Dziękujemy Wam za tak aktywny udział w dyskusji o nowym profilu użytkownika. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, znacząco zmodyfikowaliśmy zakładkę "materiały", mamy nadzieję, że jej obsługa będzie teraz dużo łatwiejsza. Ponadto na listach ocen Waszych znajomych możecie teraz włączyć wyświetlanie filmów, których jeszcze nie oglądaliście lub takich, które widzieliście oboje.

Na tym jednak nie koniec, obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, o które prosiliście. Już wkrótce wprowadzimy następujące nowości:
- na liście "chcę zobaczyć" pojawi się zakładka z filmami, które mają zapowiedzianą emisję w telewizji;
- na listach "oceny" oraz "chcę zobaczyć" w Waszym profilu oraz w profilach znajomych pojawi się możliwość przełączenia widoku do uproszczonej wersji, pozwalającej zmieścić więcej elementów na ekranie;
- wiele nowości na liście znajomych (m.in. możliwość sortowania po guście, zakładka z listą wspólnych znajomych)
- dodane zostanie oznaczenie przy użytkownikach, którzy są obecnie online.

Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom obsługa profilu stanie się znacznie wygodniejsza. Nadal liczymy na wasze cenne uwagi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Ależ mam tego pełną świadomość - nie jestem ostatnim naiwniakiem. Dlatego użyłem formy "musieliBY" a nie "muszą". I dlatego nie czekam na przeprosiny, które nie nadejdą, tylko zacząłem pakować graty.

filmweb

Rozumiem, że są zmiany (wszystko podlega zmianom, więc tutaj też oczekiwałem takiego posunięcia). Chodzi tylko o to, aby zmiany ewoluowały i przenosiły ze sobą najlepsze rozwiązania z poprzednich wersji strony. Moja prośba dotyczy zakładki Mój Filmweb - Chcę Zobaczyć. Naprawdę poprzednia wersja strony była super :) mogłem sobie raz w tygodniu sprawdzić, czy gdzieś nie ma dostępnego filmu ( TV, Kino, platformy streamingowe itp ) i wszystko sobie rozplanować. Chciałbym zapytać, czy będzie taka możliwość na nowej wersji strony i kiedy to nastąpi, bo bardzo mi tego brakuje w tej nowej wersji.

larvotto

"mogłem sobie raz w tygodniu sprawdzić, czy gdzieś nie ma dostępnego filmu ( TV, Kino, platformy streamingowe itp )"
Też mi tej opcji brakuje, ale powiedz mi, gdzie tam miałeś informacje obecności danego filmu w platformach streamingowych? Bo ja korzystałem z tej zakładki regulearnie i właśnie informacji o platformach streamingowych mi brakowało.

użytkownik usunięty
filmweb

"wiele nowości na liście znajomych (m.in. możliwość sortowania po guście, zakładka z listą wspólnych znajomych)"

Czyli drugi facebook -.-

Czy tych opcji nie było przypadkiem przed zmianami? Nie jestem pewien co do listy wspólnych znajomych, ale sortowanie po guście było na 90%

Majam92

Było, było... to teraz nie ma żadnego sortowania!

filmweb

Ok, poprawiliście trochę czytelność strony, ale powtarzam, że w sytuacji, gdy mam np. 600 kontrybucji z ludźmi filmu klikanie po 50 na stronie jest czasochłonne i zakrawa o kpinę. Poprawiliście wygląd, ale zabraliście opcję sortowania np. po dacie dodania. Ta opcja jest tutaj akurat przydatna. Zmiany w tym panelu powinniście konsultować z osobami dodającymi najwięcej bo bez ich wolontariatu w dodawaniu materiałów nic byście nie znaczyli na rynku.

Kniaz4815

Niech ludzie przestana aktualizować materialy. to jest najlepsze rozwiazanie. Tak po prostu.

Justyna_0288

A kto powiedział, że dalej dodaję? Sam nawoływałem żeby przestać. Skoro jednak coś tam poprawiają to warto jednak rzucić komentarzem. Przecież oczywistym jest, że nie wrócą do starej strony, ale niech chociaż poprawią ten zylc, żeby choć trochę dało się z niego korzystać.

Justyna_0288

To nie jest rozwiązanie, ja od chyba paru miechów nic nie dodałem,
lecz co z tego jak mi prawie 120 kontr wisi...
A najstarsza ze stycznia, ale 2017!

filmweb

Ludzie , jezeli chcecie im cos udowodnic i pokazac gdzie macie te zmiany, to przestancie dodawać materialy !!!! Jak beda mieli niezaaktualizowana bazę to może inaczej beda spiewać.

filmweb

Ufff ....- na liście "chcę zobaczyć" pojawi się zakładka z filmami, które mają zapowiedzianą emisję w telewizji;

Z góry dzięki !

dd7

oby pojawiło się to jak najszybciej

filmweb

1. Poprawcie to, że niektóre filmy (np. u mnie) w ocenionych mają datę 1970 roku, mimo, że jak wejdę w ten film, to ocena jest np. w 2016.

2. Nie działa aktualizacja dat ocen. Np. kiedy zmieniłem datę obejrzenia serialu, bo skończyłem sezon, tamten w profilu dalej jest ze starą datą. Czyli wygląda to tak, że 1 lutego odnoszę się do wydarzeń w serialu, które wtedy dopiero nas czekały. To nielogiczne, skoro chcecie robić profil na modłę portalu społecznościowego, takie coś powinno działać (np. gram sobie w jakąś grę i chcę się podzielić nowymi wrażeniami z nową datą, a w profilu dalej widnieje data, w której zacząłem grać.

LukaszJarosz25

3. To samo tyczy się dat oceniania od momentu zmiany wyglądu profilu użytkownika. Oceniam dzisiaj, ustawiam datę 20 kwietnia (data obejrzenia), a w profilu w zakładce aktywność i tak jest napisane "ocenił dzisiaj". Niby pierdoła, ale po mojemu powinno tam widnieć "wczoraj".

filmweb

Gdy przeszukuję swoją (lub czyjąś) bazę ocen przy użyciu filtrów (np po dacie produkcji) chciałbym widzieć liczbę wyników. Na ten moment nawet po użyciu filtra widnieje całościowa liczba ocen. Przywróćcie tę informację bo oczywiście była w poprzedniej wersji serwisu, której nas pozbawiliście.

Kniaz4815

O to to, dla mnie to jest najgorsza zmiana/błąd/bug (jak zwał tak zwał). Mam nadzieję, że nie tylko dwóm osobom to przeszkadza i FW to zauważy

Adr05

Mnie też to bardzo przeszkadza. Nie można sprawdzić ile danych gatunków obejrzeliśmy, albo właśnie filmów z konkretnego roku. Przecież ktoś kto ma dużo ocenionych filmów nie będzie przewijał listy i liczył sobie tego.

filmweb

Proponuję też wprowadzić zmianę, umożliwiającą użytkownikowi wybór tego, co będzie się pojawiać w aktywności. Bo np. strasznie mnie irytuje sytuacja, kiedy obok ostatnio ocenionych filmów widnieją quizy, w których brałem udział. A niestety, czasem człowiek zapomni, że teraz byle kliknięcie zaśmieca profil.

Nawrocki

No właśnie!
Jak kogoś "obserwuję" to widzę prawie każde jego kichnięcie, a ja bym chciał widzieć tylko co ta osoba oglądał za film!

użytkownik usunięty
filmweb

Ludzie dawać na FDB.PL

Już dałem ;)

Właśnie. FDB - portal przyjazny użytkownikowi. Można importować oceny z FW.

Marac

Jest tam forum?

KRCK

Jest ale cię nie zadowoli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

już zaglądam

chemas

Załóż, rozkręcimy temat muzyczny. ;p

KRCK

Właśnie chciałem się zarejestrować, ale coś stronka nie za bardzo chodzi

chemas

U mnie chodzi normalnie. :) Na razie nie rozglądałem się szczególnie dokładnie. Można zaimportować oceny, ale nie mogę znaleźć mojego pliku. :-/ Tak to jest jak się ma bałagan na dysku. ;)

chemas

Coś mi przemknęło, że zepsute jest logowanie z poziomu forum. Próbuj ze strony głównej. I na onet nie przychodzą e-maile weryfikacyjne (ale to już wina onetu).

Marac

No właśnie z głownej strony próbowałem

chemas

Opisz objawy, to zapytam w Twoim imieniu. Tam jest support, w odróżnieniu od FW.

Marac

Sorki, że się nie odzywałem. Dziaisiaj spróbuję się jeszcze ra zarejestrować.

chemas

Cześć Chemas, miło Cię widzieć! :)

KRCK

Witam, również

Marac

PS.
Wady:
*nie da się oznaczyć filmu jako obejrzanego bez wystawiania oceny
*właściciel nie planuje wprowadzać komci do ocen - tego na pewno nie będzie

Marac

to i tak mało wad

chemas

Plus te wyżej oczywiście.

Marac

PS. 2
Zalety:
*słowa kluczowe (można wyszukać wszystkie filmy, w których pojawia się dany koncept - oczywiście pod warunkiem, że ktoś go wcześniej dodał)

filmweb

Może wprowadzenie do ocen możliwości dodania pół gwiazki? ;>
Albo wyszukiwania filmów za pomocą ich czasu trwania? ;>

filmweb

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Właściciel Filmwebu, Artur Gortych, dziękuje społeczności FW za aktywny udział w dyskusji na temat nowych profili:

http://www.filmweb.pl/film/Dyktator-2012-614257/photos/332773

filmweb

Wspóltworzone wyglądają słabo do tego nie można zobaczyć sumy punktów tak jak niedawno ze np .w tym miesiącu 60 ogólnie 100 chyba już tego nie ma .

filmweb

Czy będzie możliwość zobaczenia "ulubionych" ludzi kina? Po co oceniać minimum 3 filmy żeby cokolwiek się wyświetliło? Ładne aktorki zbieram od ok. 12 lat, więc trochę szkoda.

filmweb

Wcześniej gdy klikałem na danego użytkownika mogłem od razu zobaczyć filmy które ocenił najwyżej...teraz zamiast 12 ocen ledwo widzę 2 ponieważ plakaty wywalone są na połowę strony.
Czy opcja "Najwyżej ocenione" jest w jakieś zmienionej formie w tym nowym wyglądzie? Brak czytelności profili sięga absurdu!

filmweb

Chyba od wczoraj nie działają rekomendacje, czy to też nowe ulepszenie?

filmweb

To jest takie proste. Naprawcie tylko to co zepsuliście. Czyli WSZYSTKO.

filmweb

Wiellkie dzięki, o losie. Ironia oczywiście ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones