Dziękujemy Wam za tak aktywny udział w dyskusji o nowym profilu użytkownika. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, znacząco zmodyfikowaliśmy zakładkę "materiały", mamy nadzieję, że jej obsługa będzie teraz dużo łatwiejsza. Ponadto na listach ocen Waszych znajomych możecie teraz włączyć wyświetlanie filmów, których jeszcze nie oglądaliście lub takich, które widzieliście oboje.

Na tym jednak nie koniec, obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, o które prosiliście. Już wkrótce wprowadzimy następujące nowości:
- na liście "chcę zobaczyć" pojawi się zakładka z filmami, które mają zapowiedzianą emisję w telewizji;
- na listach "oceny" oraz "chcę zobaczyć" w Waszym profilu oraz w profilach znajomych pojawi się możliwość przełączenia widoku do uproszczonej wersji, pozwalającej zmieścić więcej elementów na ekranie;
- wiele nowości na liście znajomych (m.in. możliwość sortowania po guście, zakładka z listą wspólnych znajomych)
- dodane zostanie oznaczenie przy użytkownikach, którzy są obecnie online.

Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom obsługa profilu stanie się znacznie wygodniejsza. Nadal liczymy na wasze cenne uwagi.

ZSGifMan

Dalej jest jeszcze odpowiedź: bo biały to normalny kolor. ;->>>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Ja mam lepszy przykład. To kim był Nelson Mandela?

"Eeee.... Afrykaninem!" odpowie lewak, cały dumny z siebie, że tak sprytnie wymyślił.

Tak? No to w takim razie kim był de Klerk?
( https://en.wikipedia.org/wiki/F._W._de_Klerk )

*pfffff* - mózg lewaka imploduje i czarna dziura wsysa go do środka po czym wyparowuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

"Euroamerykaninem!
Wtedy zostają jeszcze Azjoamerykanie, których haniebnie się nazywa teraz Azjatami!"

No ba!

" odpowiedź na to pytanie brzmi: Afrykanerem"

Moment moment... A Afrykaner to nie jest przypadkiem pejoratywne? I to tym razem naprawdę pejoratywne, bo ukute na potrzeby nazywania południowoafrykańskich rasistów? :-)

Marac

Kto by się tam białymi (strasznymi rasistami!) przejmował...?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Afrykanerzy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Kiedyś sporo się interesowałem tą tematyką i aż się włos na głowie jeżył, co tam się wyrabiało te kilka lat temu, a teraz zapewne jeszcze ciekawiej...
Nie jestem w stanie pojąć i nie mieści mi się w głowie jak trzeba mieć wielkie jaja, albo pusty łeb, żeby mieszkać tam dalej dłużej niż jakieś kilka miesięcy po 1994r.???

Takie sytuacje zawsze się powtarzają, gdy lewacy majstrują przy czymś co sprawnie działa od lat! Może nie najładniej zrobione, lecz skuteczne i to co się wyprawia dowodzi tylko tego słuszności.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Oprócz tego co większość ludzi wymienia, brakuje mi jeszcze jednej rzeczy, o której nikt nie wspomina. Może tylko ja to używałem przy wyborze filmu z mojej listy do obejrzenia, ale bardzo często sortowałem wg "% w twoim guście". W tej chwili nie ma tej informacji nawet na liście, a muszę przyznać, że gdy ma się przynajmniej kilkaset filmów ocenionych rekomendacje i "% w twoim guście" zaczyna całkiem sensownie działać.

Aesgareth

My bad. Po dokładniejszym przejrzeniu dyskusji, zobaczyłem, że nawet sporo ludzi o tym wspomina. Dużo rzadziej za to jest wspominane to, że zupełnie zniknęła lista filmów odrzuconych. Co jakiś czas do niej wracałem i usuwałem z niej niektóre produkcje, a teraz nawet nie wiem co na niej jest.

Aesgareth

Też było wspominane. Co więcej, ludzie hakowali system, używając jej do oznaczania innych rzeczy - na przykład umieszczali tam oglądane na bieżąco seriale. I teraz są w dupie.

Marac

Albo poprzez stopniowanie "chęci obejrzenia" oznaczałem sobie, czy film mam na dysku dekodera, czy nie i muszę go nagrać jak tylko będzie w TV ;) Mam nadzieję, że przywrócą tę opcję, bo przeglądanie programu TV pod kątem filmów 'chcę obejrzeć' jest trochę męczące.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Mam pytanie, czy w profilu gdzie sa oceny, można ustawić filtr ocenianych filmów według nazwy (czyli kolejności alfabetycznej)?

tojek

Brak takiej opcji.

tojek

a czy jest w planach udostepnienie takiej opcji?

użytkownik usunięty
filmweb

Wiecie gdzie ja mam wasze zmiany głeboko w dupie nie słuchacie krytyki i skończycie marnie

Właśnie założyłem konto na FDB i wygląda wszystko świetnie. Na filmweb będę wchodził jeszcze sporadycznie, by przejrzeć forum, ale z biegiem czasu pewnie coraz rzadziej. Wszystkich was gorąco zachęcam do tej zmiany i mam nadzieję do zobaczenia w nowym miejscu. A wszystkim ludziom odpowiedzialnym za to co się tutaj stało przesyłam wielkiego FAKA! :)

użytkownik usunięty
_wojti_

Na FDB ocenia się podobnie jak na starym profilu filwebu?Nigdy nie miałem tam konta.

Nie wiem za bardzo co rozumiesz przez podobne ocenianie. Załóż konto i sprawdź - nic nie kosztuje. Tu masz zestawienie różnic z podziałem na zady i walety:
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

użytkownik usunięty
filmweb

Wyświetla się niestety błąd przy próbie edycji profilu. Dostaję komunikat: Podana strona nie istnieje.

Pozdrawiam,
Rafał

filmweb

Od miesięcy dbałam o to, by przy każdym filmie była dokładna data jego obejrzenia. Gdy nie mogłam zaznaczyć w danym dniu, robiłam to jakiś czas później. Dziś weszłam na swój profil. Film, który obejrzałam bodajże 29 marca miał datę 23 kwietnia, gra z datą 3 marca 2017 miała datę z listopada 2017. Proszę to naprawić..

nampenda

Coś jest nie tak. Chciałem ostatnio sobie sprawdzić/zestawić moją bytność w kinie w poszczególnych miesiącach, bo zastanawiam się nad przedłużeniem Unlimited i jest coś pokopane z datami.

filmweb

Widzę, że wprowadzono (albo działa tylko u mnie) podgląd znajomych online.

Ponadto wczoraj, jak sądzę przez przypadek udało mi się wejść w skrzynkę odborczą, co jak rozumiem oznacza pracę nad jakże długo oczekiwaną skrzynką nadawczą... ;)

Czy zachodzą jakieś zmiany w forum? Bo zdarzyło mi się dzisiaj dwukrotnie sytuacja w której nie mogłem napisać komentarza, na Chrome i Opera. W trybie incognito działa. Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o poradę. :)

KRCK

Podgląd działa tylko po rozwinięciu listy znajomych.

Kate_Bennet

Ano. Mogliby wrócić do standardowej kropeczki, jest bardziej czytelna i przyzwyczaiłem się do niej.

filmweb

Jak można teraz sprawdzić jakich ludzi kina ma się w ulubionych?
Jak można teraz sprawdzić ile ma się punktów na filmwebie?

DziurawaMarysia

http://www.filmweb.pl/user/DziurawaMarysia/createdContribs ?

Ulubionych kina chyba nie można na ten moment sprawdzić, a przynajmniej nie widzę u siebie w profilu.

KRCK

To już akurat ogarnąłem. A co do wglądu do ulubionych ludzi kina?

DziurawaMarysia

Edytowałem. Chyba nie ma.

KRCK

No niestety to nie jedyna funkcja, która znikła :(

filmweb

Przywróćcie jeszcze proszę możliwość alfabetycznego sortowania obejrzanych filmów.

RunningScared

Twoje życzenie zostanie prędzej spełnione jak je skierujesz do Świętego Mikołaja, a nie tu!

filmweb

Jakie filmy i seriale są teraz na topie? https://www.svod.com.pl/2017/06/ranking-najlepszych-filmow-i-seriali.html?m=1

filmweb

Kiedy wreszcie przestanie to byc takie rozwleczone? Chce strone na kompa - do klikania, a nie do przewijania!

CyboRKg

Jeżeli koniecznie chcesz zostać na FW, to już od dawna nie jest rozwleczone, aczkolwiek ci partacze nie mają z tym oczywiście nic wspólnego. Jeden z użytkowników naprawił to w dziesięć minut pomiędzy poranną kupą a myciem zębów:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacje+o+pracach+nad+nowym+pro filem,2995828?page=11#post_15763311

filmweb

Gdzie te zmiany na lepsze?

użytkownik usunięty
filmweb

Od jakiegoś czasu nie mogę usunąć całkowicie zdjęcia w tle. Kółeczko ładuje się w nieskończoność. Ktoś wie jak temu zaradzić?

filmweb

Szczerze? Nie podoba mi się wiele rzeczy. Chcę zobaczyć - brak informacji o emisji w tv. Znajomi - brak info o podobieństwie gustów. Główna strona użytkownika - brak najwyżej ocenianych filmów, co chce zobaczyć itd.
Niestety łapka w dół dla nowego interfejsu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones