Nota ogólna społeczności filmwebu dla danego filmu - 7,4. Obok noty ogólnej, nota żeńskiej społeczności filmwebu oraz męskiej społeczności filmwebu, a więc możliwość zobaczenia, jak ogólnie głosowały na konkretny film kobiety, a jak mężczyźni. Bardzo bym chciał taką nowinkę zobaczyć kiedyś na portalu.

Logan_6

a obojnaki?

vince25xx

Zainterweniuj w tej sprawie.

Logan_6

Napisałem do prezesa wszystkich prezesów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Logan_6

Lepiej podział na kobiety, mężczyzn, ludzi oraz innych ;)
Wtedy mogło by być, bo dużo osób nie chce ujawniać płci.

Montago

Procent dotyczyłby tych, co podali swoją płeć. Proste.

Logan_6

Dobry pomysł. Takie coś jest już na imdb.
http://www.imdb.com/title/tt0068646/ratings?ref_=tt_ql_op_4

NORDBERG

O, proszę - nawet nie wiedziałem, bardzo fajnie

Logan_6

Tam jest nawet podział wiekowy mezszczyzn i kobiet. Wersja pro. Na filmwebie tego nie uswiadczysz. Chyba ze kiedys wprowadzą odpowiednik filmwebPRO np za 20 zł miesiecznie i beda WRESZCIE brali pod wglad opinie uzytkownikow tego portalu.

Logan_6

Powinien być jeszcze podział ocen ze względu na wyznanie i orientacje seksualną.

Logan_6

Świetne by było jeszcze rozróżnienie na miłośników i przeciwników szpinaku, wprowadzić ostre kryteria wiekowe, płciowe, polityczne i dowolnie inne. Tylko po co?

jos_fw

żebyś się pytał skoro nie wiesz dlaczego ^_^

Herushingu

uwielbiam takie inteligentne odpowiedzi. Możesz udzielić ich więcej?

jos_fw

Mogę ^_^

Herushingu

Nie rozczarowałeś mnie zatem

jos_fw

cieszy mnie to ^_^

jos_fw

Z ciekawości ? Żeby łatwiej było wyszukać filmy w naszym guście ? To chyba oczywiste...

NORDBERG

No widzisz, to wcale nie jest oczywiste. Np. pośród moich gustopodobnych jest sporo kobiet, których opinię niezwykle sobie cenię. Separcja płciowa na FW wydaje mi się zbędna.

jos_fw

i co ma to wspólnego do tego tematu? Nikt tutaj nie postuluje o zastępowanie jednego rodzaju statystyki inną, a o dodanie dodatkowej, bardziej szczegółowej, zawierającej podział ze względu na cechę, w tym przypadku płeć.

Herushingu

Masz kłopoty z dostrzeganiem związków przyczynowo-skutkowych. Uważam, że taka specyfikacja jest zbędna - to wszystko.

jos_fw

i co z tego? Najwidoczniej ktoś ma odmienne zdanie - powstanie tematu -, i skoro nijak nie wpłynie to na posiadane przez ciebie informacje odnośnie oceny to ta twoja opinia nie ma znaczenia.

Herushingu

Ależ nie, to Twoja opinia nie ma żadnego znaczenia. Jeślibym miał poprzeć jakiekolwiek kryteria podziału to byłaby to wysokość IQ - jedyne sensowne, ponieważ więcej łączy np. mnie z inteligentnymi kobietami niż z niezbyt lotnymi facetami. Niestety, z powodów technicznych rzecz trudna do zrobienia. Inne kryteria wydają się zbędne.

jos_fw

Nie zrozum mnie źle, osobiście mi jest to obojętne, bo i tak filmweb na tyle ssie, że czerpanie z niego informacji jest nieporozumieniem. Poza tym administracja jest znana z ignorowania użytkowników, zatem ten temat na pewno nie spowoduje wprowadzenia tejże funkcji.

Ale ogólnie uważam to za dobry pomysł, tym bardziej, że prawdopodobnie wiązałoby się to z dodaniem szeregu różnych kryteriów, patrz, imdb. A niektóre z nich mogłyby być użyteczne. W sumie kwestia płci też może mieć użyteczne zastosowanie w przypadku niektórych gatunków.

Herushingu

Podoba mi się Twój ton. Nie jest konfrontacyjny i ok. Nie zgadzam się z tym pomysłem, bo jest rozdrabniający - tzn. chyba nieużyteczny w sumie. Po co dzielić ludzi na kobiety i nie-kobiety? Czysta ciekawość? Co to za kryterium w sumie? A co do administracji FW - pełna zgoda.

jos_fw

Chociażby po to, aby zobaczyć, jak dany film oceniły kobiety, a jak mężczyźni - jak kogoś to nie interesuje, to nie korzysta z tej opcji i nie robi z tego problemu, natomiast cała reszta ma takie pomocne narzędzie i chętnie z niego skorzysta.

Logan_6

jakie pomocne narzędzie - do czego - do zaspokajania Twojej ciekawości? Szkoda na to roboty, sa poważniejsze rzeczy do zrobienia na FW, które leżą odłogiem od wielu lat. Mądre kobiety są bliższe mądrym facetom niż głupi faceci - to nie jest żadne narzędzie i nic nie da.

jos_fw

Brzmi to tak, jakby wszystkie rzeczy wprowadzone na filmwebie były niezwykle ważne, ze zmianą wizualną czarno-czerwonego filmwebu sprzed lat na biały i niezwykle pomocne każdemu użytkownikowi portalu. Dla mnie ta funkcja byłaby pomocna i wcale nie zawęża się do zwykłej ludzkiej ciekawości - niektórzy potrafią na podstawie takich informacji wycisnąć dużo więcej. Skoro inne sprawy na filmwebie leżą odłogiem, widocznie mało kogo one obchodzą , tak jak ciebie wprowadzenie proponowanego przeze mnie narzędzia.

jos_fw

"sa poważniejsze rzeczy do zrobienia na FW"

Jakie ?

NORDBERG

Żarty sobie ze mnie stroisz? Zerknij na wcześniejsze tematy - są dziesiątki usterek, niepotrzebnych funkcji, mnogość szlamu, przy braku odpowiedzi ze strony FW na podstawowe postulaty. A wy napalacie się ciekawością, jak też myślą kobiety i co lubią - jakbyście byli chłopcami. Mężczyźni dowiadują się takich rzeczy w inny sposób.

jos_fw

"A wy napalacie się ciekawością, jak też myślą kobiety i co lubią - jakbyście byli chłopcami. Mężczyźni dowiadują się takich rzeczy w inny sposób."

Wniosek totalnie wyssany z du.py, bo inaczej tego nie można nazwać.

Logan_6

A czy przewidujesz możliwość dodawania głosów dla osób które identyfikują się jako krzesło obrotowe?

tomaszjozefowski2884

A dlaczego by nie?

Sokrates

Różnorodność to podstawa każdego zdrowego społeczeństwa

tomaszjozefowski2884

Otóż to. Lepiej bym tego nie ujął.

Logan_6

Osobiście wolałabym kryterium wykształcenia i wieku.

MarKH

Nie mam nic przeciwko temu - wprawdzie od czegoś trzeba zacząć, a więc prosty podział ocen ze względu na płeć mógłby być dobrym początkiem do kolejnych modyfikacji i nowych kategorii.

MarKH

O! To by było ciekawe.

Logan_6

A potem jeszcze dla czarnych, białych ,Zydów ,indian ,Ameb i rozwielitek,Zmieńmy jeszcze bardziej wygląd filmwebu i zróbmy go jeszcze bardziej nieczytelnym

Danio31b

dokładnie.

Danio31b

Przesadzasz - wszystko ma jakieś swoje granice. Nieczytelny? Wystarczy jeden klik w niewielką ikonkę obok oceny głównej, aby rozwinąć pasek z małą tabelką - to są naprawdę proste i skuteczne rozwiązania.

Logan_6

Dla mnie od 3 lat filmweb zmienia się tylko na gorsze ,jeśli chodzi o wygląd ,ale co kto lubi

Logan_6

Ciekawy pomysł. Jestem za.

Logan_6

To moze od razu cale CV wpisywac?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones