bo nigdzie nie ma o tym wzmianki. dzięki za pomoc

Będziemy tęsknić, jeszcze to przemyśl.

użytkownik usunięty
RustyRyan

NIe pamiętam żebym z tobą rozmawiała:) ale dlaczego masz tęsknić?

Bo oceniłaś Przeminęło z wiatrem na 9.

użytkownik usunięty
RustyRyan

Mam sprawdzić twój profil?

Śmiało.

użytkownik usunięty
RustyRyan

Ciekawe masz komentarze do obejrzanych filmów. Miło było poznać.

Nie odchodź!

użytkownik usunięty
RustyRyan

Dziwnie się zachowujesz. Masz tysiąc znajomych, ja mam jedną, nie znasz mnie, nigdy nie rozmawialiśmy, film "Przeminęło z wiatrem" to troszkę kiepski argument. Nie umiem się też tutaj odnaleźć, wchodzenie innym na profil to trochę jak grzebanie w ich głowach. Większość lubi filmy na pograniczu horroru/thrilleru, nie znalazłam profilu, który zarekomendowałby mi coś co mnie interesuje: albo coś jak "Ona", "Przeminęło z wiatrem", "Wichrowe wzgórza", adaptacje książek June Austem; "Ex Machine"- coś o A.I - chyba nie kręcą już tak dobrych filmów o tej tematyce:)obejrzałam wszystko co rekomendowano w tych klimatach; no co robić:) jak się wyczerpały pomysły. Z każdym obejrzanym kolejnym filmem dochodzę do wniosku, że coraz mniej mnie z nich wzrusza i uczy. Jak obejrzy się jakiś znakomity film, każdy następny nieudany powoduje zgagę intelektualną. Pozdrawiam.

To wchodź rzadziej na filmweba, tylko wtedy kiedy możesz, ale nie usuwaj, szkoda Cię będzie.

Mam 28, nie tysiąc najomych :-). 26 zaproszeń otrzymałem, 2 wysłałem zaproszenia. Może dawniej tu nie rozmawialiśmy, ale teraz to czynimy, a jak napisałaś wyżej, miło się rozmawia :-).

Profile są po to, by na nie wchodzić.

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
RustyRyan

:) rozbawiłeś mnie zapraszam do znajomych

Może ja Ciebie zaproszę?

użytkownik usunięty
RustyRyan

Dobrze.

Teraz, mając RustyRyana w znajomych nie możesz usunąć konta, jest to zapisane w konstytucji.

użytkownik usunięty
RustyRyan

Jesteś tutaj gospodarzem?

Nie, jestem tylko użytkownikiem z zasadami.

użytkownik usunięty
RustyRyan

Zbyt dużo zasad rodzi wiele kwasu. Lubię ludzi z zasadami, ale nigdy nie wiem czy powinnam wyciągać papierek lakmusowy, gdy mam z nimi do czynienia:)

Ja tylko usliłuję Cię zatrzymać na filmwebie, nie wchodźmy w głębszą filozofię.

użytkownik usunięty
RustyRyan

Nie rozumiem, z każdym tak się patyczkujesz?

Tylko z tymi, którzy chcą usunąć konto :-)

prosze o usuniecie mojego konta.
z góry dziekuje.

Proszę o usunięcie mojego konta. Z góry bardzo dziękuję.

treśćDziękuję za możliwość przyłączenia się do społeczności filmweb, jednak ze względu na brak czasu w prowadzeniu profilu proszę o usunięcie mojego konta z portalu. Z góry dziękuję

Dziękuję za możliwość przyłączenia się do społeczności filmweb, jednak ze względu na brak czasu w prowadzeniu profilu proszę o usunięcie mojego konta z portalu. Z góry dziękuję

EwaAnna1992

Dziękuję za możliwość przyłączenia się do społeczności filmweb, jednak ze względu na brak czasu w prowadzeniu profilu proszę o usunięcie mojego konta z portalu. Z góry dziękuję

http://www.filmweb.pl/user/fryderykstaniek403 to jest moje drugie konto. Zarejestrowałem się tutaj, bo nie chciało się zalogować i logowałem się tym drugim. Mój wcześniejszy jest na starym e-mailu, a drugi był na nowym i wystąpiły problemy. Proszę o usunięcie konta pod tym linkiem.

użytkownik usunięty

22. Jak zrezygnować z konta na Filmwebie?

Należy przesłać informację pod tytułem "Rezygnacja z konta" na adres: pomoc@filmweb.pl. Informacja musi być przesłana z adresu mailowego, który jest obecnie przypisany do konta na Filmwebie.

Rezygnacja z konta jest równoznaczna z rozwiązaniem umowy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i usunięciem danych osobowych Użytkownika z bazy.

użytkownik usunięty

Szkoda tylko, że nie wiadomo ile należy czekać... wysłałam już 3 prośby i co? I nico. Konto wisi, sprawdzam co parę dni, odpowiedzi na maila żadnej nie ma. Zgaduj zgadula, kiedy zniknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones