użytkownik usunięty
Robaczek_12

Tutaj poszperaj.
http://www.filmweb.pl/settings/notifications

Już sprawdzałam nic nie ma w ustawieniach.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Nie można, ale można kogoś ignorować, jeśli się potrafi. ;) To nic trudnego.

No,no i chyba własnie tak zrobię ;) ale jednak powinna być taka funkcja, niektórzy użytkownicy potrafią nawet "prześladować" poprzez wypowiedzi...

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Bo to wypowiedzi powinny być dostępne tylko dla modów. Co mnie obchodzi czy ktoś jest trollem i tak skończy jak powinien.

To też, wypowiedzi widoczne tylko dla niektórych, ale blokowanie użytkownika też by się przydało, bo to wiadomo, może wpaść na ciebie przypadkowo i nadal będzie pisać a w dzisiejszych czasach świrów nie brakuje...

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Blokuja tylko zalezy czy ktos umie bawić sie w zmiane IP.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Nie są w stanie nic Ci zrobić, więc jeśli posiadasz odpowiednią ilość zdrowego rozsądku, to zignorujesz takie osoby i tym samym udowodnisz, że jesteś od nich lepsza. I gwarantuję Ci, że ewentualny prześladowca szybko się znudzi jeśli nie dostanie od Ciebie odpowiedzi. Jeśli natomiast się nie znudzi - masz prawo złożyć na niego skargę.
Pozdrawiam!

I tak też zrobię, zignoruję.
Również pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Możesz ignorować, szkoda tylko, że tacy użyszkodnicy nie chcą ignorować spokojnych userów, ale trzeba lać na takich prymitywów

Robaczek_12

Blokowanie powiadomień: wchodzisz na swój profil i klikasz w "obserwowane" (na pasku pod nickiem). Następnie wybierasz temat z którego nie chcesz już otrzymywać powiadomień i go usuwasz z listy.

magmos

Tylko, że ja już w to wchodziłam i nie mam żadnych obserwowanych for a mimo wszystko przychodzą mi powiadomienia z tematów w których udzieliłam komentarza...

Robaczek_12

Jeśli inny użytkownik (tak, jak teraz ja) "podłącza" swoją wypowiedź bezpośrednio (!) do Twojej, to zostajesz o tym powiadomiona.

użytkownik usunięty
magmos

No i o to właśnie koleżance chodzi. Ona by chciała żeby nic nie przychodziło nawet jeśli ktoś się wypowie pod Jej postem, a tak się nie da. Ale tak jak pisałam wyżej można ignorować jeśli ktoś potrafi. ;)

Wystarczyło napisać o tym w pierwszym poście... zrozumiale i rzeczowo.

użytkownik usunięty
magmos

No ale ja zrozumiałam ;) Własnie napisała bardzo rzeczowo. Nic nie wspominała o tym, że ma temat w obserwowanych.

widocznie nadajecie na tych samych falach :D

użytkownik usunięty
magmos

Nie sądzę. Ja po prostu czytam ze zrozumieniem i jestem dobra z analizy.

jedno nie wyklucza drugiego. ale dość już spamu w tym temacie ;)

magmos

a co jeśli usuwam fora, które obserwuję i nie znika to w ustawieniach?

Robaczek_12

O boże kochana jak nie wiesz jak bardzo bym chciał by na filmwebie można było blokować niewygodne osoby i ich komentarze ...sam mam tez problemy z hejterami niestety

dj_carlos

Ah, no niestety....trzeba po prostu ignorować :)

Robaczek_12

Chyba nie masz na myśli Vachlla no nie ?? :D he he .

Vachell

Nie ;d
Już nawet nie pamiętam kto wtedy mi dokuczył, że aż postanowiłam się dowiedzieć jak się blokuje, ale chyba chodziło mi o jakiegoś "buldog" coś tam ;p

Robaczek_12

Ale ulga :) .
Pozdrowienia :) .

użytkownik usunięty
dj_carlos

Na czym polega wspomniany przez Ciebie hejting?

Z tego co tu zaobserwowałem, każdy kto się dotąd opowiedział za wprowadzeniem takiej opcji, w rzeczywistości miał na myśli krytykę z którą nie potrafił sobie poradzić oraz odmienne zdanie, którego nie był w stanie tolerować. Co jest dość śmieszne, biorąc pod uwagę że to forum dyskusyjne, którego podstawą bytu jest krytyka i konfrontacja odmiennych poglądów.
Oczywiście nie zarzucam ci takiego samego, żałosnego podejścia, stąd też moje pytanie - nie wykluczam, że stanowisz wyjątek i faktycznie masz problem z hejterami. Jestem autentycznie ciekaw jak ten słynny hejt na filmwebie wygląda i czy to na pewno hejt.

"Morda szmato", "morda planktonie", "lez planktonie", "mala obludna ciotka".
Istnieja na tym forum uzytkownicy, w ten sposob zwracajacy sie do innych.
Nie jest im obca "krytyka" wygladu drugiego uzytkownika, jesli ten ma siebie w avie. Opcja ignoruj, by sie przydala. Mysle, ze ta opcja, rowniez ograniczy tobie pole do popisu. Dlatego tak to krytykujesz, co ela?

użytkownik usunięty
michael_jackson_filmweb

Skąd wiesz jak jest hejtowany użytkownik dj_carlos?
No i przede wszystkim mylisz hejt z trollingiem, w dodatku ograniczonym wyłącznie do działu INNE. żadna z osób stosujących takie epitety nie stosuje ich wobec konkretnych, pojedynczych userów, tylko ogólnie wobec wszystkich.

>"Mysle, ze ta opcja, rowniez ograniczy tobie pole do popisu. Dlatego tak to krytykujesz, co ela?"
Dzięki, że pomogłeś dojść do sedna - bo to dobry przykład. Ja nikogo tutaj nigdy nie hejtowałem, tylko wyrażam krytykę i odmienną opinię. Jak wspominałem, są to podstawy polemiki.
Jeśli chciałbyś "ograniczać mi pole do popisu" no to ewidentnie należysz do osób opisanych wyżej. Nie rozumiejących do czego służy forum dyskusyjne, pozbawionych dystansu, nie radzących sobie z krytyką (nie wnikam czy z braku wiedzy czy rozumu), z tego względu chcących uczynić z niego kółeczko wzajemnej adoracji. W takim przypadku postulaty dotyczące opcji ignoruj są kompletnie niedorzeczne.
No bo przecież nikt nie będzie zmieniał stałej od zawsze dla całego internetu formy forum dyskusyjnego tylko po to żeby zrobić dobrze garstce tutejszych pionków, które nie są zainteresowane dyskusją tylko szukaniem kolegów, łechtaniem swojego ego czy tam innymi formami robienia sobie dobrze.

"Skąd wiesz jak jest hejtowany użytkownik dj_carlos? No i przede wszystkim mylisz hejt z trollingiem, w dodatku ograniczonym wyłącznie do działu INNE. żadna z osób stosujących takie epitety nie stosuje ich wobec konkretnych, pojedynczych userów, tylko ogólnie wobec wszystkich."

A gdzie ja napisalem, ze wiem jak jest hejtowany?
Podalem przyklady, jak zachowuja sie pewni uzytkownicy, w stosunku do INNYCH. I taka opcja, jest slusznym kierunkiem.

Po pierwsze, nie napisalem, ze tak bym uczynil.
Po drugie, twoja egzystencja na portalu filmweb, polega na czepianiu sie, czym sobie narobiles uzytkownikow niechetnych tobie. Ty prawie do wszystkiego masz jakies "ale".
Po trzecie, jestes prowokatorem elus, i dobrze o tym wiesz.

michael_jackson_filmweb

Hehe dobrze mu przygadałes/AS :D

michael_jackson_filmweb

Jakim cudem go ominęła blokada?? xd

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Znalazlem cię w necie. Wiem jak wyglądasz.

buhaha ;d

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Nie żartuje.

Co to za szukanie ludzi po netach? ;p

michael_jackson_filmweb

Bo nie ma swojego życia i próbuje zabić czas pisaniem pierdół w necie? ;d

Robaczek_12

Moze szuka dziewczyny? ;p

Spooko, możesz rozesłać wszystkim o fw hyhy ;d

użytkownik usunięty
Robaczek_12

A chcesz wiedzieć czy trafiłem?

Nie, narka ;d

użytkownik usunięty
Robaczek_12

No tego sie nie spodziewalem Robaku.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

To jest robak https://www.youtube.com/watch?v=iYJA5RMDygU

Jeszcze sobie zwal :*

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Juz to zrobilem.

Robaczek_12

ela jest przeciez nieszkodliwy.

Robaczek_12

Nie wiem za co mialby dostac blokade xD

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Powody mogą być dwa - ma rację albo ból dupy użytkowników wywołany krytyką i/lub odmiennym zdaniem nie stanowi powodu do blokowania.

nikt nie pisze o odmiennym zdaniu czy rozmowie na argumenty, tylko o zwykłym hejterstwie. Naucz się odróżniać te określenia...

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Chyba się pogubiłaś - spytałaś jakim cudem nie zostałem zablokowany, więc ci odpowiedziałem.

Ale ja potrafię odróżniać te określenia - w przeciwieństwie do wypowiadających się. Jeśli się mylę to dlaczego padają tu same niejasne hasełka, zamiast konkretnych przykładów? Skoro ktoś postuluje coś tak niedorzecznego jak możliwość prywatnego cenzurowania publicznego forum według własnego widzimisię, no to chyba ma jakiś konkretny powód?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones