Witam!
Założyłem ten wątek, tylko i wyłącznie w jednym celu - chciałbym zebrać użytkowników Filmwebu, którzy samym swoim podpisem przyczyniliby się do powrotu zakończonej rok temu serii "Na skróty". Choć nie maiłem jeszcze konta gdy każdy kolejny odcinek tej serii pojawiał się co poniedziałek, to jak pewnie wielu filmwebowiczów i koneserów kina czekałem z niecierpliwością na kolejne epizody. Przyjemnie było nieco posłuchać o różnych klasykach kina sprzed 25 lat oraz dowiedzieć się nieco o istnieniu różnych, nieco zakurzonych produkcji.
Wiem, że redakcja Filmwebu nawet nie myśli o reaktywowaniu "Na skróry", ale to jedyna seria która tak mnie wciągnęła i uświadomiła nieco o dobrym kinie. Tym bardziej, że jest jeszcze wiele produkcji, o których po prostu trzeba zamienić jakieś słowo (mógłbym podać listę 20 takich tytułów). Sorry, ale produkce typu "Znani, nieznani" czy "Top gier Video" to nie ta liga.
Uważam, że ta seria nie będzie miała żadnych szans na dalsze zielone światło gdyby nie Wy, Drodzy Filmwebowicze. Wystatczy jeśli w komentarzy napiszecie "Witam! Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót Na skróty" i poniżej swojego nicka to jest szansa, że nowych odcinków doczekamy się jeszcze za niedługo. Zatem los tej serii jest w Waszych rękach.

To ja zacznę:

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróry

- kryst007

kryst007

Przypadkiem odkopałem ten temat i jestem za! :)

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty"

kryst007

Spróbować nie zaszkodzi

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty"

marcinsz0812

kryst007

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróry

- TraczJanusz

kryst007

Też ją lubiłam i byłabym rada, jakby powróciła.

kryst007

Popieram.

Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty".

-KRCK

kryst007

Zacna inicjatywa

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróry

- Sqrchybyk

kryst007

Popieram

Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróry

kryst007

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróry

TWBolek_filmaniak

TWBolek_filmaniak

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty"

kryst007

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty"

-0058yrrab

kryst007

Także chciałbym prosić o odkopanie tej serii, do dzisiaj niektóre odcinki sobie przypominam.


Doginthefog

kryst007

Witam!
Jestem użytkownikiem Filmwebu i chciałbym prosić o powrót "Na skróty"

kryst007

Witam!
Na skróty jest super. Coś podobnego zrobiło teraz Arte przypominając kino europejskie i może się w ten sposób uda kontynuowac cykl. Szczególnie myślę o młodych odbiorcach.
Jestem użytkownikiem Filmwebu. Chciałbym więc poprosić o powrót cyklu "Na skróty"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones