Inne strony chodzą elegancko a tutaj ostatnimi czasy strasznie wolno a zaczęło się od wprowadzenia powiadomień(obserwowanie tematów)bezpośrednio na filmwebie(prawy górny róg).

aronn

Nie wiemy. Jaką masz szybkość łącza? Jakiej przeglądarki używasz? Masz zainstalowanych dużo bajerów / pasków zakładek w przeglądarce?

patkot28

Szybkośc 6,przegladarka Mozilla firefox

aronn

Czyli to raczej wina portalu, bo jak dla mnie łącze masz szybkie, a przeglądarkę najlepszą z możliwych (także ją mam hehehe :-)

patkot28

No masakra,ten portal jest przeładowany(tyle ostatnio bajerów wprowadzili).

aronn

Ale faktycznie od trzech dni coś niepokojącego się dzieje. Tak jakby serwery się krztusiły. Tylko dziwne, że tak nagle wyskakują takie problemy. A utrudniać, to utrudniają przeglądanie strony, bo często przeglądarka przerywa połączenie, wywalając błąd. Może ktoś z administracji mógłby naświetlić w czym może być problem? To na pewno nie sprawa jednego użytkownika/łącza - próbowałem na różnych konfiguracjach.

Eridor

Niestety u mnie od wczoraj występują podobne problemy. Weryfikacja w takich warunkach to istna katorga. Kontrybucje się nie doładowują i co chwila wyskakują jakieś błędy.

Earl_Grey

U mnie podobnie, ale z dodawaniem materiałów i też od wczoraj...

Earl_Grey

Mam dokładnie to samo, przez ostatnie kilka dni udało mi się zweryfikować zaledwie kilka kontrybucji. Myślałem że to u mnie coś nie tak. Teraz wszystko jest już jasne :). Ciekawe jak długo to potrwa...

ypencjuszek

no u mnie tez to samo ....

promil77

Nic z tego nie rozumiem... Po raz pierwszy u mnie (i z tego co widzę - tylko u mnie :-) - Film Web działa BEZ ZARZUTU :-))) Nie wiem czy mam komuś dziękować czy coś :D

patkot28

Nie u ciebie jednego. Ja też - tfu, tfu - nie mam żadnych problemów. Ba, nawet poczta działa mi jak należy (póki co:P).

Freeman47

To jest nasz już 3 muszkieterów, bo mnie nie działa tylko przelicznik statystyk. A tak to gra i śmiga :)

Robert831231

<piwo>

:D

użytkownik usunięty
Freeman47

W takim razie Tequilę proszę, ale tą do picia, nie tą niską piękność xDDD

Chcesz Tequilę Sunrise czy może Tequilę z Bonettim? :D

użytkownik usunięty
Freeman47

Bardzo proszę Tequillę Sunrise z nutką młodego Mela z wafelkiem czekoladowym.

Młody Mel niestety jest niedostępny, ale za to mogę zaserwować powiew współczesnego Schwarzeneggera :)

http://www.workoutweights.net/wp-content/uploads/2011/07/arnold-schwarzenegger-f at.jpg

użytkownik usunięty
Freeman47

Wybacz, księżniczko, lecz ja nie gustuję w starych smakach, moje podniebienie zdecydowanie woli nowoczesne i młode tequile... to nalej mi Tilę w takim razie.

Niestety, poszukując młodego Mela mój bar zbankrutował i obecnie jestem w stanie zaserwować wyłącznie wodę z kranu ;)

Życzy sobie Pani?

użytkownik usunięty
Robert831231

A piwo dla mnie będzie? xD Wszystko działa ok, tylko zdjęcia się czasem wolno ładują.

Problem mam inny: nie ładują są fotki w galerii, ale to nie ważne :-)

To jest nas co raz więcej, za niedługo będzie nas może siedmioro wspaniałych :) Freemana pytaj on jest barmanem na tym dancingu xd

Robert831231

- Freeman47
- patkot28
- Robert831231
- I_Am_Dexter_Morgan

Z Trzech Muszkieterów zrobiła się Fantastyczna Czwórka :)))

Freeman47

Tylko kto będzie "COŚ"?

Robert831231

Eeee.... Nie wiem :)

Ale nie ma co się zastanawiać, bo jak się okaże, że komuś też FW śmiga aż miło, to wtedy z Fantastycznej Czwórki zrobimy się na Szybką Piątkę (Fast Five) xD

Freeman47

Ale tak czy siak do 300 nam daleko Dom:)

Robert831231

Ty nie filozofuj O'Conner, tylko wyciągaj swoje taczki z garażu i urządzimy 10-sekundowy drag do stodoły i z powrotem :P

Tylko szybko, póki jesteśmy (po wpisie CYKooora) Szybką Piątką, bo ktoś się jeszcze dopisze i będziemy wtedy szóstką Mighty Morphin Power Rangers.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Freeman47

Może to i lepiej, a może będziemy 7 samurajami :)

Robert831231

Eeee.... Chyba nie, bo coś nikt nie chce się przyznawać, że fw mu śmiga ;)

Czemu nie przystąpiłeś do wyścigu swoimi taczkami? ;) Przegrałeś walkowerem przez to :P

Freeman47

I znowu byś oszukiwał jak za pierwszym razem, gdzie wygrałeś minimalnie, a później bym usłyszał "Nie ważne czy wygrywasz, o metr czy o km, wygrywanie to wygrywanie" BLA BLA BLA Dom :)

Robert831231

Będziesz mi to wypominał do końca życia O'Conner. A tak w ogóle to Mia już urodziła? Kiedy robisz chrzciny?

[EDIT]
Dobra O'Conner, ja idę kimać. Mam nadzieję, że jak się obudzę jutro gdzieś o 11:00, to mi kontr nie podpieprzą do tytułów, które oczekują mi na zapis :)))

Freeman47

U mnie też wszystko śmiga bez najmniejszego problemu. Czasem w skrzynce ukazują się zalegające wiadomości "widmo" :) ale ogólnie szybkość wczytywania bez zarzutu.

aronn

U mnie od kilku dni tak samo, prawdziwa rzez. Ale wszystki inne strony chodza normalnie.

morgoth_1973

No słuchajcie to mnie trochę uspokoiliście,tak jak wspominaliście od jakiś 3,4 dni...

aronn

Przy okazji znowu szwankuje poczta i powiadomienia. Oby Mikołaj pod choinkę przyniósł temu portalowi jakichś wykwalifikowanych informatyków a nie tych z łapanki.

gennie85

To nie wina informatyków, tylko zapewne sprzętu lub łącza. Ale jestem pewny, że monitorują stale wydajność portalu, i niedługo jakoś wszystko zoptymalizują

Eridor

Ty tu chyba nowy jesteś, skoro masz w sobie tyle optymizmu :)

Nie jest tajemnicą, że portal się sypie i to od kilku miesięcy. I to też wina informatyków, bo gdyby zrobili kilka swoich magicznych sztuczek może coś by działało poprawnie. A tak co dwa dni ktoś zakłada temat o tym jak jest źle. I nie miej nadziei, tu się odwala fuszerkę a nie pracuje :)

gennie85

Nowy nie jestem, od dawna korzystam z fw ;)
Owszem, są problemy z trollami, nabijanymi ocenami itd, ale nie kojarzę, by były aż takie problemy z dostępem

Eridor

Od trzech dni jest masakra!

Eridor

Chodziło mi o to, że jesteś nowy na forum.

I uwierz. Tu od miesięcy są problemy. Wystarczy przejrzeć tematy, by zobaczyć jak wielu userów się skarży.

aronn

od dwóch dni strony filmwebu się nie ładują, połączenie z portalem jest co chwilę resetowane. TOTALNA PORAŻKA ZNOWU. Dobrze, że pełno reklam jest. Jak ten portal ma się rozwijać, jak użytkownicy są ciągle lekceważeni ?

beti

dobre pytanie

aronn

Zamula? Przecież to prawie nie działa! Strony filmów się ładują po kilka minut, a gdy próbuję ocenić, to wyskakuje błąd. Po kilka razy muszę próbować.

Kung_Fu_Master

Myślałem, że tylko ja mam taki problem. Nie dość, że trzeba czekać nawet minuty to UWAGA nie zawsze załączy. Kilka razy odświeżanie i może za 10 razem pomoże. Istna tortura nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem na tej stronie. Owszem czasami coś było na rzeczy, ale nie tak jak od trzech, czterech dni. Masakra. Z FW korzystam już z 6 lat chyba i to co ostatnio robią z tą stroną to istny wulkan. Kto tęskni za starym FW?

bandofbrothers

Ja mam namiastke starego w postaci skórki bordowej,która uwielbiam a białej nie trawię!

aronn

To oczywiście wina waszych przeglądarek, waszego internetu, waszych rodziców ale na pewno nie strony

katedra

A ja myślę że to wina twoich głupich pytań. Za dużo ich zadajesz i portal doznał załamania ;)

Earl_Grey

To wszystko wina użytkowników, to na pewno oni sabotują portal

katedra

Dlatego już Ci chyba pisałem, byś się zlogował :) System niszczysz :D

patkot28

Chomiki w bębnach nie nadążają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones