Dziś miała miejsce drobna zmiana w profilach seriali. Usunęliśmy przycisk służący do oznaczenia seriali, które obecnie oglądacie. Został on połączony z funkcją “chcę zobaczyć”, dzięki temu nie musicie już dodawać interesujących Was seriali do dwóch oddzielnych list. Od teraz śledzenie emisji ulubionych seriali powinno być znacznie prostsze.

Z powodu tych zmian w profilu użytkownika została wyłączona sekcja “seriale, które oglądam”. Seriale powrócą do profilu wraz z jego nową wersją, nad którą obecnie pracujemy. Powyższe zmiany związane są również z pracami nad nową listą “chcę zobaczyć”, która w przyszłości zostanie gruntownie przebudowana i wzbogacona m.in. o wiele przydatnych filtrów.

Mamy nadzieję, że nowości, które dla Was szykujemy przypadną Wam do gustu. Wkrótce wypatrujcie kolejnych informacji!

elo84

No niby tak, ale wiesz jak teraz się coś ociągają z powróceniem tej funkcji to jakoś nie zbyt chce mi się wierzyć że to wróci w tym roku... Chociaż może szykują nam prezent pod choinke ? :D hahaha

21kamilka21

No właśnie tez tak pomyślałem, ze może na Gwiazdkę to przywrócą. ;) Tak, czy inaczej przebudowa strony, wprowadzanie zmian i poprawek troche zawsze trwa, wiec wiesz... Musimy uzbroić sie w cierpliwość co niezmienia faktu, ze cieżko sie poruszać po FW bez zakładki z ogladanymi serialami w szczególności gdy ogląda sie ich po kilkanaście.

elo84

Dokładnie, bardzo dobrze mówisz ;) A tym bardziej jest lipna sytuacja, jak teraz od września ruszają nowe sezony z serialami... :(

21kamilka21

Dokładnie...!

elo84

trzymajmy kciuki żeby to jakoś wyszło szybciej niż się spodziewamy :) !

21kamilka21

Nie no bez przesady. Myślę że chyba wróci niedługo ta zakłada z serialami. Może cud się zdarzy i będzie we wrześniu? :P
Lipnie jest teraz jak niema tej zakładki:/ Oglądam kupę seriali amerykańskich w tym też i koreańskich i czasami zdarza mi się że nie pamiętam kiedy co leci xD A tak zawsze się wchodziło w tą zakładkę i wiedziało się co się ogląda i kiedy leci :)

patrycjagrudzinska1

No i można było sobie dany odcinek odhaczyć jako oglądnięty :D

21kamilka21

Dokładnie! :D

21kamilka21

Nie wiem, czy to rozwiązanie ale ja klikam ctrl+f i odznaczam odcinki w kokpicie w polu nadchodzące odcinki. BTW już nie mogę się doczekać aż wróci opcja seriale, które oglądam ...

21kamilka21

Tez mam taka nadzieje bo bez tej zakładki to troche jak bez ręki ;)

filmweb

Ile czasu to jeszcze będzie trwało ? Ile można czekać..

Vangelis7

Oddajcie nam seriale. Masakra.

Valenciaa

chyba nigdy nie oddadzą :/

Vangelis7

Utrudnia mi to życie :D

Valenciaa

Mi tak samo. By ocenić odcinki muszę się naszukać milionów seriali, które aktualnie oglądam :P

Vangelis7

Dokładnie . :D

Vangelis7

Też mam ten problem. Już odechciało mi się oceniania odcinków seriali, także zlikwidowanie tej zakładki z "obecnie oglądam" spowodowało brak zainteresowania funkcją oceniania odcinków.

Paramita

Tak to jest jak filmweb zabiera się za genialne pomysły. Nie wiem, dla mnie to jest nie do pomyślenia, że już miesiąc na to czekamy. To jest brak szacunku do użytkowników, bo nawet na stronach klubów piłkarskich wszystko potrafią naprawić w max 2 dni, choćby nie wiem jaki problem, a tu ? Totalne dno. Wrzucą jakieś za przeproszeniem gówno, które spodoba się kilku osobom, a funkcję która, była mega pomocna potraktują po macoszemu.

filmweb

Ok pisze tutaj bo nigdzie nie znalazłam wątku którego szukałam. Czy może ktoś mi podać link do wątku w którym można przedstawiać propozycje zmian FW. ? Będę wdzięczna ;) Bo mam pewną propozycję ale nie wiem gdzie to napisać :p

21kamilka21

http://filmweb.uservoice.com/
Proszę, choć i tak mają to gdzieś.

PotC_Fan

Aaa no tak, uservoice. Zapomniałam o tym ale dzięki za przypomnienie. Kiedyś sama tam zakładałam propozycję ale dostałam 3 komentarze chyba tylko i wyleciała mi ta strona z głowy. Ciekawe czy wgl ktoś z FW tam zagląda... bo w sumie to myślałam bardziej o takim jakimś praktyczniejszym wątku np pod tytułem " Nowe propozycje/funkcje FW " itd i tam każdy by zgłaszał pomysł.

Ale dzięki za link tak czy inaczej :)

21kamilka21

Niby są propozycje oznaczone jako "zaplanowane", więc w teorii ktoś tam pewnie zagląda. Taki wątek byłby raczej jedynie zbiorem mniej lub bardziej użytecznych pomysłów, które nigdy nie zostaną zrealizowane (bądźmy szczerzy). Zresztą nie wiem, czy nawet nie ma tu już gdzieś na forum większego postu tego typu.

PotC_Fan

Pewnie tak by było jak mówisz,no ale może gdyby się ciągle powtarzały te same propozycje to może by to jakoś ruszyło... no bo na tym uservoice też nie chce się każdemu konta zakładać itd :P hehe

Szukałam coś w tym stylu postu ale nie znalazłam. No trudno się mówi. Po prostu chciałam dać propozycję takiej pierdoły, że jak klikasz na powiązane tytułu danego filmu/bajki np Shrek to wyskakuje ci z 10 propozycji - ale żeby zobaczyć co się ogląda to trzeba klikać każdy tytuł osobno, a tak gdyby była z boku możliwość zobaczenia czy się oglądało daną część i skalę na jaką się oceniło byłoby ułatwieniem - tak myśle ;)

21kamilka21

W sensie, żeby przy powiązanych były te złote "chorągiewki"? Całkiem fajne, tylko nie wiem, czy te mini plakaty przy powiązanych nie są za małe na to.

PotC_Fan

Dokładnie o nie mi chodzi :) No ale gdyby je dodać obok plakatów to by jakoś dało tak mi się wydaje :)

filmweb

Minął ponad miesiąc od założenia tego tematu..
"Wkrótce wypatrujcie kolejnych informacji!"
Chyba inaczej rozumiemy słowa wkrótce... Moglibyście napisać kiedy będą wprowadzone te zmiany ? bez zakładki seriale ciężko się korzysta z serwisu.

filmweb

porażka.

filmweb

Widzę, że filmweb zaczyna działać na kształt serwisów z USA. Zmiany wprowadzane przez serwis są bez ostrzeżenia i ostateczne. Opinia użytkowników nie ma znaczenia. "Nasza wizja jest jedyną słuszną, a użytkownicy nie wiedzą co dla nich dobre, tylko my to wiemy." Kompletnie nie tak powinno to wyglądać...

filmweb

Zajob.

filmweb

Bardzo tęsknię za starą możliwością oznaczenia serialu jako obecnie oglądanego. Chciałabym żeby wróciła ona do łask i została przywrócona na swoje stare miejsce. Tak jak i innym pomagała mi ona odnaleźć się wśród seriali, które oglądam na bieżąco. Teraz nie mam pojęcia co obejrzeć, bo używałam tej funkcji oznaczania, także dla seriali które oglądam raz na jakiś ruski czas, ale oglądam... staram się jakoś sobie pomóc za pomocą zakładki "chcę obejrzeć" ale nie potrafię tego zrobić efektywnie, bo są tam seriale które chcę obejrzec, ale które niekoniecznie chcę oglądać teraz. Ogólnie rzecz ujmując przestałam z równym zapałam co niegdyś korzystać z tego portalu, co mnie niezmiernie zasmuca.

Paramita

beznadzieja co filmweb odwala :/ przywrócić zakładkę "seriale które oglądam" !!!!!!!!!!!!!!!!!

Leo_Wyatt

Jestem ciekaw, kiedy w końcu filmweb się oficjalnie wypowie ;

howlet

Przecież się wypowiedział...na dalsze informacje nie licz...po prostu kiedyś wróci, nikt już nie będzie pisał z redakcji na ten temat.

Last_Ronin

To był ktoś z redakcji? Myślałem że to jakaś osoba trzecia, a nie oficjalne info

howlet

Pierwszy temat jest redakcyjny...

filmweb

Od pewnogo czasu gdy odznacze dany odcinek jako oobejrzany, po odświeżeniu strony ciągle dany odcinek mam jako nieobejrzany. Pry wyszukiwaniu filmów i zaznaczeniu opcji "nie pokazuj obejrzanych" pokazuje mi filmy, które oglądałem jako nieobejrzanie, jednak po wejściu na stronę danego tytułu widnieje moja ocena i data obejrzenia.
Co najśmieszniejsze, dany problem nie dotyczy każdego tytułu.

filmweb

I co z tą nowością? Bo szczerze irytuje mnie, jako waszego użytkownika, zniknięcie seriali z profilu. Oczywiście wiem, że macie głęboko w poważaniu nasze zdanie bo to wasza samowolka i generalnie cały portal jest dostosowany do zachcianek administracji a nie użytkowników ale ciekawi mnie ta nowość, którą szykujecie. Czy powali nas tak na kolana? Czy może jednak przyjdzie taki moment, że raz zrobicie coś DLA NAS a nie DLA SIEBIE i przywrócicie 'seriale, które oglądam' ? :)))))))

filmweb

"Wkrótce wypatrujcie kolejnych informacji!" <---- minął grubo ponad miesiąc a ani widu, ani słychu, nie to żebym oczekiwał, że rzeczywiście wkrótce zostanie wprowadzona owa modernizacja, ale dajcie spokój, po co oszukiwać ludzi? :D

Herushingu

Ktoś musi nabijać wejścia i "zaliczać" reklamy...więc odpowiedz jest prosta, a kręci się wokół pieniądza.

Last_Ronin

i gdzie te zmiany??????? gdzie są seriale które aktualnie oglądam???? to kpina z ludzi :/

Leo_Wyatt

Przyzwyczaj się do tego, że ten portal jest dostosowany do gustu i zachcianek administracji a nie nas więc jak będą chcieli to mogą nawet na naszych profilach powstawiać metrowe "członki" i ważne, że oni będą mieli z tego ubaw :D A może niebawem pójdą krok do przodu i wprowadzą jakieś płatne funkcje a później upadną :( Taka kolej rzeczy.

użytkownik usunięty
filmweb

Szanowna redakcjo jeśli się nie mylę to zapowiadaliście, że od 1 września zostanie wprowadzony nowy wygląd profili a co za tym idzie powróci opcja oglądanych seriali. No więc owszem z wrześniem pojawiło się kilka nowych seriali, które oglądam ale funkcji seriale które oglądam jak nie było tak niema. Więc się zastanawiam czy aby o wrzesień tego roku chodziło?

Dokładnie tak, "szanowna redakcjo" prosimy o szybką odpowiedź!!!!

elo84

niewątpliwie otrzymamy ją "wkrótce" :))

Herushingu

czyli może za miesiąc albo jak nie lepiej... :D

21kamilka21

ostatnio takie "wkrótce" trwało ponad 2 lata
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/prace+nad+kontrybucjami+nagrod%2C+ tytu%C5%82%C3%B3w+i+tre%C5%9Bci,1797663

gagarin77

o kurde... no to ładnie... :|

21kamilka21

21 lipca a dziś mamy 19 września.... żenada :/

Leo_Wyatt

Ale, że co 21 lipca? Ze niby maja to zrobić dopiero na lipiec przyszłego roku? :p

elo84

Nie. 21 lipca FW ogłosił post o tej zmianie i miała być wkrótce znowu ale już jest 20 wrzesień i dalej jej nie ma :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones