Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wiadomości..... zaraz obok nazwy swojego bloga... co się tam będzie znajdywać? Jeśli można to jak wysłać prywatną wiadomość do użytkownika? Szczerze mówiąc to dobry pomysł:) Zapraszam do siebie i pozdro:))

Johna Paula McLeoda nie da się dodać do "ulubionych".

Kiedy wchodzę na swój profil, w zakładce "aktywność" po kliknięciu w "kontrybucje (filmy)" wyskakuje mi ERROR?? Co u diabła? Naprawić!

Czemu, kiedy korzystam z Firefoxa oceny do danych filmów wystawiają się samoistnie? Pytam, bo używam także innej przeglądarki, ale wtedy oceny nie wystawiają się.

Np. odwiedzam stronę z programem tv, potem klikam na film, którego tytuł wydaje mi się interesujący. Następnie zerkam na opis, zamykam stronę (w...

Zawsze jest wpisywany nowy program w piątek o 17:30! Chcę sprawdzić ramówkę świąteczną!!!!
NIE KAŻCIE MI CZEKAĆ!!!

Na każdej stronie o filmie pojawia się tam komunikat "Nie znaleziono strony o podanym adresie". Tych, którzy są w stanie to naprawić, uprzejmie proszę o zrobienie tego. Pozdrawiam!

Obiecywaliście ze powróci skórka "fresh" ale już długo czekam i nic.
Kiedy więc zamierzacie ruszyć coś z tym ?

Temat specjalnie opracowany z myślą o użytkownikach filmwebu, którzy lubią robić zamieszanie, klonowanie, naworzenie i dzilenie się swoim poczuciem humoru.
Zapraszam wszystkich 'wesolińskich' i 'smucińskich', którzy nie sprzątają po sobie na Forum, a chcą bałaganić dalej.

Caman.

Czy spotkaliście się z użytkownikami, którzy są chamscy wobec opinni innych użytkowników, bo ja tak!!!










Szperam właśnie po forum, czytam blogi niektórych użytkowników i nagle zdziwiła mnie jedna rzecz - Trafiłem na człowieka, który miał w ulubionych dokładnie te same filmy co ja. No to se myślę, że nie jestem na filmwebie sam z moim dziwnym gustem. Czytam dalej i wchodzę na jakiś inny profil... O dziwo, kolejny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones