wczoraj nagle zniknął procent podobieństwa gustu filmowego z grubo ponad połową moich znajomych. Co jest tego przyczyną?

użytkownik usunięty
jos_fw

Może już cię nie lubią?

No coś Ty? Mnie się nie da nie lubić. Coś rypnęło na portalu, bo coś reperują - taki trwały paradoks filmwebu

użytkownik usunięty
jos_fw

Mi te procenty przy znajomych też czasami znikają, a po góra paru dniach wracają. Standard.

tak, ale to pojedyncze przypadki, a mnie od razu 70 osób

jos_fw

Z przykrościa muszę stwierdzić, że nie masz racji.
Reperowanie zakłada naprawianie, poprawę jakości działania itp.

Dealric

No tak, ale na FW wszystko jest na opak. reperacja oznacza psucie - takie orwellowskie dwójmyślenie.

jos_fw

Dokładnie tak. Takie efekty braku konkurencji...

jos_fw

błąd! ja cie nie lubię ;<

Herushingu

ty jakiś dziwny jesteś

jos_fw

i sobie to chwalę ;3

Herushingu

ty tak ;)

jos_fw

no ba!

jos_fw

Kosmici ich porywają :>

Herushingu

Skłaniam się ku ucieczce. Przestraszyli się faceta, bo ogląda takie filmy jak "Krew z grobowca mumii". ;p

Troublesome

No ale jak się ucieka, to nie procentowo - jeno cieleśnie tudzież empirycznie, czyli rezygnuje sie ze znajomości. Co do reszty masz rację - strach się bać

jos_fw

Z upływem czasu i procenty wietrzeją ;) A tak bardziej na poważnie, to od ok. 2 dni widzę na swojej podstronie różne kwiatki (nie wyświetlają się oceny, nie znikają powiadomienia), tak więc podejrzewam, że roboty w pełni!

jos_fw

Procenty zwyczajnie wyparowały. To pewnie na okoliczność "łykendu"...

Grifter

U mnie % są akurat widoczne. Co więcej, nie występują już problemy, które opisałam powyżej. Najwidoczniej zmiany wprowadzane są partiami.

magmos

U mnie procenty są widoczne u JEDNEGO znajomego na 78. Reszta widocznie mnie już nie lubi. Tak nie może być - wywalam ich natychmiast !!

Grifter

Procenty mają wolne w weekend :)

Grifter

Cholera! Wracam po weekendzie, a tutaj procenty wyparowały u kilku osób. No masz los, jeszcze niedawno się z tego śmiałem. ;p

jos_fw

Niestety mam ten sam problem.

venefica

Do tego nie działa program tv
Nie widać loga stacji
Jak się bierze na NTC nic nie widać

jos_fw

usterka naprawiona, procenty będą stopniowo wracać.

Xzar

na razie bez zmian...

użytkownik usunięty
Xzar

Nie wróciły.

U mnie to samo. 6 znajomych z oszacowanym % podobieństwem, reszta bez - niezmiennie od weekendu.

magmos

procenty powrócą, ale może to potrwać kilka dni.

użytkownik usunięty
magmos

Od dzisiaj nie pokazuje już w ogóle procentów.

pracujemy nad rozwiązaniem problemu, brak procentów jest przejściowy, a sam problem ma miejsce coraz rzadziej - niedługo całkowicie zostanie wyeliminowany.

Xzar

A co powiecie na to, że podobieństwo moje ze znajomym jest inne niż jego z moim?

Aleksandra_aka_Alessia

Może po prostu Ty jesteś do niego bardziej podobna niż on do Ciebie?



;-)

Aleksandra_aka_Alessia

zostało policzone w innym czasie dla każdego z Was.

Xzar

Niestety te kilka dni coś się ciągnie....

jaca1969

U mnie to już ze dwa tygodnie chyba.

niesamymfilmem

No widzę - Tobie aż wywaliło wszystkich. Straszne -a pamietasz kogo miałeś, żeby wysłać powtórne zaproszenia?

użytkownik usunięty
Xzar

Miałeś rację niedługo czyli po 12 dniach został wyeliminowany.

Wyeliminowany chwilowo. U mnie zaczęło się od nowa. Fajne to jest

Xzar

jest marzec 2015 a problem sie znow powtarza, od paru dni nie ma u mnie w ogole zgodnosci procentowej ze znajomymi, bardzo prosze o naprawienie tej usterki

Xzar

Teraz wycięło mi drugą połowę znajomych. Dostrzegam elegancję symetrii tej permanentnej usterki. Gratulacje.

jos_fw

bez zmian

jos_fw

U mnie, w dalszym ciągu, bez zmian :/

magmos

I u mnie też.

Xzar

W dwa tygodnie po rzekomym naprawieniu usterka nie znika!

kosarz1311

U mnie jest wszystko ok. Spróbuj może wyczyścić wszystkie cookies'y i pamięć podręczną, taki patent czasem działa. Napisz czy się udało...

WujekChu1ek

Spróbowałem, bez efektu; zresztą taki sam problem mam z dowolnego komputera.

kosarz1311

Może kręcą kolejny odcinek " Usterki " dla tvn.

jaca1969

Najwidoczniej dobrze trafili bo tu sami partacze:P

WujekChu1ek

U Ciebie jest dobrze? Ja na telefonie mam totalny Sajgon.

jaca1969

Ja na kompie najczęściej siedzę i tu jest spoko w miarę... Czasem są jakieś błędy wiadomo... Ciekawa sprawa, bo ludzie często piszą, że mają problemy ale nie piszą czy na kompie, androidzie czy windows phone właśnie. Możliwa jest taka opcja iż pieprzy się wszystko właśnie na telefonach aczkolwiek i tak jest to wina portalu moim zdaniem, aplikacje mają tu znikome znaczenie raczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones