Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

chemas

I słusznie.

ramsay2

Jest jeden Vafel, się mocno udziela, ale to tylko vafel

chemas

Vachell ma jeden.
Póki co.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
chemas

Ale komu?

ramsay2

waflowi

chemas

Aż tak? xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ramsay2

nie mój, najlepiej jakiegoś goryla

VacheIl

Masz tak c#ujową mordę, że mogła by służyć jako cel na strzelnicy.

filmweb

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd: powiadamiacz tv jak nie działał prawidłowo od kilku dni, tak w dalszym ciągu nie działa!

Od kilku dni wyświetlają się tam jakieś białe/szare paski niezaładowanych tytułów.

hando

Tytuły wyświetla, ale tak jak piszesz, szary pas pojawia się w godzinach emisji oraz kanale, na którym ów film poleci. Wygląda to tak żałośnie, jakby użyli korektora w taśmie i wymazali -_- W ogóle sama zakładka "chcę zobaczyć" jest prymitywna po innowacjach. Wcześniej listę rozwijałem i wszystkie filmy sortowałem na jednej stronie, a teraz wiadomo jak jest. Wszystko co było czytelne przepadło. Teraz obejrzę film, ocenię i tyle. Odwiedzenie portalu nie należy już do przyjemności.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aanonn

Oceniać można też tu: http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D
A na Filmzjebie niech ostatni zgasi światło.

aanonn

Niestety, sprawdziłem po raz kolejny dzisiaj: wbrew temu co piszesz, nie wyświetlają się również tytuły filmów i seriali, a więc całe kolumny dotyczące poszczególnych pozycji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

Sądząc po czasie oczekiwania na Twoją odpowiedź, Ty masz jeszcze mniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

A czemu go jeszcze nie zbanowali?

hando

I to jest dobre pytanie, na które zapewne nigdy nie poznamy odpowiedzi...

filmweb

pytanie: da się jakkolwiek znaleźć swoje wypowiedzi na forum czy w dyskusji pod filmami, inaczej, niż przez google?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Blogi proszę Państwa, blogi tuż po wejściu w profil...

Zakładka wypowiedzi.

Czekamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Oto rzeczy, które powinniście dodać/przywrócić, aby był chociaż jeden procent funkcjonalności starych profili:
- przesunięcie zakładki ''ustawienia'' obok ''inne'', ''znajomi'' itd.
- zmniejszenie ikonek na profilu głównym.
- możliwość zobaczenia swoich ulubionych ''ludzi kina''.
- możliwość segregowania wedle uznania zakładek w profilu głównym.
- możliwość ukrycia wybranych zakładek w profilu głównym.
- możliwość zwiększenia/zmniejszenia liczby filmów/seriali/gier w danej zakładce w profilu głównym.
- możliwość zwiększenia/zmniejszenia liczby filmów widocznych na jednej stronie w zakładce oceny filmów.
- możliwość zobaczenia liczby obejrzanych filmów z danego gatunku/z danego roku.
- możliwość zobaczenia filmów z danego gatunku bez potrzeby wpisywania pierwszej litery w wyszukiwarce (w zakładce oceny filmów).
- zrobienie osobnej listy ''chce zobaczyć'' dla filmów i seriali, tak jak w starym profilu.
- opcja zobaczenia swoich wypowiedzi.
- ustawienie blogów jako strona główna na profilu.

Ale i tak prościej i lepiej by było jakbyście dali opcję wyboru pomiędzy starym, a nowym profilem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Witam, 2 pytania:
1. Dlaczego ciągle nie ma dostępu do ulubionych aktorów?
2. Dlaczego lista "chcę obejrzeć" nie jest wyświetlana na jednej stronie? Fajnie, że można to teraz filtrować ale po co zepsuliście coś, co działało i było czytelne?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Kiedy wróci możliwość otworzenia pełnej listy ulubionych aktorów i aktorek? Miałem mnóstwo osób dodanych do ulubionych i bardzo często z niej korzystałem i mi się przydawała, wszystkich nie byłem w stanie spamiętać, w profilu na dole "O MNIE" wyświetlają się tylko 6 najnowszych dodanych, nie można ani przewijać dalej (co byłoby korzystne) ani wczytać więcej (co było by jeszcze korzystniejsze) ani otworzyć pełnej listy (co byłoby najkorzystniejsze).
Jeśli ta opcja nie wróci to naprawdę słabo......jedna z bardziej przydatnych.
W każdym razie chyba raczej bardziej przydatna niż lista "nie interesuje mnie", która właściwie nie wiem po co ma prawo bytu i jest jak dla mnie na siłę, jak coś kogoś nie interesuje to tego nie ocenia...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

Wybacz, nie słucham gimbusów niezrównoważonych psychicznie i z problemami z agresją i masą kompleksów w swym smutnym żałosnym życiu, przez co muszą swoje emocje wylewać pod każdym komentarzem, co widać po komentarzach piszących pod każdym innym komentarzem nawet normalnym, weź sobie lepiej jakiś nervosil albo udaj się na terapię, lub odejdź na chwilę od monitora bo jak widać za dużo ci internet ;)

filmweb

z całym szacunkiem ale lista kanałów to solidny bubel nie ma super polsatu ale jak się wpisze tytuł filmu Odrzuceni to jest data godzina i kanał
Nie mogę tego kanału dodać do ulubionych.

giovanni50

Super Polsat już jest: http://www.filmweb.pl/program-tv/Super+Polsat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

Gimbusie a lekcje odrobione ??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

A zgłosić cie na hejt stop ??

giovanni50

Jeden z lepszych dowcipów jakie tu przeczytałem :D

filmweb

A co z możliwością alfabetycznego sortowania obejrzanych filmów?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VacheIl

Ty masz naprawdę chyba jakieś mocne zwalenie umysłowe......skoro nie potrafisz normalnie odpowiadać i rzucasz się z pazurami do każdego komentarza, no ale typowe zachowanie osóbki w necie która strzela herosa w necie bo w realu by od każdego po ryjaku dostała.

Rrouge

To jest bot, który oszalał i mu się program poprzestawiał

filmweb

Chromolę wasze "nowe funkcje".

Dawać mi narzędzia dzięki, którym będę miał jasno czarne na białym po wejściu w profil ostatnio ocenione filmy, najwyżej ocenione filmy, ostatnio ocenione gry, tytuły, które chcę zobaczyć i blog. Znaczy w ogóle dawać mi stary profil, na którym było wszystko pod ręką jasno i przejrzyście.

Dawać mi widok 100 ocen, które wyświetlają się w zakładce, a nie 25.

Reszta mnie wali. Walą mnie wasze facebooki, walą mnie ostatnie aktywności moje i znajomych (z którymi i tak poza tymi kilkunastoma userami nie utrzymuje prawie w ogóle kontaktu, więc jaki tu sens robienia z tego portalu drugiego facebooka) i ogólnie wali mnie cały Filmweb - portal, któremu poświęciłem około 7 lat na współtworzenie i który dzięki MOJEJ pracy stoi w tym miejscu, gdzie teraz.

Także środkowy palec całej ekipie czerwonych łbów. A oto drugi.

użytkownik usunięty
Freeman47

Też się dołączam.Teraz już są cztery środkowe palce.

Freeman47

Dobrze piszesz! Wygląd "mój profil" jest nie do przyjęcia. Przez tyle lat nikomu nie przeszkadzała ta prostota i przejrzystość, aż do ostatnich zmian. Często wchodziłem na profile przypadkowych użytkowników i podglądałem najwyżej oceniane filmy. Gdy opis filmu zaciekawił, dodawałem do mojej zakładki. Teraz wygląd profilu przedstawia się infantylnie, a sama zakładka "chcę zobaczyć" zniechęca do dodawania nowych pozycji. Zabrali datę dodania filmu do tej zakładki, a z sentymentem patrzyłem na najstarsze filmy i czekałem, kiedy w końcu puszczą w tv. Napisałem do redakcji Filmweb kilkakrotnie. Odpisał jeden redaktor informując mnie, że naniesione zostaną korekty, tak aby strona była zadowalająca dla użytkowników. A dla mnie najlepszym wyborem byłaby "stara wersja serwisu" i byłoby po sprawie. Na FB cofnąłem polubienie dla Filmweb, bo takiego FW nie sposób nadal lubić...

aanonn

Podpisuję się pod wszystkim. Chcemy starego profilu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GrzegorzLaguna

Raczej nierealne, poprawka - całkowicie nierealne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones