Zgłaszałam bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za banowanie użyszkodników, bez echa.

Kate_Bennet

Bo to jest dla nich "dobry" user, a Ty czy ja zły.

ZSGifMan

No chyba tak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Zaiste chwalić Maraca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Jak się wie co i jak dodawać to i więcej można.

Kate_Bennet

Ale takie zrobienie filmu po całości z obsadą i twórcami zajmuje min godzinę, a dla mnie to całe wieki i dodaję głównie nowe tytuły, bo jakieś dziesięć cykam w 20 minut.

ZSGifMan

Zartujesz? Dużo mniej niż godzinę. Kwestia wprawy.

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

No bez jaj, samo przeklejanie nazwisk i roli dla jakichś 50 osób zajmie z kwadrans, potem sprawdzenie numerów, potem reżysery, scenarzysty i inne chłopacy i dziewuchy...
Gotowce przeklejasz, bo ja mówię o robieniu od nowości, anie już kiedyś wysłanego czegoś.

ZSGifMan

" samo przeklejanie nazwisk i roli dla jakichś 50 osób zajmie z kwadrans"

No to chyba klejem "Plastuś"! Żartujesz?

Aż sprawdziłem - przeklejenie 10 nazwisk z IMDB na FDB zajęło mi 2 minuty, łącznie z ręcznym wpisywaniem tłumaczeń ról (więc mogłoby być jeszcze krócej).

No i weź też pod uwagę, że jakaś połowa z tych 7 tysięcy jest za recenzje, za które na FDB jest 80 punktów, a nie żenujące 6, jak na Filmzjebie.

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

Myślałem o tym już od jakiegoś czasu i jak znajdę chwile to sobie zaprogramuję bota i będzie się samo klepało, wtedy pogadamy, bo tak to u mnie słabo. Poza tym nigdy nie dodawałem na akord czy na potęgę, więc mam mało i treści i wprawa niewielka, a FW nie zachęcał nigdy mnie do większego wkładu i recenzje bardzo chciałem kiedyś pisać, ale po tym jak traktowali moje opisy fabuły darowałem sobie całkowicie...

Poza tym czasu mam niezbyt wiele (a jak już mam, to wolę spożytkować na co innego;) i widzę, że bankowo mniej od Ciebie, więc i efekty takie, a nie inne.

ZSGifMan

"mam mało i treści i wprawa niewielka"

No toteż właśnie to mówię. :)

"recenzje bardzo chciałem kiedyś pisać, ale po tym jak traktowali moje opisy fabuły darowałem sobie całkowicie"

Akurat o weryfikacji recenzji na Filmzjebie złego słowa nie mogę powiedzieć. Recenzje weryfikuje wyłącznie Dorota i robi to świetnie. Od niej byś nie dostał żadnego idiotycznego odrzutu, jakie podobno zdarzają się przy opisach.

Tylko ta punktacja... Brawa dla kretyna, który zadecydował, że recenzja jest warta tyle, co przeklejenie 12 nazwisk z IMDB.

Marac

" co przeklejenie 12 nazwisk z IMDB "

Na to też był sposób ;D
Jak mnie wkurzyli pewnego pięknego dnia, to zrobiłem sobie listę i w jednym filmie dodałem z jakieś 45 osób obsady i ekipy w... 45 dni w 45 kontrach!!!
Jak mnie pytali: dlaczego??? to mówiłem łagodnym głosem, że mi się przeglądarka zacięła i tylko tak mogłem dodawać ;p
Po jakichś kilku pojedynczych akceptacjach chyba przysłali "Żarłacza" i on szarpnął resztę na raz! I miałem zamiast 22 pkt... 45! ;D
No, ale to było na raz, bo już nie miałem później zdrowia na takie numery...

Wisi mi jeszcze ze 110 kontr tutaj, od 2-3 miesięcy nic nie dodaję, a Ty?

ZSGifMan

No kamą... Ale przecież jakbyś dodawał przez te 45 dni normalne kontry po - powiedzmy średnio - 10 nazwisk, to miałbyś 450 punktów a nie 45. OK, rozstrzelone na przestrzeni 2 miesięcy a nie jednego dnia, no ale jednak... Nie widzę sensu w tym co opisujesz - chyba że chodziło po prostu o chęć robienia sobie z nich jaj.

"nic nie dodaję, a Ty"

Przez te kretyńskie limity ja mam mnóstwo już przygotowanych kontr do obsad zapisanych w pliku tekstowym. No i to sobie wykańczam, bo żal mi tak olać - zrobiłem już robotę przygotowując je, no to już dodaję. Ale powoli się kończą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Aha, no to prawda, że jakbyś dodał 45 osób w 3 kontrach to miałbyś 26 pkt a tak miałeś 45. Ale przez 45 dni mogłeś dodać 45 normalnych kontr, gdyby miały średnio po 10 osób, to zarobiłbyś 225 pkt (wyżej się pomyliłem, bo jest 5 pkt za 10 osób).

Marac

OK, spoko :)
Ja to wszystko wiem, tylko jak pisałem wiele razy wcześniej nie dodaję tu na hurt, tylko rzadko i tylko to co chcę widzieć, a akurat nie ma! To był jeden film i jego obsada, pies z kulawą nogą się tym przez parę miesięcy nie interesował, bo sprawdzałem, no to cyknąłem tak, żeby wydoić jak najwięcej ;)

ZSGifMan

A, no tak, z takimi zastrzeżeniami to ma sens, rzeczywiście. Hehe...

Marac

Poszedłem za Twoim wzorem, radą i przykładem, a że nie jestem tak szybki i wprawny, to... odpaliłem bota! Przygotowałem mu listę w jakieś 2 minuty (też automatem;) a on dodał mi 23 reżyserów serialu w jakieś około 15 sekund! ;D
Ja to tylko wzrokowo skontrolowałem i zatwierdziłem :)) Malinowa robota siedzieć i się gapić ;)

Zaraz będę mielił z jakieś 120 osób obsady, to powiem ile się zeszło...

ZSGifMan

Super, brawo. Też nie raz o tym myślałem, ale nie jestem niestety tak wprawny, żeby sobie bota napisać. :)

Marac

Dzięki, dzięki ;)

Uff...
Najdłużej jednak na przygotowanie list się czasu zeszło, bo automat się uwija jak poparzony, tylko mu trzeba treści przygotować i potem sprawdzić w tym formularzu.
Tak więc 131 pozycji obsady poszło w sumie w 1 godzinę 30 minut! Zawarło się w 5-ciu osobnych kontrach. Wcale nie było tak szybko jednak, ale musiałem trochę sprawdzać ludzi w bazie i tłumaczyć nazwy ról z francuskiego...
Mam jeszcze chyba z 70-80 osób, ale to jakieś pacynki od świateł i włosów czy innych dupereli i nie wiem czy mi się chce ;p

ZSGifMan

Eeee.... to dupa nie bot, jak mu musisz najpierw przygotować dane. To żaden zysk prędkości, samo CTRL+C/CTRL+V sobie automatyzować. Dobry byłby taki, któremu możesz wrzucić linkę do IMDB, linkę do FDB, a on sam wszystko przeklei - Ty potem tylko sprawdzasz, dopasowujesz numerki, tłumaczysz role i voila. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones