Rozumiem że Filmweb to portal filmowy. Inne było od lat oazą trolli a wręcz zwykłych świrów. Dawniej było czasem zabawne ale ostatnio Inne stało się oazą zwykłych chamów. Po co więc Filmweb pozwala Inne istnieć? Bo kontemplacji sztuki filmowej Inne nigdy nie służyło a wręcz wynieśli się z Inne wszyscy o jakim takim poziomie umysłowym. Czy wobec tego warto utrzymywać tutaj takie podforum?

użytkownik usunięty
Raedwald

Popieram

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Rysiek_Szczena

nie widziałeś to nie znaczy, ze mnie nie było....

Raedwald

poza tym nikt cię nie zmusza by tam wchodzić
jak się nie podoba to won

Raedwald

rozsądny postulat. bardzo przykro patrzeć na dzisiejszy stan forum. można zamykać.

Raedwald

A ja nie i nie dlatego, że inne to taki wspaniały dział, który warto podtrzymywać dla jego wartościowych tematów i jeszcze wartościowszych stałych użytkowników, tylko dlatego, że kiedy go zamkną, to te wszystkie osobistości rozpełzną się po całym portalu i zaleją swoimi miernymi wypowiedziami normalne fora, które i tak są zasypywane przez ćwierć inteligentów. Akurat dział inne wystarczy omijać. Tak jak się omija szambo.

użytkownik usunięty
Belief

Nie pisz nikomu o szambom to jest typ bez życia poza filmwebem, osiągnął level mistrzowski w trollowaniu, a nikt z nic nim nie robi. Taka jest prawda.

"Pozdrawiam Serdecznie" co to ma w ogóle znaczyc? Troll 5/5. Master of Trolling in Filmweb.
Tiger bonzo vs Szambo.

użytkownik usunięty

W trollowaniu oprócz trolla jest jeszcze potrzebna osoba, która daje się strollować. Jeśli jej nie ma - można mówić co najwyżej o próbach trollowania. Przestań karmić troll, to zdechnie z głodu - prosta sprawa i nie trzeba do niej moderatorów.

użytkownik usunięty

najlepiej mu nie odpisywać, proste.

użytkownik usunięty

Skoro to takie proste, to skąd tutaj w ogóle coś na jego temat?

użytkownik usunięty

i tak wiele osób odpisuje na jego żałosne tematy.

użytkownik usunięty

Ok, ale nie odpowiedziałeś na zadane pytanie. Dlaczego dajesz się robić jak dziecko i tak Cię oburza jego postać?

użytkownik usunięty

Męczy jego pozdrawiam serdecznie i jego dziwny styl pisania... typowy troll, ale dobry jest

użytkownik usunięty

Pewnie, że dobry skoro ból dupy wynikający z jego wypowiedzi sięga innego działu.
Nie rozumiem tylko po co świadomie karmisz kogoś, o kim wiesz że trolluje.

Belief

Rozumiem, jednak mam watpliwosci. Niby gdzie - konkretnie - te osobniki mialyby sie rozpelznac po usunieciu oskarzanego dzialu? Jako trwaly obserwator forum Inne i jego uzytkownikow, mysle, ze usuniecie takiego forum wlasnie odebraloby im pole manewru na dobre, a to z tego wzgledu, ze tamtejsze wypowiedzi i zakladane tematy (ich specyfika) nie bylyby tolerowane w innych dzialach na forum (chyba ze sie myle). Drugim argumentem jest to, ze stali uzytkownicy forum Inne uzytkuja fora tego portalu glownie dla dzialu Inne - nie obchodzi ich trollowanie calego portalu, Inne stanowi dla nich cieple gniazdko, ktore sobie upletli, a byla taka mozliwosc tylko dlatego, ze wynikala ona z przeznaczenia dzialu Inne.

Dlatego mysle, ze to slaba wymowka. Moim zdaniem to nie jest dobry wizerunek dla portalu. Szambo sie wywozi, nie pielegnuje. Uzytkownicy jeszcze beda narzekac na poziom tamtego forum, a administracja bedzie polecac go omijac. Panstwo w panstwie. Wyglada na to, ze na tym portalu to trolle maja wieksza sile od administracji. Czy jest to zamierzone, tego juz nie wiem.

donosiki

"Niby gdzie - konkretnie - te osobniki mialyby sie rozpelznac po usunieciu oskarzanego dzialu?"
Na fora filmów.

"to z tego wzgledu, ze tamtejsze wypowiedzi i zakladane tematy (ich specyfika) nie bylyby tolerowane w innych dzialach na forum (chyba ze sie myle)"
Nie byłyby tolerowane, ale za nim by je usunięto, wisiałyby kilka dni i swoją funkcję spełniały.

"Drugim argumentem jest to, ze stali uzytkownicy forum Inne uzytkuja fora tego portalu glownie dla dzialu Inne - nie obchodzi ich trollowanie calego portalu"
Najlepiej widać jak przez bliskie sąsiedztwo cierpi na tym też ten dział. Nie bój się, szybko znaleźliby sobie nowe miejsce.

"Moim zdaniem to nie jest dobry wizerunek dla portalu."
Tak samo jak trolle. Niestety tu nie chodzi o wizerunek a o kasę. Trolle im nabijają portfele, dlatego dział inne zostanie tak jak trolle.

użytkownik usunięty
Belief

" Na fora filmów. "

To prawda, bo nawet na forum jakiegoś mało znanego serialiku francuskiego próbowali zrobić sobie "domek" i drugie "Inne". Ale im skasowano to. Także tak czy siak rozprzestrzeniają się na inne fora w tym filmowe, dobrze by było jakby się wzięli ci z "góry" i za dział i za te konta. Wtedy byłby najlepszy rezultat.

użytkownik usunięty

W pierwszej kolejności się za ciebie powinni wziąć.

Jeżeli chodzi o mnie to staram się nie spamować (Założyłem jeden lekko trollowy temat o bobrach co nam drzewa poogryzały ale to już moja ostatnia aktywność na inne) Matwi mnie trochę powolna weryfikacja materiałów na dzisiejszym filmwebie (Chciałbym uzbierać te 10 punktów aby mieć możliwość wysyłania wiadomości, szkoda że to trwa teraz tak długo)

użytkownik usunięty
Raedwald

To się dodaje to co szybko sprawdzają czyli studia i daty premier

Ale ja się specjalizuje w ludziach filmu, kompletnie się nie znam ani studiach (Nie wiem nawet co tu oznacza) ani datach premier. A ludzie filmu idą właśnie ostatnio najwolniej.

użytkownik usunięty

Smiechlam Ciebie i twój zakon już dawno powinni byli zbanowac

Jak tam kochaniutka? A jednak to ciebie zbanowali. I świat filmwebu stał się jakby spokojniejszy, piękniejszy i szczuplejszy ;))

No i się wzięli; D

użytkownik usunięty
Milady_DeWinter

Wykrakałem ;))

Tak jest.

użytkownik usunięty
donosiki

obczaj temat, który podałam stronę dalej xD

Belief

Moze i tak, przeciez mamy doczynienia z ciezkimi przypadkami. Ale na pewno usuniecie dzialu podlamaloby ich morale, a przede wszystkim wycofaliby sie na swoje profilowe blogi. Inne to ich sfera, ktorej odtworzyc by nie mogli.

donosiki

To prawda. Niektórzy to wyjątkowo ciężkie przypadki. Część pewnie by się wyniosła w ogóle na inne portale. Jeżeliby się za nich porządnie wzięli to oczywiście, że wytępiliby wszystkich a przynajmniej do minimum, ale tu oni są pod ochroną, bo na nich zarabiają. Gdyby moderatorstwo działało sprawnie w dziale Inne można byłoby rozmawiać o książkach a nie wisiałyby tematy o gównie. Niestety moderatorzy nie mają narzędzi, więc sami g... mogą. A nie mają, bo pod pretekstem ochrony danych, nie chcą by pozbawiali włodarzy kasy.

użytkownik usunięty
Raedwald

Wymien najwiekszego trolla Forum inne.
Nick na S.
Każdy to wie.

użytkownik usunięty

Jest dwóch o takim nicku jeden się tu już udziela xD

użytkownik usunięty

Mnie zostaw w spokoju.

użytkownik usunięty

Nie o Ciebie mi chodziło tylko silverina hehe

użytkownik usunięty

Masz z nim jakieś spiny?

użytkownik usunięty

to troll taki sam jak ten o ktorego ci chodzi :D

Raedwald

Ja postuluje zamknięcie użytkownika Raedwald w naszym specjalnym forumowym piekle "katedra room" tam będzie pokutował za głupie wpisy na forum

PIXA_GOD

A ty kto

Milka_9_filmweb


PIXA_GOD pozdrawiam serdecznie

PIXA_GOD

fajny avatarek, to twoja suczka

kiba_inuzuka

O pan zoofil brawo gratuluje coming-outu

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

Nie ma mnie w "katedra room" ?

Chyba pan wie więcej ode mnie na ten temat

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

Mógłby Pan rozjasnic sprawe.
Pozdrawiam.

PIXA_GOD

Jeśli już to wolałbym Audrey Hepburn room albo Audrey Tautou room. Pozwoliłem sobie na lekki spam , ale już nie będę.

Raedwald

Uchylę ci rąbka tajemnicy a propo zarządu, liczy się ruch generowany na stronie nieważne przez kogo. Większy ruch na stronie daje nam większe przychody od reklamodawców, pieniądze w ten sposób zarobione idą na czerwone włoskie samochody, rozwój FW i płace dla redaktorów. A więc idzie i zarabiajcie na nas dziękuje i pozdrawiam

PIXA_GOD

A więc osobnik spamujący wart jest dla kierowników portalu tyle co znawca kina? Tylko czemu parę lat temu trolli banowali od ręki?

Raedwald

i co zamykają to Inne

Kontraband

Pewnie nie. Gdyby zależało to ode mnie to bym je zamknął. Ale ja nie rządzę polityką portalu.

Raedwald

całe szczęście

Kontraband

Nie wiem czy całe. Ja jestem konserwatywny jeżeli chodzi o gust filmowy (Nie znoszę większości nowszych produkcji) a zarząd portalu sprzed 5 lat bardzo mi się podobał. Jeżeli już istnieje takie bagno jak inne to powinno się wrócić do szybkich bandów i kasowania całej aktywności. To jedyne wyjście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones