Piszę o tym już trzeci raz. W tym tygodniu. Po raz trzeci wykasowali całą moją aktywnośc na forach. Za pierwszym razem poszło 600 wpisów.

Niech ktoś z rządu się w końcu wypowie.

_Garret_Reza_

To są żarty , przecież miałeś bardzo dużo trafnych wypowiedzi na temat filmów.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Niestety Władza nie rozmawia z Ludem :( Taka jest prawda. Oni mają Cię za przeproszeniem w... :(

Przepraszam- A pan kto? Jeszcze plebs, czy już senator?

użytkownik usunięty
Jimmy

Przyszły dyktato... to znaczy prezydent Polski :)

Hehe.... żarty, żartami, a ja pytałem całkiem poważnie.

W końcu trzy tzw. ŁBY do czegoś chyba zobowiązują i raszey mają swoją przynależność.

Pozdrawiam, Pana Lorda :)

użytkownik usunięty
Jimmy

Ja tylko żartowałem :)
A moje trzy łby tutaj guzik znaczą :)

Pozdrawiam :)

Jimmy

Spokojnie Jimmy, Bartek jest swój :)

_Garret_Reza_

Ja, wiem :)

Co to za władza niby? Kto by chciał mieć niby taką władzę na którą każdy narzeka? To my ich mamy w dupie a nie oni nas Bartku. To już chyba nawet bracia Kaczyńscy mają łatwiej.

_Garret_Reza_

nie rozumiem o co tu chodzi, wnerwiłam się trochę, bo moje komenty też przy okazji spalono - nie rozumiem tej sytuacji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kagan

Cześć, Kagan!

Dzięki za przysłowiowe 3 grosze.


Nasze pyskówki, puszczam w niepamięć :)

Kagan

Kilkuliterowe?:)

_Garret_Reza_

Też :)

Kagan, chyba nadal gniewa się o tą spinkę pod Morricone :)

Zerknij temat niżej/wyżej!

Jimmy

tą, TĘ*.... wszystko jedno

Jimmy

Spostrzeżenie o długości postów nie miało nic wspólnego ze spinką pod Morricone. Prawdę mówiąc dotyczyło nawet w większym stopniu Garreta, z którym "spinek" sobie nie przypominam ;-) (oj zdarzało Ci się Garret, zdarzało prowadzić np. z Uzim "dyskusje" z postami po jednym słowie).

Koncyliacyjną postawę Jimmy'ego biorę zaś za dobrą monetę na przyszłość :-)

Pozdrawiam

_Garret_Reza_

Imponujące że po czymś takim nie przerzuciłeś się na imdb :)

Pieniak3

Znaczy, konto na imdb, nawet część ocen przeniosłem, ale ja tam tylko w gwiazdki klikam. O wiele wygodniej jest tam z ocenianiem odcinków seriali. Na fw w ogóle tego nie robię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones